Вокальна студія «КРОК»

Кабінет 421
(+38 044) 455-56-66, вн. 137

Розклад репетицій
Вокальної студії «КРОК»

Актова зала, каб. 322
Пн. – 14:30–18:00
Ср. – 14:30–18:00
Індивідуальні заняття

Вокальна студія «КРОК» заснована у 2003 році. На початку формування студія «КРОК» займалася у вокально-хоровому жанрі. Згодом з`явилися малі форми – вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети). На сьогодні учасники студії виступають як солісти Вокальної студії «КРОК». Така зміна музичної форми зумовлена часом. Студенти цікавляться новими віяннями в музиці, тому студія повинна відповідати їх запитам, але разом із тим зберігати вокально-виконавські традиції.

Студія завжди приваблювала увагу студентів Університету, проте не всі можуть потрапити до неї. Серед основних критеріїв відбору – голос, музичний слух та безмежна любов до музики.

Завдання студії – зробити все, щоб студентам-виконавцям було цікаво та щоб учасники отримували задоволення від творчої роботи на сцені. Тому кожна пісня повинна бути схожа на музичну виставу, що захопить глядача в полон високого мистецтва.

Учасники студії постійно беруть участь в університетських проектах, таких як «Посвята в студенти», «Новорічна казка для дітей», у різноманітних тематичних концертах та майже в усіх заходах, що проводить Університет, оскільки виступ на сцені є головним пріоритетом Вокальної студії «КРОК».

Ми допомагаємо талановитим студентам розкрити й розвинути вокальні здібності, навчаємо їх впевнено триматися на сцені та готуємо до публічних виступів.

Приєднуйтеся!

 
 
Вокальна студія «КРОК» презентує кліп на cover-версію пісні легендарного гурту Queen - «The Show Must Go On». Це наймасштабніший кліп в історії Вокальної студії, на даний момент.
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.