21 жовтня 2020 Новини та події

20 жовтня 2020 року відбулося онлайн-засідання наукового студентського гуртка кафедри теоретичної та прикладної економіки Університету «КРОК».

21 жовтня 2020 Новини та події

На початку жовтня 2020 року Університет «КРОК» приєднався до Всесвітнього марафону зі святкування Днів Програми Еразмус, організувавши заходи з проєктів розбудови потенціалу вищої освіти та програм мобільності.

20 жовтня 2020 Новини та події

2019 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» був заснований абсолютно успішний проєкт – Мистецька студія «Арт-КЕПІТ». Від часу заснування до сьогодення Арт-КЕПІТ вже здобув почесну нагороду – «Кращий проєкт 2019 року», став організатором та співорганізатором низки проєктів всеукраїнського та міського рівня. У 2020 році сам проєкт та його керівник були відзначені особливою премією мера Києва Віталія Кличка за видатний внесок у розбудову столиці в номінації «Молодіжна ініціатива».

19 жовтня 2020 Новини та події

Мета курсів – підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку підприємств, організацій та установ в Україні.

16 жовтня 2020 Новини та події

Університет «КРОК» є простором для всебічного розвитку особистості. Мистецтво в усіх його варіантах є невід’ємною частиною життя Корпорації та КРОКівської родини.

16 жовтня 2020 Новини та події

9 жовтня 2020 року на відзначення національного Дня захисника України, в рамках заходів Всеукраїнського проєкту «EcoEtnoEducation» ЕКО «ЛОТОС» ініціював святковий Етнодень в Університеті та Фаховому коледжі.

16 жовтня 2020 Новини та події

Нещодавно студенти Фахового коледжу Університету «КРОК», актив ЕКО «ЛОТОСу» разом з учнями Київським ліцеєм бізнесу та спеціалізованої школи № 85 з поглибленим вивченням іноземної мови м. Києва, долучились до чудової ініціативи по висадженню молодих дубочків у національному парку «Голосіївський».

15 жовтня 2020 Новини та події

Шановні студенти, викладачі! З 19 жовтня відбудеться перехід на дистанційну форму навчання.

12 жовтня 2020 Новини та події

9 жовтня 2020 року в рамках проєкту #М18 у читальній залі бібліотеки Університету «КРОК» було проведено конкурс-презентацію молодіжних проєктів «YOUNG Project Day».

10 жовтня 2020 Новини та події

Турбуючись про здоров’я та безпеку студентів і співробітників, а також у зв’язку з тим, що з 12 жовтня 2020 року місто Київ потрапляє до помаранчевої зони, для студентів 1 курсу бакалаврату Університету освітній процес буде проводитись у змішаній формі (частина навчальних занять буде проводитись дистанційно).

Сторінка 1 з 245

Ви тут: Вища освіта » Новини та події