Новини та події — Університет «КРОК»

28 червня 2022 Новини та події

Знайомтесь, Павло Лебедєв, здобувач спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (магістратура).

28 червня 2022 Новини та події

Вивчення на практиці міжнародного досвіду – це невід’ємна частина на шляху до становлення фахівця зі спеціальності. Саме тому, обираючи Університет, я звертала увагу на можливості навчання за кордоном. Пройшовши конкурсний відбір та отримавши рекомендацію від Кафедра національної економіки та фінансів, я отримала можливість поїхати на навчання до Kodolanyi Janos University (KJU), Будапешт, Угорщина.

Дорогі колеги, друзі!
Щиро вітаємо Вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

27 червня 2022 Новини та події

24 червня 2022 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» відбувся онлайн-форум «Кейси особистісного успіху: досвід, поради і мотивація».

27 червня 2022 Новини та події

Чи бути туризму у сучасних умовах? Чи взагалі можливий туристичний бізнес? Яким є наше туристичне майбутнє?

27 червня 2022 Новини та події

24 червня 2022 року в рамках проєкту «Історія успіху: люди, які поряд» відбувся онлайн-форум «Кейси особистісного успіху: досвід, поради і мотивація».

27 червня 2022 Новини та події

20-24 червня 2022 року Анастасія Шепеля, керівник проєктів та програм інституту міжнародної освіти, взяла участь у Міжнародному тижні в Університеті ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва).

27 червня 2022 Новини та події

Особливості проведення у 2022 році реєстрації вступників для проходження магістерського комплексного тесту та магістерського тесту навчальної компетентності.

24 червня 2022 Новини та події

Спеціальність «Маркетинг» є надзвичайно актуальною, важливою та безальтернативною для розвитку економіки, особливо сьогодні, за стрімкої євроінтеграції та входження у глобальні ринки. Без сильного маркетингу вітчизняний бізнес не зможе ефективно реагувати на сучасні виклики зростаючої конкуренції. Саме маркетинг є рушієм цього процесу, потужним механізмом адаптації до ринкових змін і вдосконалень, що допомагає підприємствам завжди бути в тренді швидкого оновлення ринкових продуктів, змін уподобань та смаків споживачів, а значить – ринково і соціально успішними.

24 червня 2022 Новини та події

Шановні друзі!

Рішенням Вченої ради Університету «КРОК» з 20 червня 2022 року кафедру міжнародних економічних відносин перейменовано у кафедру міжнародного бізнесу.

Сторінка 1 з 306

Ви тут: Вища освіта » Новини та події