Відеопроєкт «Open Air Форум творчої молоді». Від молоді та для молоді! — Університет «КРОК»

Відеопроєкт «Open Air Форум творчої молоді». Від молоді та для молоді!

08 липня 2020 Новини та події

З нагоди Дня молоді та Дня Конституції України презентуємо унікальний відеопроєкт «Open Air Форум творчої молоді».

Реалізація заходу стала можливою завдяки величезній підтримці відділу у справах молоді та спорту Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації та особисто керівниці відділу Ю.М. Шевцовій.

Проєкт здійснився успішно завдяки зусиллям проєктної команди Університету «КРОК» в особі координаторів проєкту – проректора з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Н.В. Наконечної, директора фахового Коледжу Університету «КРОК» Л.П. Сумбаєвої, заступника директора Коледжу І.В. Рибак, директора департаменту зі студентських питань О.Р. Карапетяна, керівника студентської проєктної групи (SPG) та медіа групи (KMG) Є.В. Савельєва та команди. А саме: Дмитру Гурському, Артему Прохорову, Ярославу Матусевичу. Висловлюємо вдячність чудовим та яскравим ведучим проєкту Тетяні Далявській та Євгенію Савельєву.

Надзвичайно вдячні за підтримку проєкту: Київському молодіжному центру департаменту молоді та спорту КМДА, Київському осередку Української асоціації студентів, а також органам студентського самоврядування міста Києва. Величезна вдячність, зокрема: студентській академічній раді Київського національного економічного Університету імені Вадима Гетьмана; студентському парламенту Київського університету імені Бориса Грінченка; студентській раді Університету «КРОК»; студентській раді Київського коледжу зв’язку; студентській раді Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка; студентській раді фахового коледжу Університету «КРОК», студентському активу Фахового коледжу мистецтв та дизайну Київського Національного Університету Технологій та Дизайну.

Особливі та щирі слова подяки за підтримку проєкту «Open Air Форум творчої молоді» висловлюємо спонсорам заходу а саме: Київський БКК, Група компаній KVADRA INVEST, Компанія «AGT Plus».

Відеопроєкт був реалізований за участі творчих, талановитих, проактивних юнаків та дівчат столичних навчальних закладів, студентських мистецьких спільнот. Справжньою родзинкою стали чудові мистецькі виступи за участю неймовірно харизматичних та обдарованих, цілеспрямованих та яскравих артистів, серед яких і студентська молодь, і не менш талановиті та завзяті педагоги, а також освітні працівники.

Щиро завдячуємо за красу вокальної та хореографічної творчості мистецьким колективам Університету, як от: Театр танцю Університету «КРОК» (керівниця Аліна Гольцева), Вокальна студія «КРОК» (керівниця – Валерія Маліхова), Мистецька студія «Арт-КЕПІТ» (керівник – Валентин Янчарук), гурт GuitarBand (керівник – Вадим Валігун). Дякуємо за партнерську та творчу підтримку Асоціації випускників Університету «КРОК» в особі голови Правління Асоціації – С.З. Заріповій, директору Центру розвитку кар’єри Університету – О.Ф. Карлову, директору департаменту реклами та зв’язків з громадськістю Н.В. Титаренко.

Крім того, глядачі святкового фільму матимуть змогу почути натхненні звернення від найактивніших студентських спільнот міста, фасиліторів молодіжних проєктів та ініціатив, випускників столичних вузів, що нині працюють за кордоном, але повсякчас підтримують свою Україну. Бажаємо приємного перегляду!

Оновлено: Середа, 08 липня 2020 11:11

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відеопроєкт «Open Air Форум творчої молоді». Від молоді та для молоді!