Підготовчі курси — Університет «КРОК»

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Департамент довузівської підготовки оголошує набір на новий навчальний рік!

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Для попередньої реєстрації на курси, будь ласка, надайте контактну інформацію

Представник Університету зв'яжеться з Вами для підтвердження реєстраційних даних

 

  • Please use a REAL email address so that we can get back to you.
 
 

Запрошуємо учнів 9-х класів на курси для якісної підготовки до складання державної підсумкової атестації наприкінці навчального року, а також до складання вступних випробувань для вступу у 2022 році до Фахового коледжу Університету «КРОК».

На курсах вивчається 5 предметів. Українську мову, математику, географію, англійську мову вивчають усі слухачі, а п’ятий предмет можна обирати залежно від майбутньої спеціальності: історія України або основи економіки.

Вартість – 850 грн на місяць (за всі 5 предметів). Заняття тривають до травня і закінчуються випускним тестуванням. За його результатами випускникам курсів надається знижка в розмірі 10% в оплаті першого року навчання в Коледжі.

Для слухачів курсів розроблено зручний графік навчальних занять: щосуботи з 9:00 до 15:00

Початок занять – вересень

Реєструйтеся і ми запропонуємо зручну для Вас форму навчання.

Для отримання більш детальної інформації запрошуємо Вас на особисті консультації та на День відкритих дверей

 

Запрошуємо учнів 11-х класів та випускників шкіл минулих років на курси для ґрунтовної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання – ЗНО-2022. Для школярів це ще й чудова можливість підготуватися до державної підсумкової атестації наприкінці навчального року.

На курсах вивчається 4 предмети. Українська мова і українська література – викладаються як 2 окремих предмети. Ще 2 предмети Ви можете обрати самостійно з переліку: математика, географія, історія України, англійська мова, біологія.

Вартість – 1 500 грн на місяць (за всі 4 предмети). Заняття тривають до квітня і закінчуються випускним тестуванням. За його результатами випускникам курсів надається знижка в розмірі 10% в оплаті першого року навчання в Університеті «КРОК» за денною формою.

Ви можете обрати зручний для Вас графік навчальних занять та форму навчання: щосуботи з 9:00 до 15:00 або двічі на тиждень у будні з 16:00 до 18:50

Для отримання більш детальної інформації запрошуємо Вас на особисті консультації та на День відкритих дверей

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Умови вступу » Підготовчі курси