Новини та події — Університет «КРОК»

Новини та події

28 вересня 2022 Новини та події

Ця новина – це слова вдячності усім тим, хто нас підтримує, усім, хто безупинно донатив і продовжує донатити. Саме завдяки Вам – партнери та друзі з усього світу – цього року, вперше в історії Університету «КРОК», розпочнуть навчання на безоплатній основі наші студенти військовослужбовці та внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій.

28 вересня 2022 Новини та події

З 21 по 23 вересня 2022 року в чарівному м. Блед (Словенія) проходила ювілейна 30-та конференція міжнародної асоціації CEEMAN.

27 вересня 2022 Новини та події

27 вересня 2022 року в усьому світі відзначають День туризму, а в Університеті «КРОК» це подвійне свято, яке цього року ще й ювілейне, адже виповнюється 10 років кафедрі туризму!

27 вересня 2022 Новини та події

26 вересня 2022 року розпочалася Проєктна сесія для першокурсників Фахового Коледжу Університету «КРОК».

26 вересня 2022 Новини та події

26 вересня 2022 року відбулася традиційна щосеместрова онлайн зустріч адміністрації зі студентами англомовних програм Університету «КРОК».

26 вересня 2022 Новини та події

23 вересня 2022 року відбувся відбір здобувачів на участь у тижневому воркшопі у рамках проєкту «Social responsibility of young entrepreneurs and sustainable development», що проходитиме в м. Домброва Гурніча, Польща, за підтримки Польсько-української ради обміну молоддю.

26 вересня 2022 Новини та події

Щороку у вересні студенти спеціальності «Туризм» здійснюють чимало екскурсій, у т.ч. Україною. Цього року все по іншому, бувалій активності завадила війна. Готельні комплекси і туристичні підприємства, як правило, не приймають.

22 вересня 2022 Новини та події

Не уникати великих проблем, створювати великі рішення. Для того, щоб перемагати, щоб дійсно досягати конкретних змін, ми маємо вирішувати великі проблеми. Саме з такою метою: вирішення питання обігріву для 130-го Батальйону 241-ої Окремої Бригади Територіальної Оборони м. Києва, було ініційовано Благодійний аукціон Надзвичайного та Повноважного Посла, доктора політичних наук, професора, проректора з міжнародних зв’язків Університету «КРОК» Д.І. Ткача.

22 вересня 2022 Новини та події

21 вересня 2022 року, о 14:30 в читальній залі бібліотеки Університету «КРОК» за ініціативою проректора з науково-педагогічної роботи (юридична освіта) Анатолія Йосиповича Француза, відбулася організаційна зустріч з представниками Національного університету оборони України імені Івана Черняховського: полковником, професором кафедри військової підготовки Нікітюком Олександром Володимировичем та старшим викладачем кафедри військової підготовки Панадійєм Сергієм Васильовичем.

21 вересня 2022 Новини та події

31-го серпня, 9-го та 16-го вересня 2022 року відбулися вже постійні зустрічі вступників з директором навчально-наукового інституту психології, кандидатом психологічних наук, професором Сингаївською Іриною Валентинівною.

Сторінка 1 з 318
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події