Новини та події — Університет «КРОК»

Новини та події

28 червня 2022 Новини та події

Знайомтесь, Павло Лебедєв, здобувач спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (магістратура).

28 червня 2022 Новини та події

 Вивчення на практиці міжнародного досвіду – це невід’ємна частина на шляху до становлення фахівця зі спеціальності. Саме тому, обираючи Університет, я звертала увагу на можливості навчання за кордоном. Пройшовши конкурсний відбір та отримавши рекомендацію від Кафедра національної економіки та фінансів, я отримала можливість поїхати на навчання до Kodolanyi Janos University (KJU), Будапешт, Угорщина.

28 червня 2022 Новини та події

Дорогі колеги, друзі!
Щиро вітаємо Вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

27 червня 2022 Новини та події

24 червня 2022 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» відбувся онлайн-форум «Кейси особистісного успіху: досвід, поради і мотивація».

27 червня 2022 Новини та події

Чи бути туризму у сучасних умовах? Чи взагалі можливий туристичний бізнес? Яким є наше туристичне майбутнє?

27 червня 2022 Новини та події

24 червня 2022 року в рамках проєкту «Історія успіху: люди, які поряд» відбувся онлайн-форум «Кейси особистісного успіху: досвід, поради і мотивація».

27 червня 2022 Новини та події

20-24 червня 2022 року Анастасія Шепеля, керівник проєктів та програм інституту міжнародної освіти, взяла участь у Міжнародному тижні в Університеті ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва).

27 червня 2022 Новини та події

Особливості проведення у 2022 році реєстрації вступників для проходження магістерського комплексного тесту та магістерського тесту навчальної компетентності.

24 червня 2022 Новини та події

Спеціальність «Маркетинг» є надзвичайно актуальною, важливою та безальтернативною для розвитку економіки, особливо сьогодні, за стрімкої євроінтеграції та входження у глобальні ринки. Без сильного маркетингу вітчизняний бізнес не зможе ефективно реагувати на сучасні виклики зростаючої конкуренції. Саме маркетинг є рушієм цього процесу, потужним механізмом адаптації до ринкових змін і вдосконалень, що допомагає підприємствам завжди бути в тренді швидкого оновлення ринкових продуктів, змін уподобань та смаків споживачів, а значить – ринково і соціально успішними.

24 червня 2022 Новини та події

Шановні друзі!

Рішенням Вченої ради Університету «КРОК» з 20 червня 2022 року кафедру міжнародних економічних відносин перейменовано у кафедру міжнародного бізнесу.

Сторінка 1 з 306
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події