08 січня 2021 Новини та події

Кінець 2020 року ознаменувався важливою науковою подією: у грудні 2020 року в Університеті «КРОК» успішно пройшла І студентська конференція «Спадщина ЮНЕСКО та туризм», організована кафедрою туризму та науковою спільнотою нашого навчального закладу. Конференція проходила в режимі онлайн на платформі Microsoft Teams.

Програма Конференції для студентів «Спадщина ЮНЕСКО та туризм»

30 грудня 2020 Новини та події

Чайна традиція є невід’ємною складовою нематеріальної культурної спадщини народів світу, до якої причетний чи не кожний із нас…

28 грудня 2020 Новини та події

На початку грудня 2020 року в Університеті «КРОК» на платформі Microsoft Teams відбулась наукова конференція для студентів «Спадщина ЮНЕСКО та туризм». Організатором заходу стала кафедра туризму Університету «КРОК».

27 жовтня 2020 Новини та події

Розбір реальних кейсів з практиками туристичної індустрії – основа професійно орієнтованого навчання, яке впроваджується на кафедрі туризму в процесі професійної підготовки майбутніх фахівців з туризму.

Сторінка 1 з 38