20 листопада 2019 Новини та події

5 та 8 листопада 2019 року студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» відвідали Музей історії Києва, в рамках вивчення курсу «Вступ до фаху» та програми «Школа професійного зростання для майбутніх фахівців з туризму», разом зі своїм викладачем – Гаврилюк Світланою Павлівною – доцентом кафедри туризму.

20 листопада 2019 Новини та події

5 листопада 2019 року для студентів 2 та 3 курсів спеціальності «Туризм» було проведено заняття з професійної майстерності на тему «Кар’єра аніматора в туризмі», в рамках програми «Школа професійного зростання».

19 листопада 2019 Новини та події

В останній день жовтня 2019 року студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Туризм», разом із викладачем кафедри туризму – Романовою Марією Ігорівною, відвідали сучасний ресторан «HayLoft Ukrainian BBQ».

19 листопада 2019 Новини та події

30 жовтня 2019 року студенти 3-го курсу спеціальності «Туризм», вивчаючи курс «Організація екскурсійної діяльності», відвідали Софійський собор, який входить до складу Національного заповідника «Софія Київська».

Сторінка 1 з 30