Корпорація — Університет «КРОК»

Корпорація

Корпоративна культура Університету «КРОК» зародилася з ідеї про створення вищого навчального закладу, сформованої в середовищі однодумців. Це сталося в знаменний день – день Святої Тетяни, покровительниці студентства. Минуло вже чверть століття,  і протягом цього часу наша корпорація розвивається завдяки всьому колективу Університету та має особистісний, унікальний, ексклюзивний і багатоаспектний шлях розвитку зі своїми цінностями, переконаннями, віруваннями, уявленнями та установками.

Найбільшим надбанням корпоративної культури нашого Університету є взаємодія та взаємозв’язок із власною культурою кожного члена корпорації – неповторної особистості зі своєю системою цінностей. Це відображається навіть у назві «КРОК», що розшифровується як «Корпорація розвитку освіти і кадрів».

Корпоративна культура Університету є багаторівневою структурою з вертикальними і горизонтальними, прямими і зворотними зв’язками. Для корпорації «КРОК» співробітники є ключовим фактором діяльності, тому вона дбає про їхнє здоров’я і підтримання в них балансу «життя – робота», сприяє професійному та особистісному розвитку кожного з працівників і забезпечує рівний доступ до можливостей, які надає.

У нашому корпоративному середовищі взаємодіють студенти, викладачі, батьки, співробітники, партнери, випускники, абітурієнти, школярі, вчителі, роботодавці, вчені, засновники та багато інших людей.

Корпорація «КРОК» долучилася до Глобального договору ООН, що підтверджує нашу щоденну діяльність відповідно до принципів бізнес-етики, які охоплюють сферу прав людини, умов праці, ставлення до навколишнього середовища та протистояння корупції.

Ми маємо вагомі досягнення в галузі корпоративної соціальної відповідальності за чотирма основними напрямами:

  • активно реалізуємо соціальні проекти, спрямовані на розбудову  відповідального за свої вчинки суспільства, та благодійні проекти, які допомагають у соціалізації молоді з особливими потребами;
  • прагнемо формувати у своїх співробітників, студентів та партнерів екологічно свідоме мислення та впроваджуємо ефективні технології економного використання ресурсів;
  • надаємо нашим абітурієнтам можливість вибору актуальної професії за покликанням через реалізацію програм профорієнтації; студентам Університету забезпечуємо умови для професійного та особистісного розвитку, поєднання якісної освіти за фахом з проектами неформальної  освіти і створюємо для цього комфортну інфраструктуру; випускникам допомагаємо підтримувати зв’язки та налагоджувати нові контакти через Асоціацію випускників Університету «КРОК»;
  • надаємо можливості фахової та соціальної реалізації кожному з наших співробітників, сприяємо постійному професійному та науковому зростанню і створюємо умови для здорової та комфортної діяльності працівників.

Наша діяльність ґрунтується на принципах взаємної поваги, відкритості, ініціативності та роботи в команді.

У корпорації «КРОК» працюють талановиті й енергійні викладачі та співробітники. Вони є запорукою привабливості Університету на ринку праці і допомагають нам якісно виконувати зобов’язання перед нашими клієнтами. Ми прагнемо, щоб професійні цілі співробітників збігалися з потребами клієнтів.

Проект «Зірка КРОКу»Відзнака «Кращий проект»Проект «КРОК-галерея»Відзнака «Кращий посібник»Стипендія імені В.В. КопєйчиковаПочесне звання «Заслужений професор Університету «КРОК»Знак Шани Університету «КРОК»Ювілейний Знак Шани Університету «КРОК»Відзнака Університету «КРОК»Відзнака «KROK MEDIA Awards»Мистецька відзнака «АртЕра»Відзнака «З КЕПІТом у серці з КРОКом назавжди»Відзнака «Вірність КРОКу» Легенда КРОКу
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Корпорація