Найпоширеніші запитання зі вступу 2022 — Університет «КРОК»

Найпоширеніші запитання зі вступу 2023

Пропонуємо перелік найпоширеніших запитань, з якими звертаються вступники до інформаційного відділу Приймальної комісії.

Чи можна навчатись на бюджеті в Університеті «КРОК»?

Так! Університет «КРОК» пропонує бюджетні місця на бакалавраті. Тож не зволікайте, готуйтесь сумлінно до НМТ, складайте його успішно та скористайтесь можливістю навчатися на бюджеті. Якщо Вас цікавить контрактна форма навчання, пропонуємо Вам ознайомитися із Положенням про знижки в оплаті за навчання.

Який прохідний бал на бакалаврат?

Контрактна форма навчання: мінімальний прохідний бал – 100 (з кожного предмета в сертифікаті ЗНО/НМТ). Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж 120 балів для спеціальностей: «Право» та «Міжнародні економічні відносини».

Бюджетна форма навчання: мінімальний прохідний бал – 130 (з кожного предмета в сертифікаті ЗНО/НМТ). Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж 140 балів для спеціальностей: «Право» та «Міжнародні економічні відносини».

Які предмети НМТ потрібні для обраної спеціальності?

Для вступу на І курс Університету для здобуття ступеня бакалавра Вам потрібно мати результати тестування з 3 предметів: Українська мова і Математика – обов’язкові, а третій предмет за Вашим вибором (Іноземна мова, Історія України, Біологія, Хімія, Фізика).

У разі, якщо ви складали НМТ у 2022 році, у вас є результати з 3 предметів: Української мови, Математики та Історії України, що задовольняє умови для вступу у 2023 році.

Чи можу я у 2023 році вступити із сертифікатом ЗНО?

Відповідно до Правил прийому Ви маєте можливість вступити із сертифікатом ЗНО 2020 або 2021 років. Для зручності можна скористатися додатком 4, де зазанчено перелік предметів у сертифікатах ЗНО.

Якщо я не склав НМТ або не набрав достатньої кількості балів для вступу, чи все-таки є можливість вступити до Університету в 2023 році?

Відповідно до Правил прийому Ви маєте можливість вступити до Фахового коледжу Університету «КРОК» на основі повної загальної середньої освіти на ІІ курс за результатами вступних іспитів (без ЗНО/НМТ).

Вартість навчання у цьому році?

Вартість навчання залежить від обраної спеціальності та форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті Університету, перейшовши з головної сторінки в розділ «Вступ до Університету» і обравши відповідну спеціальність.

На який курс можливий вступ з дипломом молодшого спеціаліста чи фахового молодшого бакалавра?

Відповідно до Правил прийому з дипломом молодшого спеціаліста Ви можете вступити на 2 або 3 курс за результатами ЗНО з двох предметів (2020-21 р.) або НМТ (2022-23 р.). Курс залежить від Вашої попередньої спеціальності.

З дипломом фахового молодшого бакалавра можливий вступ виключно на 2 курс бакалаврату за результатами ЗНО з двох предметів (2020-21 р.) або НМТ (2022-23 р.).

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до стандарту освітньої програми, вступ на 2 курс спеціальність 081 «Право» можливий лише за умови наявності диплому молодшого спеціаліста чи фахового молодшого бакалавра з «Права» та результатів ЗНО/НМТ

Чи можу я вступити до Університету, якщо я громадянин України, але закінчив школу в іншій країні?

Так! Для цього потрібно скласти НМТ за кордоном. Для зручності завітайте на сторінку Українського центру оцінювання якості освіти та головне, не забути зареєструватись на НМТ ;)

Які іспити потрібно скласти для вступу до магістратури у 2023 році?

Для вступників із дипломом бакалавра обов’язковими є два державних іспити: ЄВІ – єдиний вступний іспит з іноземної мови (також включає в себе тест загальних навчальних компетенцій) та ЄФВВ – єдине фахове вступне випробовування (програма останнього залежить від обраної Вами спеціалності). Реєстрацію на ці іспити проводить Приймальна комісія Університет «КРОК»

Для вступників із дипломом спеціаліста/магістра передбачено внутрішні іспити, що можна скласти під час подачі документів до Приймальної комісії: тестування з іноземної мови та фаховий іспит.

Чи можна подати документи та заключити договір на навчання дистанційно?

Так, звичайно! Документи у 2023 році подаються через електронний кабінет вступника. Якщо мова йде про договір, то потрібно мати електронний підпис.

Умови вступу для громадян з окупованих територій?

Спеціальними умовами участі у конкурсному відборі на навчання для здобуття вищої освіти на основі ПЗСО є: конкурсний відбір за результатами співбесіди замість результатів НМТ або творчого конкурсу. Такі умови пропонуються для вступників, місцем проживання яких зареєстровано (задекларовано) на тимчасово окупованій території, території населених пунктів на лінії зіткнення та адміністративної межі або які переселилися з неї після 01 січня 2023 року.

Умови вступу для пільгових категорій?

Спеціальні умови вступу для вступників 2023 року визначені в розділі 8 Правил прийому поточного року.

Чи є військова кафедра?

Університет «КРОК» надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу у співпраці з Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського.

Скільки триває навчання?

Загальний термін навчання:

  • у Фаховому Коледжі – 3-4 роки в залежності від обраної спеціальності;
  • на бакалавраті – 4 роки;
  • в магістратурі – 1 рік 4 місяці ( для спеціальності «Громадське здоров’я» 2 роки).

Чи потрібна медична довідка?

Для вступу медична довідка не потрібна.

Чи є гуртожиток?

Гуртожиток Університету розташований неподалік навчального закладу. Університет «КРОК» гарантує надання місць для поселення в гуртожитку іногороднім студентам денної форми навчання.

Чи можна звернутися за допомогою при поданні заяв в електронній формі?

Із 01 липня 2023 року (із 23 червня для вступників до Фахового коледжу) Ви можете отримати допомогу у створенні електронного кабінету вступника для подання заяв на вступ в електронній формі, звернувшись до персональних менеджерів зі вступу (каб. 316, 318) з 10:00 до 16:00 у робочі дні, з 10:00 до 15:00 по суботах.

Як я дізнаюся, що зарахований до Університету «КРОК»?

Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету в розділі «Вступникам» будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

Якщо я не знайшов відповіді на своє запитання, де можна дізнатися інформацію щодо особливостей вступу у 2023 році?

Якщо Ви не знайшли відповіді на свої запитання у Правилах прийому, на офіційному веб-сайті Університету у розділі «Вступникам» та в переліку умов вступу, Ви можете поставити їх, звернувшись до одного з персональних менеджерів зі вступу чи за номером інформаційного відділу Приймальної комісії: 455-57-12.
 
 
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на своє запитання, тоді мерщій мерщій підписуйтесь на телеграм канал. Там Ви знайдете інформацію про всі подробиці щодо правил прийому та нюансів цьогорічної вступної кампанії. Підписуйтеся на канал та не пропустіть свій шанс бути поінформованим на всі 100%!
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok