29 липня 2019 Новини та події

Чи можна підготувати кваліфікованого фахівця з туризму, спираючись тільки на теорію? Звичайно – ні!

26 липня 2019 Новини та події

Кроки до наукової діяльності – важливий здобуток у студентські роки! Пишаємося нашими студентами, які протягом навчального року брали активну участь у наукових заходах.

02 липня 2019 Новини та події

Знайомство з підприємствами туристичної індустрії є головним пріоритетом у підготовці майбутніх фахівців з туризму.

26 червня 2019 Новини та події

21 червня 2019 року у Києві, на базі Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ДП «ГДІП»), відбулась прес-конференція «200-річчя Григорія Галагана. На шляху до відродження «Українського Парнасу» в Сокиринцях». Захід відбувався в рамках культурно-просвітницького проекту «Шевченківсько-Галаганівські студії».

Сторінка 1 з 26