Центр дистанційного навчання — Університет «КРОК»

Центр дистанційного навчання

Центр дистанційного навчання Університету «КРОК» – це структурний підрозділ, що відповідає за технології створення, накопичення, зберігання та доступу до електронних освітніх ресурсів з навчальних дисципліні (інтегрованих курсів), а також забезпечення організації та супроводу освітнього процесу за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення та засобів інформаційно-комунікаційного зв'язку.

Освітній процес

Звичайно, якісно створені мультимедійні та електронні підручники є частиною ресурсу дистанційного навчання, проте головний його аспект – це постійна комунікація з викладачем та тьютором. В Університеті «КРОК» для навчання використовується «e-KROK» – єдине корпоративне інформаційно-освітнє середовище Університету, яке об’єднує можливості Microsoft Office 365, платформи дистанційного навчання Moodle та інших інформаційних ресурсів Університету.

Для ефективної організації освітнього процесу була розроблена система дистанційного навчання, котра реалізується з допомогою учасників навчального процесу, таких як:

  • Студентський офіс планує навчальну діяльність, розробляє програми навчання, розподіляє здобувачів за групами та вирішує різні організаційні питання.
  • Адміністратори (інженери-програмісти центру дистанційного навчання) забезпечують стабільне функціонування системи, вирішують технічні питання, слідкують за роботою системи.
  • Тьютори підтримують освітній процес та комунікацію між здобувачем і викладачем.
  • Викладачі кафедр Університету розробляють робочі програми дисциплін, наповнюють курс контентом та викладають студентам в систему дистанційного навчання.
 

А також дистанційна форма саме для Вас, якщо Ви потребуєте особливих умов. Ознайомтесь зі спеціальними умовами вступу для людей з інвалідністю.

 

Про Moodle

Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment, вимовляється «Мудл») – це модульне об'єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, або просто платформа для навчання, яка надає викладачам, студентам та адміністраторам дуже розвинутий набір інструментів для комп'ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного.

Moodle – це найбільш досконала і поширена в Україні, а також у світі система такого призначення. В Європі 2/3 закладів освіти ( зокрема, Лондонська школа економіки, Державний університет Нью-Йорка) використовують саме Moodle. Кількість користувачів Moodle — понад 213 мільйонів на рівні академічного та корпоративного рівня – робить його найбільш широко використовуваною навчальною платформою у світі.

Завдяки використанню навчальної платформи Moodle в Університеті:

  • надано доступ для студентів до наукових та навчальних інформаційних джерел;
  • створені можливості безперешкодного спілкування студентів і тьюторів у віртуальному просторі;
  • тьютори, викладачі кафедр та менеджери Студентського офісу мають можливість постійного відстеження успішності студентів;
  • навчальний процес є прозорим, більшість його кроків фіксується на сайті та у звітах системи, що дозволяє підвищити академічну доброчесність.

Бажаєте спробувати тестовий доступ до особистого кабінету студента в системі Moodle, щоб ознайомитися з тим, як проходить навчальний процес за дистанційною формо навчання? Для цього перейдіть за посиланням і увійдіть до системи як гість.

 
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Центр дистанційного навчання