Навчання в Університеті — Університет «КРОК»

Навчання в Університеті «КРОК»

Університет засновано 1992 року. Сьогодні заклад має розгалужену структуру і в ньому навчаються близько чотирьох тисяч студентів. Очолює «КРОК» кандидат економічних наук, професор Лаптєв Сергій Михайлович.

В Університеті проводиться навчання за денною, заочною (дистанційною) формами для здобуття ступенів «бакалавр» та «магістр».

Приємна атмосфера, комфортні умови перебування в Університеті, безліч проектів для професійного розвитку і особистісного зростання доповнюють сучасні навчальні програми.

Для вступників на програми бакалаврату впродовж року діють підготовчі курси, а також надаються консультації фахівцями приймальної комісії.

Університет співпрацює з навчальними закладами Австрії, Нідерландів, Польщі, Німеччини, Чехії та інших країн, реалізуючи спільні освітні програми і програми обміну та стажування студентів. За понад два десятки років з часу заснування Університету тут здобували освіту громадяни понад 30 країн світу.

ДО ПОСЛУГ СТУДЕНТІВ

Сучасна бібліотека, комп'ютерні класи, WI-FI
Забезпечення підручниками, практична підготовка
Їдальня, кав'ярня, студентський гуртожиток
Студентське життя, супровід кураторів
 

Завдяки змінам в освітньому законодавстві на базі кожної спеціальності за денною формою навчання з’явилися освітні програми, які надають змогу студентам здобувати сучасні й актуальні знання. Актуальні, адже до розробки цих освітніх програм залучалися фахівці з підбору персоналу. Варіації стандартних програм надають студентам більше можливостей для професійної реалізації.

Освітні програми бакалаврату

Освітні програми магістратури

Освітні програми аспірантури

В Університеті студенти можуть здобувати ґрунтовну освіту та займатися науковою роботою, брати участь в олімпіадах, форумах та конференціях, майстер-класах та тренінгах. Крім того, Університет пропонує студентам насичене культурне життя: діють різноманітні гуртки, працює Культурний центр з вокальною та хореографічною студіями, де кожен може проявити свою індивідуальність та свій талант.

За відмінне навчання кожен студент може отримати пільги у вигляді знижок в оплаті, які дозволяють студентам почувати себе комфортно й упевнено в стінах Університету.

Для тих, хто вже має базову або повну вищу освіту, «КРОК» пропонує:

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.