Новини та події — Університет «КРОК»

19 липня 2024 Новини та події

Мене звуть Іванова Карина і в цьому році я отримала диплом бакалавра з Менеджменту. Так як я живу в Кривому Розі і працюю, я навчалася  на дистанційній формі. Хочу відмітити чудову організацію і зручність данної форми: доступ до платформи Moodle в зручний час, де є всі матеріали – лекції і завдання; онлайн-заняття в неділю, де  кваліфіковані викладачі  правильно і чітко доносять  інформацію до студентів, і  чудовий тьютор – Мала Ірина Борисівна, яка завжди  підскажіть розклад, коли сесія, коли потрібно сплачувати за навчання, відповість на всі питання.

19 липня 2024 Новини та події

Нещодавно відбувся випуск баклаврів спеціальності «Психологія». 52 студенти здобули професію психолога таку важливу та актуальну для сьогодення.

19 липня 2024 Новини та події

З 16 по 18 липня 2024 року у місті Дордрехт (Нідерланди) проходить тренінг у рамках проєкту Еразмус+ Мистецтво переговорів і вирішення конфліктів (Медіація)/ ArtNoConflict, де Університет КРОК представляють к.ю.н., доц., доцент кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету Інна Доляновська І.М. та доцент Бізнес Школи КРОК, к.філ.н. Наталія Калініна.

18 липня 2024 Новини та події

Університет «КРОК» – це кращий вибір, що я міг зробити на момент вступу.
Головні переваги, що були важливі для мене це: відсутність корупції, повага до особистості, активна протидія булінгу.

17 липня 2024 Новини та події

08 липня 2024 року розпочалась двотижнева мобільність студентів проєкту Erasmus+ KA2 «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату»/КЛІМАН в університеті HTW Berlin, Берлінський університет прикладних наук, Німеччина.

15 липня 2024 Новини та події

Традиційно на початку липня у Фаховому коледжі Університету «КРОК» відбулися випуски.

15 липня 2024 Новини та події

«У минулому році  я завершила навчання у Фаховому Коледжі Університету «КРОК» Спеціальність «Маркетинг»  і вирішила продовжити навчання далі, вступила в наш Eніверситет «КРОК» на 2 курс ОП «Маркетинг», заочна форма.

15 липня 2024 Новини та події

Свій ювілей сьогодні святкує кандидатка психологічних наук, професорка, директорка навчально-наукового інституту психології Сингаївська Ірина Валентинівна.

12 липня 2024 Новини та події

8-9 липня 2024 року у Вищій технічній школі Берліна (HTW Berlin - Hochschule für Technik und Wirtschaft Berlin, Germany) відбулася зустріч партнерів проєкту «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату/ #CLIMAN».

11 липня 2024 Новини та події

04-05 липня 2024 року в м. Кишинів (Молдова) відбулася підсумкова міжнародна конференція у рамках проєкту з дуальної освіти COOPERA, учасниками якої була робоча група Університету «КРОК» у складі: Андрія Лотарєва – директора навчально-наукового інституту міжнародної освіти, Наталії Літвін – першого проректора, Нелі Момот – завідувача кафедри міжнародних відносин та журналістики, Галини Богаченко – директора Центру міжнародних проєктів, Юлії Богданової, Артема Лотарєва та Анастасії Шепелі – керівників проєктів та програм.

Сторінка 1 з 424

Flickr