18 травня 2021 Незабаром

18 травня 2021 року о 10:00 для студентів спеціальності «Туризм» відбудеться онлайн-вебінар «Принципи роботи служби прийому та розміщення на прикладі готельно-ресторанної мережі Reikartz Hotel Group»

17 травня 2021 Новини та події

Кафедра національної економіки та фінансів вітає Університет «КРОК» з Днем народження і з величезним задоволенням презентує Диплом-подяку від Національного банку за участь у міжнародній кампанії з фінансової звітності у рамках проведених університетських заходів з фінансової обізнаності Global Money Week 2021.

17 травня 2021 Новини та події

7 травня 2021 року в рамках проєкту CLIMAN відбувся заключний онлайн-візит, організований Університетом Фоджа, Італія.

14 травня 2021 Новини та події

Як і кожного дня, 15 травня у День народження Університету, ми пишаємося досягненнями та здобутками наших талановитих і творчих студентів та випускників. Від щирого серця зичимо усім КРОКівцям міцного здоров'я, щастя і благополуччя! І особливу вдячність висловлюємо всім батькам за розуміння та довіру!

Шановні студенти!

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського продовжує набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу!

13 травня 2021 Новини та події

5 травня 2021 року для студентів спеціальності «Туризм» відбулась професійна студія від Центру розвитку кар’єри «Комунікація як складова професійної підготовки».

13 травня 2021 Новини та події

Вступаєте до магістратури в 2021 році? ТАК! До Вашої уваги інструкція для реєстрації на вступні випробування в магістратуру (ЄВІ, ЄФВВ) з 11 травня до 3 червня.

13 травня 2021 Новини та події

Щиро вітаємо старшого викладача Маринович Вікторію Володимирівну із успішним захистом кандидатської дисертації на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету Д 26.130.01.

12 травня 2021 Новини та події

30 квітня 2021 року студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» під час навчально-ознайомчої практики в режимі online долучилися до прямого ефіру на тему: «Планування кар’єри: які навички потрібні у сфері HORECA сьогодні (на прикладі готелю Reikartz Hotel Group)».

Шановні студенти!

Адміністрація Університету «КРОК» систематично проводить соціологічне опитування серед студентів з метою подальшого удосконалення роботи Університету.

12 травня 2021 Новини та події

Щиро вітаємо медичних сестер зі святом!

07 травня 2021 Новини та події

Шановні студенти!

Радо повідомляємо, що з 11 травня 2021 року для студентів Коледжу І-ІІ курсів освітній процес відбуватиметься у змішаному форматі.

06 травня 2021 Незабаром

Запрошуємо на практичні тренінги, які дозволяють використовувати набуті навички автоматично у повсякденному житті!

05 травня 2021 Новини та події

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 955-Е від 27.04.2021 року в Університетi «КРОК» буде проводитись акредитаційна експертиза із використанням технічних засобів відеозв'язку освітньої програми «Громадське здоров’я» спеціальності «229 Громадське здоров'я» з 11 по 13 травня 2021 року.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: травня 2021