Фільтрувати матеріали за датою: липня 2011 — Університет «КРОК»

Новини та події

22 червня Університет «КРОК» вшанував своєю присутністю посол королівства Нідерланди пан Пітер Ян Волтерс

Управління міжнародного співробітництваПосол провів відкриту лекцію для студентів і молодих фахівців про важливість верховенства права в підприємницькому середовищі («The importance of rule of law in business community). Після лекції відбулось урочисте вручення дипломів бакалавра бізнес адміністрування випускникам україно-нідерландської програми "Подвійний Диплом». Дипломи вручав посол пан Пітер Ян Волтерс та ідейний засновник програми Тарас Володимирович Фініков.

05 липня 2011 Новини та події

STUDY TOUR TO THE NETHERLANDS5 липня завершився набір групи охочих поїхати у навчальний тур до Нідерландів (STUDY TOUR TO THE NETHERLANDS). У турі беруть участь 37 осіб. У складі групи їдуть як студенти Україно-нідерландської програми «Подвійний диплом», так і інші активні та ініціативні студенти, котрі бажають отримати досвід навчання за кордоном.

Завершився набір групи охочих поїхати у навчальний тур в Нідерланди (STUDY TOUR TO THE NETHERLANDS)

Управління міжнародного співробітництваУ турі беруть участь 37 осіб. У складі групи їдуть як студенти україно-нідерландської програми «Подвійний Диплом», так і інші активні та ініціативні студенти, котрі бажають отримати досвід навчання за кордоном, побувати в таких компаніях як аеропорт «Schiphol», пивоварня «Heineken», TNT, Sovo, Ajax і почути їхні історії успіху. Такі дисципліни, як «Написання бізнес плану», «Психічне здоров’я» (Mentally Fit) і «Кращий досвід у менеджменті змін / Лідерство» (Best practise in Change management / Leadership) будуть вивчатися на англійській мові. Окрім студентів, у поїздці беруть участь і викладачі Університету «КРОК». Для них передбачена програма підвищення кваліфікації. Навчання також проходитиме англійською мовою. Протягом туру в учасників буде можливість не тільки повчитися, але й відпочити-побувати в анімаційному парку Mаdurodam, на аукціоні квітів, морському узбережжі, в Гаазі!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: липня 2011