Найпоширеніші запитання зі вступу 2022 — Університет «КРОК»

Найпоширеніші запитання зі вступу 2022

Пропонуємо перелік найпоширеніших запитань, з якими звертаються вступники до інформаційного відділу Приймальної комісії.

Який прохідний бал?

Мінімальний прохідний бал – 100 (з кожного предмета в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання). Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж 140 балів для спеціальностей: «право», «міжнародні економічні відносини», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» на всі інші спеціальності – 100 балів.

Які сертифікати ЗНО потрібні для обраної спеціальності?

Для вступу на І курс Університету для здобуття ступеня бакалавра Вам потрібно мати результати оцінювання з 3 предметів (українська мова і література – обов’язково). Для зручності можна скористатися фільтром: зазначити предмети ЗНО, з яких Ви отримали сертифікат, і переглянути перелік спеціальностей та освітніх програм, на які зможете вступати.

Якщо я не склав ЗНО або не набрав достатньої кількості балів для вступу, чи все-таки є можливість вступити до Університету в 2022 році?

Відповідно до Правил прийому Ви маєте можливість вступити до Фахового коледжу Університету «КРОК» на основі повної загальної середньої освіти на ІІ курс за результатами вступних іспитів (без ЗНО).

Кількість бюджетних місць у 2022 році?

Університет «КРОК» – це приватний вищий навчальний заклад, тож для його студентів передбачено здобуття освіти лише на контрактній основі. Проте можливі знижки в оплаті за навчання.

Вартість навчання у цьому році?

Вартість навчання залежить від обраної спеціальності та форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті Університету, перейшовши з головної сторінки в розділ «Вступ до Університету» і обравши відповідну спеціальність.

Чи можливий вступ на другий чи третій курси з дипломом молодшого спеціаліста?

Відповідно до Правил прийому з дипломом молодшого спеціаліста Ви можете вступити на 2 або 3 курс за результатами ЗНО з двох предметів та вступних випробувань. Курс залежить від Вашої попередньої спеціальності.

Чи можу я вступити до Університету, якщо я громадянин України, але закінчив школу в іншій країні?

Громадяни України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном, мають право на участь у конкурсному відборі:

  1. За результатами вступних іспитів;
  2. Або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2022 року.

Умови вступу для пільгових категорій?

Спеціальні умови вступу для вступників 2022 року визначені в розділі 8 Правил прийому поточного року.

Чи є військова кафедра?

Університет «КРОК» надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу.

Чи потрібна медична довідка?

Для вступу до Університету «КРОК» у 2022 році медична довідка не обов’язкова.

Чи є гуртожиток?

Гуртожиток Університету розташований неподалік навчального закладу. Університет «КРОК» гарантує надання місць для поселення в гуртожитку іногороднім студентам денної форми навчання.

Чи можна звернутися до інформаційного відділу Приймальної комісії для отримання допомоги при поданні заяв в електронній формі?

Із 01 липня 2022 року Ви можете отримати допомогу у створенні електронного кабінету вступника для подання заяв на вступ в електронній формі, звернувшись до персональних менеджерів зі вступу (каб. 316) з 9:00 до 19:00 у робочі дні, з 10:00 до 15:00 по суботах та неділях.

Як я дізнаюся, що зарахований до Університету «КРОК»?

Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету в розділі «Вступникам» будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

Якщо я не знайшов відповіді на своє запитання, де можна дізнатися інформацію щодо особливостей вступу у 2022 році?

Якщо Ви не знайшли відповіді на свої запитання у Правилах прийому, на офіційному веб-сайті Університету у розділі «Вступникам» та в переліку умов вступу, Ви можете поставити їх, звернувшись до одного з персональних менеджерів зі вступу чи за номером інформаційного відділу Приймальної комісії: 455-57-57.
 
 
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на своє запитання, тоді мерщій дивіться інформаційну рубрику «Не питання» на YouTube-каналі KROK University. Там Ви почуєте про всі подробиці щодо правил прийому та нюансів цьогорічної вступної кампанії. Підписуйтеся на канал та не пропустіть свій шанс бути поінформованим на всі 100%!
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.