Театр танцю «КРОК»

Кабінет 315
(+38 044) 455-56-66, вн. 202

Розклад репетицій
Театру танцю «КРОК»

Актова зала, каб. 322
Вт. – 13:00–14:00
Чт. – 13:00–14:00
індивідуальні заняття

Історія виникнення Театру танцю «КРОК» розпочинається у 2001-му, коли було створено танцювальний колектив «КРОК».

Мета усіх танцювальних постановок Театру – органічно поєднувати кращі традиції драматичного і хореографічного мистецтв у повноцінних танцювальних виставах.

Пройдений творчий шлях колективу не лише подарував безліч позитивних емоцій та яскравих вражень численним шанувальникам, а й вивів його на той мистецький рівень, що дає змогу спілкуватися з глядачем мовою танцю, розповідаючи зі сцени дивовижні історії, доносячи власні думки й почуття.

У 2018 році в Університеті було створено танцювальний колектив під назвою «К-Girls» на чолі з хореографом талановитою випускницею Коледжу та студенткою магістратури Університету «КРОК» Аліною Гольцевою.

Жодне свято в Університеті не обходиться без танцювального колективу. І не даремно, адже танці дарують людям величезний заряд позитивних емоцій!

То що ж таке хореографія? Поняття «хореографія» охоплює різні види танцювального мистецтва, де художній образ створюється за допомогою умовних виразних рухів. У перекладі з грецької «хореографія» означає «запис руху». Даний термін був вперше використаний близько 1700 р. Але зміст цього слова став значно ширшим, і поняття «хореографія» сьогодні включає в себе все те, що відноситься до мистецтва танцю: і професійний класичний балет, і народні танці, і бальні, і сучасні – все це ми називаємо хореографією.

Танець – шлях відкриття серця, приведення тіла й розуму в гармонію. Танці є формою медитації в звуці та русі.

Танець – це мистецтво, а будь-яке мистецтво прагне до того, щоб зобразити життя в образах, у красі рухів, у грації… Специфіка хореографії, полягає в тому, що вона передає думки, почуття і переживання без допомоги мови, засобами руху і міміки. Сьогодні ти веселий і відважний моряк-романтик, завтра пристрасна іспанська кров буквально закипає в тобі під ритми «Кармен», а не встигнеш схаменутися, як запальні латиноамериканські танці перенесуть тебе у світ, де панує свято і любов, у світ, де сонце світить особливо яскраво й привітно, а прохолодний морський бриз наповнює настроєм твою душу...

Прийшов якось чоловік до мудреця і запитав його:
«О мудрець, навчи мене відрізняти істину від брехні,
красу від потворності. Навчи мене радості життя».
Подумав мудрець і навчив чоловіка танцювати.

(Давня суфійська притча)

Духовний світ танцювального мистецтва настільки глибокий, що осягнути його розумом нереально, а передати словами просто неможливо. Лише серцем можна зрозуміти танець. Що для цього потрібно? Почути музику, закрити очі, розслабитися і відчути – подих вітру і випадковий погляд, дотик або щось більше...

Якщо мистецтво надихає на творчість і ви не уявляєте своє життя без танцю, запрошуємо вас стати частиною танцювального колективу «К-Girls»!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.