Новини та події — Університет «КРОК»

18 квітня 2024 Новини та події

Кафедра управлінських технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» запрошує Вас на захоплюючу наукову подію – IV Наукову конференцію – «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку»!

14 березня 2024 Новини та події

Друзі! Запрошуємо студентів, випускників, викладачів та всіх бажаючих взяти участь у Бізнес-клубі на тему: «Різноманіття та інклюзивність».

01 березня 2024 Новини та події

Відкриваємо нові горизонти сучасних компетентностей в Університеті «КРОК»!
Розпочинається набір на курс підвищення кваліфікації у галузі новітніх технологій: «ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ ТА РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ (на базі Microsoft 365)».

26 лютого 2024 Новини та події

Нещодавно відбувся випуск магістрів набору 2022 року кафедри психології. Ми раді були розділити радість від події разом з випускниками та отримали багато слів вдячності, серед них і відгук від випускниці Аліни Берестовської.

26 лютого 2024 Новини та події

15-16 лютого 2024 року відбулася перша координаційна зустріч у рамках проєкту Віртуальних обмінів Еразмус+ «Мистецтво переговорів і вирішення конфліктів (Медіація) / ArtNoConflict».

26 лютого 2024 Новини та події

До Міжнародного дня рідної мови в рамках місяця Студентського наукового товариства було проведено Мовознавчий турнір для студентів І-го курсу Коледжу груп ФІН-23к, ПТ-23к/2 і МА-23к/2.

23 лютого 2024 Новини та події

13-14 лютого 2024 року відбувся благодійний збір, що вібувався в холі Університету. Студентська рада Університету хоче подякувати всім небайдужим і причетним!

23 лютого 2024 Новини та події

22 лютого 2024 року відбулася захоплююча зустріч з представниками АТ «ОЩАДБАНК» в рамках проєкту «Професійний крок», організованого Членом Правління Асоціації випускників Університету «КРОК» Павлом Лебедєвим.

22 лютого 2024 Новини та події

Кафедра комп'ютерних наук оголошує про кіберспортивний турнір Університету «КРОК», який відбудеться вже незабаром, а саме 02 березня 2024року!

22 лютого 2024 Новини та події

12 лютого 2024 року стартував тиждень заходів Студентської ради Університету й одразу з активного заходу! Дякуємо всім, хто долучився і вітаємо переможців збірну спеціальностей «Право», «Психологія».

Сторінка 1 з 398

Flickr