Найпоширеніші запитання щодо дистанційного навчання — Університет «КРОК»

Найпоширеніші запитання щодо дистанційного навчання

Пропонуємо перелік найпоширеніших запитань, з якими звертаються вступники до інформаційного відділу Приймальної комісії.

Чи можливо навчатись дистанційно за допомогою телефону?

Використання мобільних засобів для дистанційного навчання можливе за наявності стійкого доступу до мережі Інтернет у будь-який час доби. Однак, використання лише мобільних телефонів негативно впливає на якість навчання, оскільки ці засоби мають обмежені розміри екранів. Малі розміри екранів обмежують огляд навчальних матеріалів і позбавляють можливості повноцінного доступу до навчальної інформації. Виконання та здавання письмових робіт з використанням мобільних телефонів практично неможливо. Як варіант можна комбінувати комп’ютер та мобільний телефон під час навчання. Телефон використовувати для прослуховування лекцій або записів лекцій, здавання тестів, здійснення комунікації з викладачем, а комп’ютер для виконання письмових робіт, та відправлення їх на перевірку. У будь-якому випадку мобільний телефон можна розглядати у якості додаткового засобу.

Як дізнатись свої поточні оцінки з окремого предмету?

Система дистанційного навчання moodle містить в собі журнал оцінок в якому студент може бачити отримані оцінки за тести, виконані завдання, усне опитування тощо.

Як здійснювати зворотній зв’язок з викладачами?

Зворотній зв’язок з викладачем можливий із використанням декількох каналів зв’язку, серед яких – корпоративна електронна пошта, персональна сторінка курсу в системі дистанційного навчання moodle, де можна писати повідомлення як в коментарях до завдань, так і на курс загалом. Крім цього, Центр дистанційного навчання завжди може надати допомогу у разі виникнення складнощів або утрудненого доступу до викладача.

Чи можливе навчання дистанційно з-за кордону? Які його особливості

Якщо студент знаходиться за кордоном, то особливих відмінностей в дистанційному навчанні для нього не буде. Єдина умова – доступ до мережі Інтернет. Певні труднощі можуть бути через різницю в часі.

Як ліквідувати свої заборгованості в дистанційному режимі?

Якщо у студента є заборгованості з минулих семестрів – це може загрожувати відрахуванням. Для ліквідації заборгованості слід узгодити з викладачем порядок її ліквідації – терміни, обсяг завдань які необхідно виконати, тести які необхідно скласти. Зазавичай це здійснюється на сторінці курсу. Про здавання студент має повідомити викладачеві і перевірити проставлену оцінку.

Як взаємодіяти з тьютором?

Тьютор – це особа надає допомогу студентам в процесі дистанційного навчання. Вона забезпечує взаємодію студентів з адміністративними підрозділами, кафедрами та департаментами. Крім цього, тьютор надає допомогу шляхом контролю за навчальним процесом та вирішенні фінансових та інших питань. Взаємодія з тьютором здійснюється через корпоративну пошту або у разі вирішення оперативних питань телефоном.

Як та куди завантажувати великі файли на Moodle?

Для завантаження на moodle файлів великого обсягу необхідно використовувати хмарну технологію Microsoft 365 яка називається OneDrive. Інструкція із використання OneDrive для завантаження знаходиться за посиланням

Як переглядати записи онлайн занять?

Якщо викладач використовує додаток Teams для проведення відеозанять і веде відповідний запис цих занять їх можна проглядати в додатку Stream або в своїй групі у вкладці Files(Файли).

Що робити у разі пропуску занять? Як надолужити пропущене та здати роботи?

Якщо студент пропустив заняття або навіть декілька занять він може здати або перездати завдання які розташовані на сторінці курсу moodle. Те саме стосується тесту. Якщо студент не зміг здати тест з технічних причин (наприклад під час здавання вимикається Інтернет) він може звернутися до викладача і викладач призначить повторне здавання на moodle. Рекомендується не допускати тривалого пропуску занять бо це може створити значні проблеми, оскільки викладач може встановлювати кінцевий термін здавання для завдань та тестів і тоді буде складно пояснювати йому причини пропусків.

Як оформлювати роботи для здачі? Реферати, дослідження?

Якщо викладач не визначив окремо порядок оформлення роботи то письмові роботи оформлюються у вигляді текстових файлів. Перевага надається файлам типу .pdf. В такому разі викладач може вносити правки та зауваження безпосередньо до тексту.
 
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Центр дистанційного навчання » Найпоширеніші запитання щодо дистанційного навчання