Соціальна відповідальність Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Соціальна відповідальність Університету «КРОК»

Корпоративна соціальна відповідальність в Університеті розвивається за чотирма основними напрямами – суспільство, довкілля, співробітники та абітурієнти-студенти-випускники.

Суспільство

Згідно до cтатті 1 Всесвітньої декларації про вищу освіту для ХХІ століття (UNESCO: • «…місія вищої освіти сприяти стійкому розвитку та вдосконаленню суспільства» (mission to contribute to the sustainable development and improvement of society as a whole). Саме тому, Унівеситет «КРОК» активно реалізовує соціальні проєкти, спрямовані на розбудову відповідального за свої вчинки суспільства та благодійні проєкти, які допомагають у соціалізації молоді з особливими потребами.

Одним із принципів діяльності соціальної відповідальності Університету «КРОК» є його відкритість, яка забезпечує можливість громадського контролю академічної діяльності, участі та впливу представників різних зацікавлених груп (роботодавці, батьки, студенти, слухачі, випускники, професійні організації, громадські організації, благодійні фонди).

Довкілля

Університет «КРОК» приділяє велику увагу навколишньому середовищу та його захисту. Університет прагне формувати у своїх співробітників, студентів та партнерів екологічно свідоме мислення та впроваджувати ефективні технології економного використання ресурсів.

Зокрема, з метою пропаганди «зеленого способу життя» у 2006 році був створений Екологічний Клуб Однодумців «Любов Опіка Турбота Освіта Студентів» або ЕКО «ЛОТОС».

Співробітники

Одним із основних принципів діяльності соціальної відповідальності Університету є також справедливість, яка передбачає повагу до особистості, об’єктивне, рівне та неупереджене ставлення до неї. Формування партнерських стосунків в університетській громаді між її членами, забезпечення права на вичерпну інформацію, відстоювання власної думки та справедливе вирішення суперечок.

Не менш важливим принципом, яким керуються співробітники Університету є особиста чесність, яка означає дотримання об’єктивності в судженнях та рішеннях, виключення обману та плагіату.

Університет «КРОК» надає можливості фахової та соціальної реалізації кожному з співробітників, сприяє постійному професійному та науковому зростанню і створює умови для здорової та комфортної діяльності працівників, розуміння підзвітності та підпорядкованості, відповідальність у виконанні функцій, які пов’язані з адміністративним та громадським статусом.

Співробітники є ключовим фактором діяльності, тому Університет дбає про здоров’я і забезпечення балансу «життя-робота» своїх працівників, сприяє професійному та особистісному розвитку кожного з них і забезпечує рівний доступ до можливостей, які надає.

Абітурієнти-студенти-випускники

Університет надає абітурієнтам можливість вибору актуальної професії за покликанням через реалізацію програм профорієнтації; студентам Університету – розвиватися професійно та особистісно, поєднуючи якісну освіту та забезпечуючи для цього комфортну інфраструктуру; випускникам – підтримувати зв’язки та налагоджувати нові контакти через Асоціацію випускників.

Університет формує зі своїх абітурієнтів, студенів та випускників спільноту, яка прагне та здатна розвиватися професійно й особистісно, навчатися, досягати успіху в обраній сфері та змінювати світ на краще!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Соціальна відповідальність Університету «КРОК»