Центр дистанційного навчання — Університет «КРОК»

Центр дистанційного навчання

Центр дистанційного навчання Університету «КРОК» – це структурний підрозділ, що відповідає за технології створення, накопичення, зберігання та доступу до електронних освітніх ресурсів з навчальних дисципліні (інтегрованих курсів), а також забезпечення організації та супроводу освітнього процесу за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення та засобів інформаційно-комунікаційного зв'язку.

Освітній процес

Звичайно, якісно створені мультимедійні та електронні підручники є частиною ресурсу дистанційного навчання, проте головний його аспект – це постійна комунікація з викладачем та тьютором. В Університеті «КРОК» для навчання використовується «e-KROK» – єдине корпоративне інформаційно-освітнє середовище Університету, яке об’єднує можливості Microsoft Office 365, платформи дистанційного навчання Moodle та інших інформаційних ресурсів Університету.

Для ефективної організації освітнього процесу була розроблена система дистанційного навчання, котра реалізується з допомогою учасників навчального процесу, таких як:

  • Студентський офіс планує навчальну діяльність, розробляє програми навчання, розподіляє здобувачів за групами та вирішує різні організаційні питання.
  • Адміністратори (інженери-програмісти центру дистанційного навчання) забезпечують стабільне функціонування системи, вирішують технічні питання, слідкують за роботою системи.
  • Тьютори підтримують освітній процес та комунікацію між здобувачем і викладачем.
  • Викладачі кафедр Університету розробляють робочі програми дисциплін, наповнюють курс контентом та викладають студентам в систему дистанційного навчання.
  • Платформи та сервіси дистанційного навчання з допомогою яких освітній процес відбувається інтерактивно, зручно та якісно. Не виходячи з дому, здобувачі освіти можуть пройти сертифіковані навчальні курси або добре провести час на онлайн-платформах навчання з елементами гейміфікації та відкрити для себе щось нове.
 
 

А також дистанційна форма саме для Вас, якщо Ви потребуєте особливих умов. Ознайомтесь зі спеціальними умовами вступу для людей з інвалідністю.

 
Поширені запитання щодо дистанційного навчання
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Центр дистанційного навчання