Театр танцю «КРОК» — Університет «КРОК»

Театр танцю Університету «КРОК»

Історія виникнення Театру танцю «КРОК» розпочинається у 2001-му, коли було створено танцювальний колектив «КРОК», який подарував безліч танцювальних шедеврів, позитивних емоцій та яскравих вражень багатьом шанувальникам.

У 2018 році хореографом Університету стала випускниця Коледжу та Університету «КРОК» Аліна Гольцева, яка в тому ж році створила танцювальний колектив «К-GIRLS» в складі Театру танцю. В 2020 році Аліна стала лауреатом премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України, в номінації «творчі досягнення».

Театр танцю Університету «КРОК»

Сучасна хореографія, незабутні образи, численні виступи в стінах Університету, участь в конкурсах та фестивалях, активна участь в житті Університету принесли популярність та друге дихання Театру, тому в 2019 році відбулось розширення та створення другого танцювального колективу «K-CORPORATION». Обидва колектива об’єднує безмежна любов до танцю, виступів та сцени, а також літера «К», яка є заголовною літерою назви Університету та колективів.

«К-GIRLS»
«K-CORPORATION»
 
 

Для всіх бажаючих потрапити в Театр танцю Університету «КРОК» двічі на рік проводяться кастинги, за результатами яких майбутні танцівники розподіляються по колективам у відповідності до рівня підготовки.

Колектив «K-CORPORATION» - початковий рівень, «K-GIRLS» - середній та pro рівень.

На репетиціях та постановах танцювальних номерів перевага віддається наступними напрямами сучасної хореографії:

  • Jazz-funk
  • Hip-Hop
  • Contemporary
  • Modern
  • Waacking
  • Heels
  • Dancehall
  • Vogue та ін.

Головною метою діяльності Театру танцю Університету «КРОК» є розвиток талановитих студентів, створення танцювальних постанов для виступів на заходах Університету, представлення Університету на міських, всеукраїнських та міжнародних заходах, участь у танцювальних фестивалях та конкурсах, створення позитивного іміджу Університету.

Танцювальний колектив «К-GIRLS» неодноразово ставав лауреатом першого ступеня, здобував Гран-прі конкурсів та не збирається на цьому зупинятися, адже дух суперництва, феєрія танців та радість перемогам мотивує та заряджає на нові звершення.

Танцювальний колектив «К-GIRLS» неодноразово ставав лауреатом першого ступеня, здобував Гран-прі конкурсів

Актуальні новини, світлини колективу, цікаві рубрики, IGTV серіал про колектив, виступи та багато іншого із життя Театру танцю Ви можете знайти на нашій сторінці в Instagram @kdance_dt.

Пропонуємо до перегляду відео, яке передає атмосферу мистецтва, творчості, різноманіття, креативу та таланту, що вирують в Театрі танцю Університету «КРОК»! До зустрічі в Актовій залі Університету!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok