06 квітня 2020 Незабаром

У квітні 2020 року запрошуємо усіх на майстер-клас: «Безпека в інтернеті: як спілкуватися? Кому вірити? Як відрізнити підробку?», який відбудеться під час Фестивалю НЕідеальних людей.

06 квітня 2020 Незабаром

У квітні 2020 року запрошуємо усіх на майстер-клас: «Корекція емоційних станів шляхом їх усвідомлення», який відбудеться під час Фестивалю НЕідеальних людей.

06 квітня 2020 Незабаром

У квітні 2020 року запрошуємо усіх на майстер-клас: «Его-стани особистості: прояви та діагностика в повсякденному житті», який відбудеться під час Фестивалю НЕідеальних людей.

06 квітня 2020 Незабаром

У квітні 2020 року запрошуємо усіх на майстер-клас: «Чому треба вміти боятися? Або як емоційні перепони перетворити у нові можливості за допомогою Емоційного Моделювання», який відбудеться на Фестивалі НЕідеальнихлюдей.

06 квітня 2020 Незабаром

У квітні 2020 року запрошуємо усіх на майстер-клас: «Феномен агресії: способи її проживання та ресурси тіла», котрий проходитиме під час Фестивалю НЕідеальних людей.

05 квітня 2020 Незабаром

Шановні студенти, партнерський університет ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) пропонує Вам пройти відбір на отримання державної стипендії від Республіки Литва на участь у програмі семестрового обміну («Short term (1-2 semesters) studies»).

Ви тут: Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2020