Новини та події — Університет «КРОК»

21 листопада 2024 Новини та події

Шановні колеги!
Щиро запрошуємо Вас долучитись до Міжнародної науково-практичної конференції «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ТА АДАПТАЦІЇ УКРАЇНЦІВ У ПОВОЄННИЙ ПЕРІОД», яка відбуватиметься 21-22 листопада 2024 року в ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» у змішаному форматі.

15 листопада 2024 Новини та події

Запрошуємо до участі в новому наборі сертифікатного курсу навчально-практичного психологічного центру «Крок за КРОКом» - «Психологічна допомога військовослужбовцям, членам їхніх сімей та іншим учасникам війни»!

25 жовтня 2024 Новини та події

Мрієте про власний бізнес, але не знаєте з чого розпочати? Маєте бізнес ідею, яку не знаєте як реалізувати? Маєте бізнес якому до 3-х років?

25 жовтня 2024 Новини та події

В рамках педагогічної практики на кафедрі психології аспірантка  2 року Чуприна Наталія провела лекційно-практичне заняття для студентів 2 курсу.Тема заняття: "Молодший шкільний вік та рефлексивне навчання". Інтерактивна лекція була присвячена віковим особливостям у молодшому шкільному віці. Також було розглянуто застосування інноваційного методу навчання - рефлексивного у навчальній діяльності різних вікових груп. В ході заняття студенти виконали практичні пари з формування рефлексії та саморегуляції навчальної діяльності, що дозволило закріпити отримані знання.

24 жовтня 2024 Новини та події

Нещодавно в рамках засідання наукового гуртка кафедри психології «Розвиток soft-skills фахівців різних галузей практики в кризових умовах» відбулася презентація досіджень студентів 4-го курсу.

24 жовтня 2024 Новини та події

18 жовтня 2024 року в Університеті відбулася надзвичайно цікава та корисна гостьова лекція на тему «Практичні аспекти сучасного HR-контролінгу організації». Лекцію провів директор вітчизняного підприємства ТОВ «Ризик-контроль» Коржевський Ігор Іванович, який поділився своїм безцінним досвідом і знаннями в цій важливій сфері.

23 жовтня 2024 Новини та події

Доцент кафедри комп'ютерних наук Університету «КРОК», Троцько В.В., провів відкриту лекцію, присвячену можливостям використання лабораторії «Інженерія (IoT та 3D)», яка оснащена обладнанням для роботи з Інтернетом речей (IoT) та 3D-друком.

23 жовтня 2024 Новини та події

23 жовтня 2024 року відзначається День працівників реклами. Це професійне свято працівників рекламної сфери, рекламодавців, маркетологів та піарників.

23 жовтня 2024 Новини та події

Сьогодні свій ювілей святкує директор Центру дистанційного навчання, доцент кафедри комп'ютерних наук, кандидат військових наук, старший науковий співробітник Троцько Володимир Валентинович.

21 жовтня 2024 Новини та події

Департамент освіти дорослих розпочав новий сезон фахових курсів підвищення кваліфікації. Цього разу презентуємо курс: «Акредитація освітніх програм: готуємо відомості самооцінювання».

Сторінка 1 з 438

Ви тут: Вища освіта » Новини та події