Студентське життя — Університет «КРОК»

СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ

Театр танцю «КРОК»
Актова зала, каб. 322
Пн. – 14:30
Ср. – 14:30
індивідуальні заняття


Вокальна студія «КРОК»
Актова зала, каб. 322
Вт. – 13:30
Чт. – 13:30
індивідуальні заняття

Атлетична гімнастика
Пн., ср. – 11:30, 13:05, 14:30, 16:00
Вт., чт. – 11:30, 13:05, 14:30, 17:30
Пт. – 11:30, 13:05

Функціональна гімнастика (фітнес)
Вт. – 14:40
Пт. – 14:30

Баскетбол
Вт., чт. – 16:00

Волейбол
Пн., пт. – 16:00

Настільний теніс
Пн., ср. – 16:00

КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР

Культурний центр – платформа для розвитку талановитих і креативних студентів та співробітників «КРОКу».

Саме тут народжуються творчі ідеї, які потім втілюються у корпоративних та традиційних святах (Міжнародний день студента, Хелоуін, День святого Валентина, День народження Університету, 8 Березня, 9 Травня тощо).

Центр також проводить вистави для дітей співробітників, учнів шкіл-партнерів та дітей з особливими потребами.

У складі Культурного центру успішно працюють три мистецькі студії: Театр танцю «КРОК», Театральна студiя «КРОКодил», Вокальна студiя «КРОК».

Усі бажаючі можуть пройти кастинг до мистецьких студій та поза межами навчального процесу відвідувати репетиції і брати участь у численних концертах та інших урочистих подіях.

СТУДЕНТСЬКА РАДА

Студентське самоврядування є важливим елементом розвитку суспільства, який сприяє вихованню молодих управлінців та організаторів. Студентська рада Університету «КРОК» впливає на зміну умов життя в гуртожитку, допомогає у творчій і науковій діяльності, бере участь у вирішенні питань міжнародного обміну, у роботі вчених рад, висловлює думку студентів, до якої прислухається адміністрація.

Студентська рада активно реалізовує проекти для студентів Університету. Серед них – «КРОК збирає друзів», «Обережно – особистість!», «Містер та Міс КРОК» тощо. До того ж активісти «КРОКу» здійснюють операційну діяльність: оформлюють міжнародні студентські квитки «ISIC», проводять розвиваючу бізнес-гру «WECANOMY» та консультують щодо повернення 15% оплати за навчання. При Студентській раді діє благодійне товариство.

«SPG»

Поєднати професійний та особистісний розвиток дозволяє участь у проектах чи власне в роботі проектної групи «SPG».

«SPG» – це відповідальна, креативна та цілеспрямована команда, яка створює і реалізовує освітні, соціальні, корпоративні та PR-проекти з метою формування якісного професійного середовища.

Студенти Університету, які зацікавлені в розвитку медіа-навичок, мають змогу долучитися до медіа-групи «KMG production» Університету «КРОК». Учасники медіа-групи отримують знання зі зйомки, монтажу, фотографії, а потім реалізовують їх на практиці шляхом створення власних медіа-проектів.

Для якісної реалізації медіа-проектів Університет «КРОК» забезпечив учасників групи технічним оснащенням та власним обладнаним кабінетом.

БЛАГОДIЙНI ПРОЕКТИ

Допомога Цюрупинському дитячому будинку-iнтернату

Захід вже став традицією для «КРОКівців» за останні вісім років. Так, протягом січня та лютого 2013 року, коли тривав перший етап акції, студенти збирали канцтовари, одяг, іграшки, книжки, засоби особистої гігієни для вихованців будинку. Завершальним етапом благодійної акції стало відрядження шести студентів Університету до Цюрупинська. До будинку-інтернату для дітей з обмеженими фізичними можливостями студенти привезли зібрані кошти та речі, а головне – подарували їм чудовий настрій і купу позитивних вражень. Найбільшу радість принесла довгоочікувана зустріч старих друзів: студенти, які не вперше приїхали до дитячого будинку, були дуже щасливі побачити знайомі обличчя, а діти, у свою чергу, щиро раділи друзям із «КРОКу». Після поїздки «КРОКівці» запропонували проводити більше часу з вихованцями будинку-інтернату.

ТУРБОТА ПРО ДОВКIЛЛЯ

Для Університету «КРОК» вона виражається в розвитку екологічної свідомості співробітників, студентів та суспільства в цілому. Тому корпорація організовує просвітницькі екологічні проекти, долучається до акцій із прибирання парків і спонукає співробітників ефективно використовувати ресурси та здавати макулатуру.

«Будь ЕКОлогiчним!». Екологiчний клуб однодумцiв «ЛОТОС»

ЕКО «ЛОТОС» – студентський екологічний клуб, що об’єднує креативну, цілеспрямовану і соціально відповідальну молодь. Він створений у 2006 році при Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК».

Протягом останніх років організація постійно впроваджує різноманітні програми екологічної освіти молоді, що сприяють формуванню екологічної свідомості підростаючого покоління, вихованню їх небайдужого ставлення до оточуючого навколишнього середовища, допомагають збереженню довкілля.

На рахунку клубу понад 20 екологічних проектів практичного, наукового, творчого та освітнього характеру. Клуб займається такими напрямами діяльності: благоустрій, волонтерство, зелений туризм, проведення тренінгів із підвищення екологічної свідомості молоді, громадський зелений рух, впровадження роздільного збору сміття, проведення всеукраїнських екологічних конференцій.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Студентам » Студентське життя