Туристичні локації КРОКу — Університет «КРОК»

ПРОЄКТ «Туристичні локації КРОКу»

Кожна спільнота має свої родзинки, які привертають увагу своєю оригінальністю та унікальністю, і можуть бути цікавими для широкого кола відвідувачів та туристів.

В Університеті «КРОК» теж є такі привабливі куточки, якими захоплюється не тільки наша кроківська родина, але й багато друзів, колег, партнерів, і якими ми хочемо поділитися.

Одним із таких досить відомих об’єктів на теренах Києва поціновувачами оригінальних скульптур, є пам’ятник «Студенти». Ідея його популяризації належить Сергію Лаптєву – президенту Університету «КРОК». Це і не дивно, бо пам’ятник має свою оригінальну історію і виконаний відомим скульптором, улюбленцем киян, – Володимиром Щуром.

Туристична локація скульптура 'Студенти'

Організаторами і реалізаторами проєкту є тріо: департамент зв’язків з громадськістю та реклами під головуванням Наталії Титаренко; кафедра туризму на чолі із Людмилою Мелько – завідувачем кафедри; кафедра міжнародних відносин та журналістики, якою опікується Неля Момот – завідувач кафедри.

Зрозуміло, що до реалізації задуму активно приєднується кроківська студентська родина, особливо студенти освітніх програм «Туризм», «Журналістика», «Культурологія».

Метою проєкту є

  •  популяризація туристичних локацій на території Університету «КРОК»
  •  знайомство із атрактивними об’єктами широкого кола відвідувачів
  •  сприяння розвитку туризму у м.Києві та в Україні

Другою оригінальною локацією, яка вже досить відома школам-партнерам Університету «КРОК, є туристична просвітницька експозиція «Спадщина ЮНЕСКО як скарб людства», створена з нагоди 30-річчя нашого Університету у 2022 році.

Наш проєкт розвивається…

Туристична локація: експозиція 'Спадщина UNESCO'

Третьою не менш унікальною локацією є експозиція інформаційних та обчислювальних приладів, яка демонструє швидкий та неспинний прогрес сучасних технологій.

У зоні коворкінгу Університету можна побачити такі експонати як: логарифмічна лінійка, магнітна стрічка, перфокарта, один з перших мікрокалькуляторів «Електроніка Б3-18», арифмометр «Фелікс» та багато чого іншого!

Проєкт реалізований адміністрацією та Департаментом цифровізації Університету. Для збору експонатів було залучено всіх співробітників, партнерів Університету та НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Туристична локація: Експозиція інформаційних та обчислювальних приладів

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати кроківські туристичні локації. За бажанням, можемо запропонувати екскурсію Університетом та туристичною експозицією.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Кафедра туризму » Туристичні локації КРОКу