27 грудня 2021 Новини та події

Багато років єднає творча співпраця кафедри туризму та туристичного підприємства «Київград-Тур».

20 грудня 2021 Новини та події

Як гарно, що серед нашої туристичної кроківської спільноти, є справжній гончар! На початку грудня 2021 р., на завершення вивчення курсу «Спадщина ЮНЕСКО у туризмі», Плисенко Павло, студент 3 курсу спеціальності «Туризм» (група Тур-20), провів майстер-клас з гончарства.

14 грудня 2021 Новини та події

Нематеріальна культурна спадщина – «жива спадщина» – це надбання світової цивілізації і потужний туристичний ресурс. Тому, для студентів спеціальності «Туризм» пропонується вибіркова дисципліна «Спадщина ЮНЕСКО та туризм», на якій вивчається туристичний потенціал, насамперед, Всесвітньої культурної і природної спадщини та нематеріальної культурної спадщини.

07 грудня 2021 Новини та події

Туроператор «Феєрія» – один з найпотужніших і найпопулярніших туристичних підприємств України.

Сторінка 1 з 44