Управління міжнародного співробітництва

Управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК» було створене для розвитку міжнародних відносин та ініціатив Університету.

Управління міжнародного співробітництва

Управління міжнародного співробітництва засноване в 1999 році для задоволення потреб зростаючого числа іноземних студентів, які приїжджають навчатися до України. Сьогодні навчання іноземних громадян залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності управління.

Підготовку іноземних громадян в Університеті «КРОК» розпочато у 2001 році. За цей період близько 4000 тисяч іноземців проходили мовну та фахову підготовку на підготовчому відділенні Університету, на програмах бакалаврату, магістратури, перепідготовки, програмах подвійного диплому, проводили дослідження в аспірантурі та докторантурі. На сьогодні в Університеті на 28 освітніх програмах проходять навчання понад 700 громадян з 43 країн світу. Найчисельніше представлені такі країни, як Лівія, Нігерія, Грузія, Азербайджан. Університет «КРОК» є одним з найбільших серед вищих навчальних закладів недержавної форми власності України за кількістю іноземних громадян.

Управління міжнародного співробітництва пропонує освітні програми та науково-дослідні центри для іноземних студентів, щоб мінімізувати труднощі, що можуть виникнути в них як після прибуття, так і пізніше під час перебування в Університеті «КРОК». У цілому міжнародна діяльність навчального закладу здійснюється відповідно до університетського стратегічного плану і стосується таких питань:

 • Навчання іноземних громадян;
 • Спільні навчальні програми, що дозволяють отримати два дипломи;
 • Обмін студентами та викладачами із закордонними навчальними закладами;
 • Стажування за кордоном та освітній туризм;
 • Фандрайзинг;
 • Створення філій Університету за кордоном;
 • Надання грантів на розробку проектів;
 • ERASMUS MUNDUS;
 • EANET
 • Проект MEDIATS

Управління міжнародного співробітництва співпрацює з партнерськими навчальними закладами з усього світу.

Спільні освітні програми

Управління впроваджує спільні освітні програми на рівнях бакалавра та магістра.

Програма реалізується університетом «КРОК» у співпраці з Нідерландською Бізнес Академією (Бреда, Нідерланди), і її історія розпочинається в 1999 році. Головною метою проекту для студентів є отримання якісної освіти для отримання ступеня бакалавра відповідно до стандартів ЄС.Переваги програми визначаються її унікальними характеристиками. Основними з них є:

 • Міжнародний диплом акредитованої програми голландського університету;
 • Компетентність підходу до вивчення з формуванням «портфеля компетенцій»;
 • Практико-орієнтоване навчання;
 • Сучасний методичний підхід;
 • Розвиток підприємницьких навичок тощо.

Інтегративне поєднання теорії та практики, сучасні методи якісної освіти й оцінки знань створюють міцні основи для професійної підготовки кваліфікованих менеджерів і економістів, які можуть конкурувати не лише на українському, а й на міжнародному ринку праці. Невід’ємною частиною програми є стажування в Нідерландах, де студенти мають змогу відвідати великі голландські компанії і ознайомитися з міжнародними стандартами веденням бізнесу, голландською культурою тощо. Випускники програми спроможні побудувати свою кар’єру на основі професійних навичок та компетенцій, знання іноземної мови й бізнес-контактів, набутих під час навчання в Університеті «КРОК».

Програма розроблена у співпраці з Університетом прикладних наук (м. Кремс, Австрія). Вона дає студентам можливість отримати європейський диплом. Навчання здійснюють висококваліфіковані викладачі і практики, які беруть участь в експортній діяльності. 60% предметів викладається англійською мовою. Лектори з австрійського університету є безпосередніми учасниками реалізації програми.

Програма «Подвійний диплом» реалізується спільно Університетом «КРОК» (Україна) та Університетом прикладних наук ім. Яноша Кодолані (Угорщина, далі - KJU). Програма акредитована Угорським акредитаційним комітетом та спрямована на підготовку студентів відповідно до стандартів ЄС з подальшим присвоєнням двох кваліфікацій: менеджера (українська ступінь) та економіста з туризму та гостинності, спеціалізація: готельний менеджмент (угорська

Переваги участі в програмі:

 1. Отримання двох дипломів (українського та європейського)
 2. Проходження практики за кордоном
 3. Участь у програмах мобільності Еразмус+
 4. Можливість участі у програмах мобільності угорського університету
 5. Можливість навчатися за методиками європейських університетів

Студентські обміни

Управління міжнародного співробітництва

Студенти, які навчаються за економічними та управлінськими напрямами або за напрямами суміжних галузей, мають можливість провести навчальний семестр у одному з партнерських навчальних закладів, серед яких Вища школа бізнесу (National Louis University, Польща), Академія підприємництва та менеджменту ім. Леона Козьмінського (Польща), Університет прикладних наук ім. Яноша Кодолані (Угорщина), Університет ім. Миколаса Ромеріса (Литва), Університет прикладних наук Ханзе (Гронінген, Нідерланди). Кожного семестру Університет приймає за обміном студентів із Кореї, Іспанії, США, Литви, Італії та інших країн. Студенти також можуть брати участь у літніх і зимових школах, запропонованих нашими партнерами з Польщі, Німеччини, Італії.

Вони мають можливість стати учасниками наукових та освітніх турів до Італії, Польщі, Нідерландів, Австрії і познайомитися з історією, культурою, традиціями інших країн, виконуючи крос-культурний компонент навчальної програми.

Міжнародні проекти

 • проект «Партнерство Erasmus Mundus для Білорусі, України, Молдови», відповідно до якого студенти бакалаврату, магістратури, докторантури Університету «КРОК» можуть навчатися в 17 провідних європейських ВНЗ, отримуючи стипендію в розмірі 1000 євро на місяць. Крім того, згідно з умовами гранту, двоє аспірантів та двоє співробітників Університету можуть пройти стажування в партнерських ВНЗ;
 • проект TEMPUS – міжрегіональна програма Європейського Союзу, спрямована на модернізацію вищої освіти у 28 країнах – сусідах ЄС. Програма націлена на активізацію міжнародного міжуніверситетського співробітництва, реформування системи вищої освіти, оновлення навчальних програм. Консорціум університетів, до складу якого входить Університет «КРОК», отримав грант на реалізацію проекту TEMPUS «Мережа підприємців-випускників» («Entrepreneur Alumni Network»). Координатором проекту виступає Вища школа Амстердама (Hogeschool van Amsterdam). Проект реалізується з грудня 2013 року до листопада 2016 року;
 • Проект MEDIATS – Медіація: навчання та трансформація суспільства. Мета проекту: Допомогти університетам стати ключовими гравцями у сприянні процесам медіації в Азербайджані, Грузії та Україні задля посилення демократії та об'єктивного вирішення проблем шляхом набуття найкращих європейських практик.
 • проект «Бізнес-менеджмент-освіта в Україні» (США – Польща – Україна) має на меті досягнення значного прогресу в українській системі менеджмент-освіти, збільшення кількості сучасних напрацювань у менеджменті сільського господарства, промисловості, на малих та середніх підприємствах;
 • освітні семінари з впровадження стандартів навчання менеджменту для молодих викладачів у сфері інтерактивних методів викладання, ECTN, Hogeschool NOVІ, Трастовий фонд (Нідерланди);
 • семінари з методів викладання зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», Університет прикладних наук (м. Кремс, Австрія);
 • підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері муніципального управління у рамках спільного нідерландсько-українського освітнього проекту адміністративного трансферу за підтримки Асоціації міст України і громад та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів (Ньюпортська бізнес-академія (Нідерланди) та Університет «КРОК»).

Міжнародна співпраця Університету має системний і взаємовигідний характер. Вона сприяє зовнішній мобільності всіх учасників навчального процесу, забезпечує інтелектуальне, професійне та особистісне зростання, а також розширює світогляд і культурний досвід студентів та викладачів.

Інформаційна підтримка та корисні ресурси

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Про КРОК » Підрозділи » Структурні » Управління міжнародного співробітництва