«Екскурсовод» – професія як мистецтво: перші студентські екскурсії — Університет «КРОК»

«Екскурсовод» – професія як мистецтво: перші студентські екскурсії

27 липня 2017 Новини та події

Протягом квітня – травня 2017 року студенти 3 курсу напряму підготовки «Туризм» розробили та провели свої перші студентські екскурсії в рамках навчального курсу «Організація екскурсійної діяльності» та проекту «Професійні студії».

19 квітня 2017 року свою першу екскурсію «Стежками Бабиного Яру» розробили та провели Коваленко Олександра, Жигун Антоніна, Савенок Дар’я.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Студентська екскурсія  «Стежками Бабиного яру»

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

24 квітня 2017 року в якості екскурсоводів виступили Болінчук Олександра та Шульга Зоя, тема: «Архітектурні шедеври Городецького».

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Студентська екскурсія  «Архітектурні шедеври Городецького»

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

17 травня 2017 року відбулась екскурсія «Парк КПІ з минулих років до сьогодення», де екскурсоводами виступили Балуєв Антон, Наумова Анастасія, Плиска Іванна.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Студентська екскурсія  «Парк КПІ з минулих років до сьогодення»

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оганізатором та керівником цього проекту є Сокол Тетяна Георгїівна – доцент кафедри туризму, екскурсовод зі стажем, а ідейним натхненником – Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму.

Надзвичайно цікаво було спостерігати, як з кожною хвилиною екскурсії у майбутніх фахівців з туризму збільшувалася впевненість у своїх силах, розкривався внутрішній потенціал завдяки здібностям та вмінням, отриманим протягом теоретичного навчання. Слід зазначити, що теми екскурсій вибиралися студентами самостійно, тому і підхід до маршруту і змістової частини був творчий.

Наприкінці екскурсії Сокол Т.Г. аналізувала кожен виступ, давала науково-методичні поради.

Також відбувся обмін думками. Мелько Л.Ф. подякувала всім учасникам за творчість, ентузіазм, бажання професійно зростати та розвиватися.

Позитивні емоції, гарні враження! Проект буде продовжуватися і надалі.

Оновлено: Понеділок, 31 липня 2017 21:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Екскурсовод» – професія як мистецтво: перші студентські екскурсії