EcoEthnoEducation — Університет «КРОК»

EcoEthnoEducation

Після Всеукраїнського молодіжного екологічного форуму (5 грудня 2019 року) Коледж спільно з Екологічним Клубом Однодумців «ЛОТОС» ініціювали початок Всеукраїнського постійно діючого проєкту «ЕсoEthnoEducation» за участю шкіл-учасниць Міжнародного проєкту «Асоціація шкіл ЮНЕСКО в Україні».

Мета проєкту

Створення цілісної мережі з навчальних закладів та організацій, об’єднаних освітньо-екологічною взаємодією та плідною співпрацею у напрямку формування любові до рідної Батьківщини, традиційної культури українського народу та актуалізацію її визначальних екологічних настанов для сучасного техногенного сьогодення.

ЕТАПИ ТА АКТИВНОСТІ ПРОЄКТУ:

«Осінній етнодень»

«Осінній етнодень» як іміджевий візуальний проєкт за участю студентів Коледжу та Університету, в якому українські традиції, кольори, вбрання – все постає важливою частиною світогляду сучасного покоління (9 жовтня 2020 р.). Захід відбувався на відзначення національного Дня захисника України. Студенти, викладачі, співробітники долучились до святкового фотоетнофлешмобу, одягнувшись в ошатні, красиві українські традиційні вишиванки, принесли мамині вишиті рушнички, а також квіти, калину, гарбузики та багато іншого рідного, українського, щоб створити по-справжньому чарівну, натхненну атмосферу.

Мистецький фотопроєкт «Українська душа: від витоків до сьогодення»

Мистецький фотопроєкт «Українська душа: від витоків до сьогодення» (жовтень 2020 р. – січень 2021 р.) – це ініціатива студентів та випускників Коледжу Університету «КРОК», а також студентів й викладачів Університету «КРОК» як створення візуального артового бачення співіснування в місті Києві традиційного та новаційного, етно- та урбаністичного стилю В рамках проєкту створені мистецькі, романтичні та натхненні образи молоді. Обрані фотолокації – це справжні історичні та архітектурні візитівки Києва, які дали змогу розкрити барви нашого сьогодення, де технології, рух, урбаністика так гармонійно поєднуються з традиціями нашого народу, його віковічної любові до своєї землі, до людини та природи.

Всеукраїнська «ЕКО+ЕТНО+AРТ» ініціатива: креативна НЕ конференція

Всеукраїнська «ЕКО+ЕТНО+AРТ» ініціатива: креативна НЕ конференція (відбудеться 21 квітня 2021 року). Це мистецький, інтерактивний захід, надзвичайно цікаві нетворкінг-студії, спілкування з представниками автентичних мистецтв, громадянський інституцій, міжнародних спільнот тощо. До участі запрошуються школи-учасниці Міжнародного проєкту «Асоціація шкіл ЮНЕСКО в Україні» та загальноосвітні навчальні заклади міста Києва.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Студентам » EcoEthnoEducation