Показати матеріали по тегу: департамент зі студентських питань — Університет «КРОК»
01 лютого 2023 Новини та події

Студентська рада Університету провела опитування щодо проєктної діяльності серед здобувачів освіти, щоб розробити актуальний план заходів для студентської спільноти, краще розуміти, яким заходам віддають перевагу і що треба треба вдосконалити. Відповіді на поставлені запитання ми отримали від здобувачів усіх курсів, включно з магістратурою.

30 січня 2023 Новини та події

27 січня 2023 року відбулась робоча зустріч адміністрації Університету зі Студентською радою Університету «КРОК».

19 грудня 2022 Новини та події

Студентська Рада Університету прикрасила нашу красуню-ялинку у двох державних кольорах: синьому і жовтому.

09 грудня 2022 Новини та події

06 грудня 2022 року в день Збройних Сил України Департамент зі студентських питань разом зі Студентською радою Університету організували роботу Новорічної благодійної майстерні!

Сторінка 1 з 54