Чому варто обрати Університет «КРОК»? — Університет «КРОК»

Чому варто обрати «КРОК»?

Чому варто обрати Університет «КРОК»?

Прагнете розпочати навчання в університеті, де отримаєте одночасно глибокі знання і навички, котрі так необхідні на ринку праці, а також матимете можливість познайомитися з цікавими людьми, розширити коло своїх інтересів та просто насолоджуватися спілкуванням? Мрієте навчатися в одному з найкращих приватних університетів країни? Тоді, просто без вагань переходьте за посиланням нижче на сторінку персональних менеджерів, щоб дізнатися усі подробиці щодо вступу.

Персональні менеджери зі вступу

 

Якщо ж Ви запитуєте себе: а навіщо особисто мені потрібен університет? Відповідь, як правило, прийде не відразу. Зазвичай, справжні переваги університетської освіти приховані набагато глибше. Все те, що прийнято вважати гарантіями, які дає вища освіта, насправді є можливостями.

Пропонуємо ознайомитися з можливостями, які надає Університет «КРОК», і переконатися, чому варто обрати саме його:

МОЖЛИВІСТЬ № 1 – навчатися у кращому приватному навчальному закладі країни!

Університет «КРОК» є одним із перших приватних ЗВО України (заснований у 1992 році) та має вищий за національною класифікацією IV рівень акредитації. За даними незалежних рейтингів Університет упродовж останніх років стабільно входить до п’ятірки кращих приватних ЗВО України («ТОП-200 Україна», Webometrics, QS, UniRank).

МОЖЛИВІСТЬ № 2 – здобувати вищу освіту онлайн

Ви зможете проходити повноцінне навчання, навіть якщо працюєте 24/7. Онлайн-курси та лекції доступні для вас у будь-який час, тож Ви маєте можливість у зручний час слухати онлайн-лекції та виконувати завдання. Дистанційне навчання – це ідеальне рішення для самостійних, зібраних та організованих людей, яким для абсолютного успіху не вистачає всього лише невеликого поштовху – вищої освіти.

МОЖЛИВІСТЬ № 3 – розвивати soft skills

Університет – це не лише лекції, семінари та дослідження. Це також величезні можливості суспільного, культурного і спортивного життя. Яскраве студентське життя – запорука широкого кругозору і soft skills. Студентська рада Університету «КРОК», зокрема, впливає на зміну умов життя в гуртожитку, допомагає у творчій і науковій діяльності, бере участь у вирішенні питань міжнародного обміну, у роботі вченої ради.

МОЖЛИВІСТЬ № 4 – рухатися кар'єрними сходами

Університет «КРОК» пропонує систему, злагоджену структуру, завдяки якій студент відразу бачить різні варіанти дій і може більш-менш чітко спланувати своє майбутнє: закінчити бакалаврат і піти працювати; вступити до магістратури і освоїти більш вузьку спеціалізацію; або ж стати PhD і займатися викладанням і науковими дослідженнями.

МОЖЛИВІСТЬ № 5 – провести студентські роки незабутньо та весело

Ви з дитинства танцюєте і співаєте? Вам на студентську сцену з її концертами, фестивалями і творчими конкурсами, а ми допоможемо талановитим студентам розкрити й розвинути вокальні/танцювальні здібності, навчимо їх впевнено триматися на сцені та підготуємо до виступів. Жодне свято в Університеті не обходиться без танцювального та вокального колективів. І недаремно, адже танок та музика дарують людям величезний заряд позитивних емоцій!

МОЖЛИВІСТЬ № 6 – навчатися закордоном

Університет підтримує партнерські стосунки з університетами Нідерландів, Австрії, Німеччини, Італії, Польщі, Угорщини, Латвії, Литви, Молдови, Грузії, Білорусі, Азербайджану. Співпрацює з іноземними партнерами в рамках проектів урядів Нідерландів, Польщі, США та Європейського Союзу.
Студенти Університету «КРОК», які володіють англійською мовою на рівні Upper Intermediate (B2) або вище, мають можливість брати участь у програмах обміну (bilateral exchange) або у рамках стипендіальної програми – Erasmus + KA107 та проводити академічний семестр в освітній установі, яка є одним з партнерів Університету «КРОК».

МОЖЛИВІСТЬ № 7 – пройти стажування/працевлаштуватися

Стажування у великих компаніях. Наявність вбудованого в освітню програму стажування – відмінний шанс зарекомендувати себе і отримати пропозицію про роботу одразу ж після випуску.
Центр розвитку кар’єри «КРОК» – це помічник студентів у побудові успішної кар’єри, котрий надає допомогу в працевлаштуванні (інформацію про актуальні вакансії, стажування та інші можливості від роботодавців; професійні та мотивуючі майстер-класи від успішних фахівців-практиків, а також тренінги з особистісного розвитку).

МОЖЛИВІСТЬ № 8 – отримувати більш високу зарплату

За статистикою, чим вище рівень освіти працівника, тим більша матеріальна винагорода чекає його при працевлаштуванні. Особливо сильний розрив спостерігається між тими, у кого є тільки середня освіта, і претендентами зі ступенем бакалавра. Але звісно, все залежить від випускника і його зусиль, прагнень і мотивації.

МОЖЛИВІСТЬ № 9 – рухатися кар'єрними/академічними сходами

Наукова діяльність в Університеті є невід'ємною складовою освітньої діяльності і здійснюється з метою інтеграції наукової, навчальної і виробничої діяльності в системі вищої освіти. Якщо Ваша мета – наукова/академічна кар’єра, пам’ятайте: цілком можливо, що Ви вибираєте Університет не тільки на найближчі кілька років навчання, а й на довгі роки роботи, адже просуватися академічними сходами, як правило, простіше в тому закладі освіти, де проходило навчання.

МОЖЛИВІСТЬ № 10 – КРОКівська родина

В Університеті завжди панує дружня атмосфера. Викладачі для студентів стають справжніми наставниками, які допомагають знайти своє покликання.

Знайти ідеальний університет неможливо?

Університет «КРОК» можливо не ідеальний, але точно #кращийприватний !

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok