Новини та події — Університет «КРОК»

27 січня 2023 Новини та події

24 січня 2023 року у навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом» Університету «КРОК» в онлайн форматі відбулася завершальна зустріч Групи психологічної взаємодопомоги, 7-й набір.

27 січня 2023 Новини та події

Протягом двох останніх тижнів січня 2023 року в Коледжі відбулися організаційні збори для здобувачів освіти всіх груп.

27 січня 2023 Новини та події

21 січня 2023 року, відбувся захист дипломних робіт здобувачів кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» освітньої програми «Управління логістичною діяльністю» магістерського рівня підготовки.

27 січня 2023 Новини та події

14 січня 2023 року російський агресор завдав ракетного удару по житловому будинку в Дніпрі, в результаті якого загинули люди, були поранені десятки мешканців, більше сотні постраждалих залишилися без житла.

27 січня 2023 Новини та події

17 і 20 січня 2023 року здобувачі магістратури ІІ-го курсу cпеціальності «Менеджмент» освітніх програм: «Якість, стандартизація та сертифікація», «Управління проєктами» звітували щодо проходження виробничої практики.

26 січня 2023 Новини та події

25 січня 2023 року за постійної співпраці департаменту ННІІКТ, в особі заступника директора із організаційно правових питань Матюшенко Марії Віталіївни та Центру розвитку кар’єри, в особі директора Карлова Олександра Федоровича та помічника директора (із зовнішніх комунікацій) Лебедєва Павла Олеговича відбулась зустріч із представниками компанії SoftServe.

26 січня 2023 Новини та події

Як студентка КРОКу, я сміливо можу відповісти, що всі професії, які наявні в нашому університеті, на даний момент дуже популярні та прогресуючі, адже людство рухається вперед, технології з кожним днем змінюються, а КРОК іде в ногу з ними.

26 січня 2023 Новини та події

25 січня 2023 року в Коледжі пройшла зустріч студентів, які беруть участь у програмі Education USA Ukraine - покращення м'яких навичок Teens` Skills-up Club. Тема чергового клубу - «Емоційний інтелект».

25 січня 2023 Новини та події

Починаючи від 2020 року Навчально-науковий інститут інформаційних та комунікаційних технологій Університету «КРОК» долучився до ініціативи «Підприємницький університет», стартап-інкубатор YEP спільно з МОН, Мінцифрою, Дія.Бізнес, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», де вже не перший рік студенти нашого Інституту демонструють високі результати та досягнення в управлінні стартап проєктами.

25 січня 2023 Новини та події

Шановні студенти!
Адміністрацією Університету «КРОК» для своєчасної та ефективної внутрішньої комунікації та з метою подальшого удосконалення роботи Університету створено інформаційну групу в Outlook – БАКАЛАВРИ КРОК

Сторінка 1 з 337