Про навчальний процес в умовах карантину

06 квітня 2020 Новини та події

Якщо у тебе й досі виникають запитання щодо змін у графіку навчального процесу. Якщо ти й досі не знаєш куди писати, щоб відновити втрачений пароль...

Якщо у твоїй голові доволі багато запитань щодо навчання в умовах карантину, тоді просто переглянь відео (дивись нижче) і можливо щось стане більш зрозумілим.

У разі відсутності пароля для входу в систему дистанційного навчання, звертайтеся, будь ласка, за електронною поштою: mariasd@krok.edu.ua

У разі інших питань, звертайтеся, будь ласка, електронною поштою у відповідний підрозділ:

• Студентський офіс: so@krok.edu.ua
  • Деканат Коледжу: hurinoval@krok.edu.ua
  • Інститут менеджменту безпеки: DvorskuSV@krok.edu.ua
  • Інститут післядипломної освіти: metodistMBA@krok.edu.ua
  • Управління міжнародного співробітництва: andrewl@krok.edu.ua

Ще раз нагадуємо: мийте руки з милом, залишайтеся вдома та навчайтеся, адже сесію ніхто не відміняв!

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх близьких!

Оновлено: Понеділок, 06 квітня 2020 15:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Про навчальний процес в умовах карантину