13 липня 2020 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування» другого рівня вищої освіти (магістр) галузі знань 24 «Сфера обслуговування» за спеціальністю 242 «Туризм».

13 липня 2020 Новини та події

Одним із основних пріоритетів діяльності Університету «КРОК» є антикорупційна позиція засновників до будь-яких проявів корупції: з боку адміністрації закладу та викладачів по відношенню до клієнтів у своїй внутрішній діяльності, а також у правовідносинах із діловими партнерами, органами державної влади, органами місцевого самоврядування.

08 липня 2020 Новини та події

З нагоди Дня молоді та Дня Конституції України презентуємо унікальний відеопроєкт «Open Air Форум творчої молоді».

07 липня 2020 Новини та події

Щиро вітаємо Збірник наукових праць «Вчені записки Університету «КРОК» із отриманням статусу наукового фахового видання України Категорії Б.

07 липня 2020 Новини та події

Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента Баликіну-Галанець Людмилу Ігорівну, Бєлову Олену Ігорівну та Наумову Олену Олександрівну.

06 липня 2020 Новини та події

На початку липня 2020 року оприлюднено чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020». Згідно з його даними Університет «КРОК» визнано кращим приватним університетом України!

06 липня 2020 Новини та події

1, 2 та 3 липня 2020 року відбулися дистанційні випускні церемонії Коледжу економіки, права та інформаційних технологій за участю випускників, батьків, адміністрації Коледжу та голів циклових комісій.

06 липня 2020 Новини та події

7 липня 2020 року відбудеться онлайн-презентація осучасненого навчально-наукового інституту менеджменту та освіти дорослих Університету «КРОК».

03 липня 2020 Новини та події

02 липня 2020 року науково-педагогічні працівники Університету «КРОК» взяли участь в онлайн Міжнародній конференції з економіки, обліку та фінансів (International Conference on economics, accounting and finance).

03 липня 2020 Новини та події

2 липня 2020 року відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт та державний іспит студентів Україно-Австрійської програми.

Сторінка 1 з 237

Ви тут: Вища освіта » Новини та події