Новини та події — Університет «КРОК»

26 липня 2024 Новини та події

З 08 по 21 липня 2024 року, студенти Університету «КРОК» взяли участь у мобільності в рамках проєкту Erasmus+ KA2 «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату»/CLIMAN.

26 липня 2024 Новини та події

Випускниця Юридичного факультету Лещенко Олена (бакалавр 2009 р.) поділилась своїм відгуком про навчання в Університеті «КРОК».

25 липня 2024 Новини та події

Випускниця спеціальності «Психологія» Анастасія Безкоровайна відгукнулася про навчання на кафедрі психології Університету «КРОК».

25 липня 2024 Новини та події

18 липня 2024 року завершився триденний тренінг у рамках проєкту Еразмус+ Мистецтво переговорів і вирішення конфліктів (Медіація)/ArtNoConflict, м.Дордрехт, Нідерланди, де Університет «КРОК» представляють к.ю.н., доцент кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету Інна Доляновська І.М. та доцент Бізнес Школи КРОК, к.філ.н. Наталія Калініна.

Вступники на спеціальності 1 курсу Коледжу

рекомендовані до зарахування

24 липня 2024 Новини та події

Нещодавно в Університеті «КРОК» відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам за спеціальністю 122 «Комп'ютерні науки». Основне завдання під час навчання цих студентів полягало в набутті знань та компетенцій щодо методів, які використовуються при проєктуванні та розробці передових програмних систем.

23 липня 2024 Новини та події

Спеціальна короткострокова програма «Організація та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, як складова мобілізаційної підготовки в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях України».

23 липня 2024 Новини та події

Нещодавно Полторацька Поліна здобула диплом бакалавра психології та поділилася відгуком про навчання на програмі «Екстремальна та кризова психологія» в Університеті «КРОК».

23 липня 2024 Новини та події

Ділимося чудовою новиною від міжнародної рейтингової агенції  EdUniversal.  Згідно з результатами  щорічного рейтингу  найкращих магістерських програм  – Програма  Магістр ділового адміністрування Бізнес Школи КРОК  ввійшла в Топ-70 - світовий рейтинг та посідає 66 місце в MBA part-time  у всьому світі.

22 липня 2024 Новини та події

Міжнародний проєкт Webometrics Ranking Web of Universities, це глобальний рейтинг університетів, який оцінює їхню присутність і вплив у веб-просторі, опублікував рейтинг за липень 2024 року.

Сторінка 1 з 425

Ви тут: Вища освіта » Новини та події