Фільтрувати матеріали за датою: липня 2017 — Університет «КРОК»

27 липня 2017 Новини та події

З 25 по 28 травня 2017 року студенти спеціальності «Туризм» разом зі своїми друзями та співробітниками Університету «КРОК» стали учасниками етно-оздоровчо-пізнавального туру «Цілюща сила Карпат» на Гуцульщині (Верховина).

27 липня 2017 Новини та події

З квітня до травня 2017 року студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» проходили навчально-ознайомчу практику. Хоча протягом року за програмою «Школа професійного зростання» для майбутніх фахівців з туризму проводилося чимало заходів, вони з нетерпінням чекали на цю подію.

27 липня 2017 Новини та події

Протягом квітня – травня 2017 року студенти 3 курсу напряму підготовки «Туризм» розробили та провели свої перші студентські екскурсії в рамках навчального курсу «Організація екскурсійної діяльності» та проекту «Професійні студії».

11 липня 2017 Новини та події

11 липня 2017 року інформаційний портал osvita.ua опублікував новий консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України. Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України у 2017 році включає 288 ВНЗ III-IV рівнів акредитації, а також 6 підрейтингів ТОП-10, у тому числі «Кращі приватні ВНЗ».

06 липня 2017 Новини та події

За результатами опитувань, проведених серед ключових роботодавців України, Університет «КРОК» увійшов до Топ-50 вишів України за оцінками роботодавців – перший і єдиний серед недержавних ВНЗ.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: липня 2017