Як все починалось — Університет «КРОК»

Дорогі КРОКівці!

Викладачі та студенти, випускники і працівники, батьки та рідні студентів, аспіранти і здобувачі наукових ступенів, партнери, колеги, друзі нашого закладу, а також ті, хто тільки-но починає з нами знайомитись, – вітаємо всіх на сторінці з якої дізнаєтесь про те, як все починалось.

15 травня 1992 року – дата офіційної реєстрації Інституту економіки, управління та господарського права, який через роки стане Університетом «КРОК» – непересічним закладом, який сьогодні є одним із шанованих, популярних університетів України, що надає якісну практико-орієнтовану освіту своїм студентам.

А в цей день, 25 січня 1989 року, засновано Навчально-наукову фірму «КРОК», яка тепер розгорнулася в потужну сучасну освітню корпорацію. Тож від сьогодні ми інформуватимемо вас про визначні та ключові події з історії становлення та розвитку Університету. За кожною датою – цікавий, часом ризикований крок уперед. І, як показав час, усі вони були успішними.

Розпочинаємо подорож літописом зі спогадів засновників – ректора Університету Лаптєва С.М., директора Київського ліцею бізнесу Паращенко Л.І., Президента Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Фінікова Т.В., проректора з маркетингу Гукайла Ю.М. Ці щасливі люди, відкритті новаціям, з глибоким та щирим патріотичним почуттям, чесною громадянською позицією, гуманістичним світоглядом і добрими серцями – є не тільки партнерами, а й справжніми друзями. Вони разом уже майже три десятиліття, і саме тому Університет «КРОК» існує і має перспективи на майбутнє.

Як починався Університет «КРОК»? Які події, перемоги, здобутки вкарбувалися в пам’ять? Що чекає на Університет у майбутньому?

Історії від засновників Університету «КРОК»

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Корпорація » Як все починалось