Мистецька студія «Art КЕПІТ» — Університет «КРОК»

Мистецька студія «Art КЕПІТ»

Вітаємо на сторінці мистецької студії Art КЕПІТ !


 
 
АртКЕПІТ з нагоди 20-річчя Коледжу

Про Art КЕПІТ

Мистецька студія «Art КЕПІТ»

Проєкт спрямований, в першу чергу, на формування у студентської молоді естетичного та мистецького відчуття світу. Водночас родзинкою проєкту є становлення студентського театру у Коледжі, розвиток у студентів акторської та сценічної майстерності, ораторського мистецтва.

Дебют студії відбувся під час історико-мистецького проєкту «Україна – соборна» (8 лютого 2019 року, відзначення 100-річчя з Дня Соборності України) для шкіл-партнерів Міжнародного проєкту ЮНЕСКО та шкіл партнерської мережі Університету «КРОК». Учасники студії відкрили захід власним вражаючим поетичним перформансом. Його глядачами стали представники 15 навчальних закладів, викладачі, студенти, співробітники Університету.

Під час урочистого святкування Дня народження Університету мистецька студія «Art КЕПІТ» відзначена номінацією «Кращий проект 2019 року»

Керівник студії «Art КЕПІТ» Валентин Янчарук, випускник проекту «Я – ведучий 2018», Містер КЕПІТ 2019, соліст «Вокальної студії Університету «КРОК» та студент спеціальності «Комп'ютерні науки» так відгукується про мистецьку студію: «Для мене цей проєкт є надзвичайно важливим, я прагну створити велике творче об'єднання. Тут кожен може знайти себе в тій, чи іншій справі. Я і моя молода команда чекаємо на тебе!»

Якщо …

  • ти хочеш показати себе на сцені або у певній творчій роботі;
  • у тебе є цікаві та креативні ідеї, які б ти хотів(ла) втілити в життя;
  • ти хочеш відкрити свій творчий потенціал та отримати новий досвід;
  • твоєю метою є творити (або витворяти :)) та знайти друзів?

І твоя відповідь – «так», то ти саме той хто нам потрібен!

Що ми будемо робити? Наше завдання розвинути ваш творчий потенціал та об'єднатись, щоб створювати нові креативні проєкти!

Нижче ти можеш ознайомитись з усіма напрямками нашої роботи.

Від учасників

Бойко Олег

«Студія – це, свого роду, ескапізм, що допомагає відволіктися і реалізувати акторські здібності».

 

Зоряна Атлас

«Art КЕПІТ» – це справжня творча сім'я, де кожен студент може проявитися як творча особистість, не боятися показати себе та творити!».

 

Кашуба Соломія

«Для мене «Art КЕПІТ» – це простір для самовираження та реалізації моєї творчої фантазії, тут я можу бути різною і всі це заохочують. Це дуже важливо!

Для кожного студента КЕПІТу наша арт-студія є тим місцем, де його завжди чекають та приймають саме таким, яким він є. Де ні з ким не порівнюють, кожен учасник є найкращим для нас, для всіх.

Я впевнена, що через декілька років, я скажу, що ми, наша команда, були засновниками масштабного студентського простору Art КЕПІТ. Зараз я для Арт-КЕПІТу є частинкою тієї великої крутої, позитивної команди, яка наповнена жагою творити прекрасне.

На мою думку, для кожної людини мистецтво є тією частиною їхнього життя, де душа літає, де вони можуть бути собою, тут від них ніхто нічого не очікує. Тому для мене мистецтво – той світ, де я можу бути собою, не обмежуватись рамками».

 

Луценко Діана

«Напевно, якби не моя любов до творчості , я б не була в такому «світі» як «Art КЕПІТ».

Що він для мене?

Це можливість показати себе таким, яким ти не є кожного дня, через слова, емоції, рухи, передати те, що ти відчуваєш!

Я дуже вдячна людям, які бачуть таланти, збирають їх в одне ціле і з цього виходить щось МЕЕЕГАкруте.

Тільки РАЗОМ ми – сила. Ми – те, що дається не кожному!».

 

Донець Олександр

«Art КЕПІТ» відзначився для мене особливим колективом, який має свою ціль та спільно прямує до неї разом. Завдяки йому я отримав особливі емоції: нові знайомства, переживання та суцільний позитив. І звісно, безцінний досвід».

 
Від учасників

Студії

ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ

Олександра Писаченко (керівник літературної студії)

Всім привіт, мене звуть Саша. Я студентка КЕПІТу 2-го курсу групи ГР/СБ-18к та за сумісництвом керівник літературної студії в «Art КЕПІТ».

Я обожнюю танцювати, приймати участь у різних проєктах, знайомитись з новими людьми, бо кожна людина унікальна та цікава. Окрім цього, я активно займаюся ораторським мистецтвом. Хто є обличчям заходу? Звичайно, ведучі. Давайте разом прокачувати мовлення та дикцію. Я буду рада допомогти.

П.С. а якщо ти пишеш сценарії та легко запам’ятовуєш вірші, швидше до нас, пригощу цукеркою. Запрошую розвивати артистизм разом з нами. З Art КЕПІТ-ом! Будемо разом творити чудеса)

Teл.: 095-481-41-34

 
 

ДИЗАЙНЕРСЬКА СТУДІЯ

Дмитро Цуканов (керівник студії дизайну)

Привіт! Мене звати Діма і я керівник студії дизайну в «Art-КЕПІТ». Навчаюся на 2 курсі коледжу.

Як так стало , що я керівник студії? Все розпочалося на першому курсі з майстер класу, який і підштовхнув мене почати займатися цим ділом. Спочатку було не дуже легко, бували й проблеми, але все це - тільки додавало жаги до цього заняття. На сьогоднішній день, дизайнер - дуже затребувана професія. Всі вивіски, візитівки, грамоти і т.д. - це все робота дизайнерів. Звісно, неможливо за день ,та навіть рік, навчитися усьому. Все приходить з досвідом. Саме його ми і можемо вам дати. Приєднавшись до нас, ви не тільки отримаєте досвід, а й здобудете корисні навички! Чекаємо на вас!

Teл.: 095-150-65-29

 
 

ХУДОЖНЯ СТУДІЯ

Вікторія Городецька (керівник художньої студії)

Привіт! Мене звати Віка і я керівник художньої студії в "Art-КЕПІТ" та володар найбільшої колекції канцелярії у коледжі.

Якщо ти вмієш малювати або хочеш цьому навчитися ми готові тобі допомогти. Наша мета - це об'еднати майстрів пера та креативних people в одному напрямку, що допоможе створити dream team :) Ми будемо малювати? Звісно! Тут ми допоможемо тобі не тільки знайти свій стиль, але й втілимо твої ідеї в реальність. Ти отримаєш новий досвід та зможеш поділитись своїм. Але в нас є вимоги і до тебе. З тебе - бажання творити, приймати участь і бути активним діячем. І також гарний настрій :)

Досі хочеш потрапити до нас? А ти доволі сміливий! Тоді твоя пригода починається саме зараз! Готовий?

Тел.: 096-552-56-99

 
 

ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ

Анна Помпенко (керівник театральної студії)

Привіт! Я Анна – керівник театральної студії в «Art KEПIT».

Театр – це унікальне емоційне мистецтво. Тут неважливо яке в тебе ім'я, національність чи музичний смак – любов до сцени об'єднує всіх нас. Ми цінуємо актора не за те, що він грає шляхетного персонажа, а за те, що його гра вміла. Все те, що відчуває наша душа у вигляді туманних, неясних почуттів, театр дозволяє виразити нам в гучних словах і в яскравих образах.

Ти емоційний, харизматичний, тобі до вподоби виступати на сцені? Будь сміливим і приходить в «Art KEПIT». Ми чекаємо саме на тебе!

Тел.: 095-429-67-36

 
 

МУЗИЧНА СТУДІЯ

Вадим Валігун (керівник музичної студії)

Привіт, мене звати Вадим і я керівник музичної студії в «Art КЕПІТ».

Наразі я навчаюсь в коледжі на 3 курсі. Я дуже сильно полюбляю музику та особливо в аранжуванні гітари. На ній я «трохи» вмію грати і тому я вирішив створити гурт гітаристів «GuitarBand», щоб пробувати творити щось нове. Ще два роки тому я думав, що це щось НЕРЕАЛЬНЕ, але зараз це здається буденним. Музикою я займаюсь вже достатньо, щоб показати щось досить цікаве.

Короче кажучи, якщо вмієш грати на якомусь інструменті або співати, то Wellcome!

Тел.: 096-443-44-53

 
 
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Проєктна діяльність » Мистецька студія «Art КЕПІТ»