Вокальна студія — Університет «КРОК»

Вокальна студія «КРОК»

Вокальна студія «КРОК» почала свою роботу ще у далекому 2003 році, відтоді жодне свято Університету не відбувається без запальних номерів юних вокальних дарувань. На сьогоднішній день учасники студії виступають у складі вокального ансамблю «VOSK», в дуетних формах та як солісти.

Студія завжди приваблювала увагу студентів Університету, проте не всі можуть потрапити до неї. Серед основних критеріїв відбору - голос, музичний слух та безмежна любов до музики та сцени.

Завдання студії – зробити все, щоб студентам-виконавцям було цікаво та, щоб учасники отримували задоволення від творчої роботи на сцені. Тому кожна пісня – це своєрідна музична вистава, з танцями та майстерним вокалом, яка з перших нот захоплює глядача в полон.

Учасники студії постійно беруть участь в університетських проєктах, Всеукраїнських вокальних конкурсах, записують пісні на професійній студії звукозапису та знімають кліпи.

У грудні 2020 року вокальний ансамбль «VOSK» здобув гран-прі на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Art Vivat», у 2019 році на YouTube-каналі Університету «КРОК», вийшов кліп на cover-версію пісні – «The Show Must Go On», у 2020 році напередодні Нового року вийшов кліп на cover-версію пісні «Last Christmas». Колектив також веде свою сторінку в Instagram @vosk.band, там можна побачити ще більше cover-версій різноманітних пісень.

Ми допомагаємо талановитим студентам розкрити й розвинути вокальні, акторські та хореографічні навички, адже музика – це найсильніший вид магії.

Приєднуйтесь, ми чекаємо саме на Вас!

 
 
Вокальна студія «КРОК» презентує кліп на cover-версію пісні легендарного гурту Queen - «The Show Must Go On». Це наймасштабніший кліп в історії Вокальної студії, на даний момент.
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok