27 вересня 2021 Новини та події

27 вересня 2021 року світова спільнота відзначає Всесвітній день туризму! Кафедра туризму вітає студентів, колег, партнерів, усіх особистостей, хто закоханий у туризм, любить подорожувати та відкривати нові горизонти! Зичимо здоров’я, дорогі наші друзі та партнери, успішних мандрівок, не дивлячись на виклики сьогодення!!!

30 липня 2021 Новини та події

Як швидко линуть роки... Ось уже і студенти четвертого набору, групи Тур-17 спеціальності «Туризм», у липні 2021 року отримали диплом.

30 липня 2021 Новини та події

Вступна кампанія в розпалі. Багатьох абітурієнтів, які вступають на спеціальність «Туризм», цікавить практична підготовка, і особливо виробнича практика студентів.

08 липня 2021 Новини та події

Практична підготовка користується найбільшою популярністю у студентів спеціальності «Туризм» серед освітніх компонентів, навіть не дивлячись на формат онлайн, пов’язаний з сучасними викликами. Це і не дивно, враховуючи потужну практичну складову майбутньої професії.

Сторінка 1 з 42