20 січня 2022 Новини та події

20 січня 2022 року о 16:00 у навчально-науковій бібліотеці Університету відбудеться презентація освітнього пілотного проєкту «Вхід в Блокчейн та криптоіндустрію».

19 січня 2022 Новини та події

Визначено дати проведення єдиного вступного іспиту (ЄВІ) на всі спеціальності, а також єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) до магістратури за спеціальностями «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини», відповідно до наказу МОН.

18 січня 2022 Новини та події

Запрошуємо на практичне сертифікатне навчання з пропедевтики психіатрії! Курс розраховано на психологів, психотерапевтів, фахівців з різних напрямів психотерапії, студентів психологічних факультетів та медичних університетів.

17 січня 2022 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Міжнародна журналістика» другого рівня вищої освіти галузі знань 06 «Журналістика» за спеціальністю 061 «Журналістика».

14 січня 2022 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Графічний дизайн» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 02 «Культура і мистецтво» за спеціальністю 022 «Дизайн».

12 січня 2022 Новини та події

Шановні студенти!

Вітаємо з початком ІІ семестру 2021-22 н.р. та радо повідомляємо, що з 17 січня 2022 року для студентів денної форми навчання освітній процес відбуватиметься у змішаному форматі.

12 січня 2022 Новини та події

Готові поринути разом з нашими партнерами Distributed Lab у цей прекрасний новий світ? Launch вже за тиждень! Запрошуємо опанувати курс І рівня «Блокчейн і децентралізовані технології».

09 січня 2022 Новини та події

У рамках імплементації основних положень Закону України «Про вищу освіту» щодо формування власної освітньої траєкторії та індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти за рахунок вільного вибору дисциплін кафедра Комп’ютерних наук провела II етап вільного вибору дисциплін для здобувачів освітньої програми «Комп’ютерні науки» на 2022-2023 навчальний рік.

30 грудня 2021 Новини та події

Шановні викладачі, співробітники,
студенти, аспіранти Університету «КРОК»!
Шановна КРОКівська родино!

30 грудня 2021 Новини та події

30 грудня 2021 року в Університеті «КРОК» відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.130.005.

Сторінка 1 з 289

Ви тут: Вища освіта » Новини та події