Фільтрувати матеріали за датою: серпня 2012 — Університет «КРОК»

Новини та події

24 серпня 2012 Новини та події

Марина Гусакова та Лілія Денікевич-Левіна - депутати парламенту!З 24 по 27 серпня в м. Євпаторії відбувся фінал мультифестивалю «Студентська республіка - 2012», який проходив за участю студентів - переможців регіональних етапів, експертів, ЗМІ та іноземних гостей.

Управління міжнародного співробітництва23 серпня 2012 року в актовій залі Університету «КРОК» відбулося урочисте відкриття програми підготовчого відділення для іноземних студентів з Республіки Екваторіальна Гвінея.

23 серпня 2012 Новини та події

Участие в Национальном форуме «Бизнес и университеты»Вітаємо нових студентів з Республіки Екваторіальна Гвінея!

23 серпня 2012 року в актовій залі Університету «КРОК» відбулося урочисте відкриття програми підготовчого відділення для іноземних студентів з Республіки Екваторіальна Гвінея.

На відкритті були присутні: ректор Університету «КРОК» Лаптєв С.М., начальник управління міжнародного співробітництва Лотарєв А.Г. та представники компанії-партнера «DUGLAS ALLIANCE LTD.» (м. Лондон, Велика Британія). Студенти (41 особа) вивчатимуть російську мову протягом одного року, а потім матимуть можливість продовжити навчання в Університеті «КРОК». Також нові члени «КРОКівської» родини зможуть познайомитися з історією та культурою України, відвідавши визначні місця Києва та архітектурні пам’ятки нашої столиці.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: серпня 2012