05 березня 2020 Новини та події

Кафедра туризму вітає Мелько Людмилу Федорівну – завідувача кафедри, з успішним проведенням веб-семінару «Країнознавчі образи Індії.

04 березня 2020 Новини та події

21 лютого 2020 року студенти 4 курсу спеціальності «Туризм» стали учасниками професійної студії «Сучасні он-лайн інструменти просування турпродукту».

04 березня 2020 Новини та події

Самопрезентація – найважливіша частина успішного проходження співбесіди. Саме про це йшла мова на другому майстер-класі для студентів спеціальності «Туризм» Анастасії Якименко (профконсультанта, психолога Центру розвитку кар’єри) – «Як успішно презентувати себе роботодавцю?!».

04 березня 2020 Новини та події

У середині лютого 2020 року для студентів спеціальності «Туризм», в рамках програми «Школа професійного зростання для майбутніх фахівців з туризму», відбулась зустріч з унікальною людиною, фахівцем, волонтером, істориком Вертегелом Андрієм Григоровичем – президентом Громадської організації «Київський слов’янський університет», автором туристичного проєкту «Золоте кільце Русі-України», співорганізатором проєкту «Шевченківсько-Галаганівські студії».

Сторінка 1 з 34