Новини та події — Університет «КРОК»

Новини та події

07 червня 2023 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Медіація та вирішення конфліктів» другого рівня вищої освіти галузі знань 07 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 073 «Менеджмент».

07 червня 2023 Новини та події

06 червня 2023 року у навчально-науковому інституті інформаційних та комунікаційних технологій для майбутніх управлінців магістрів (здобувачів групи МЕН/Agile-22м(в23)) відбулася лекція професора Сумця Олександра Михайловича: «Проєктно-орієнтоване управління в сучасних організаціях» збурює стереотипи та розкриває нові горизонти успішного управління. Ця захоплююча лекція, яка пройшла у стінах нашого університету, присвячена висвітленню місця і ролі проектно-орієнтованого управління в сучасній організації. Професор Олександр Сумець не лише аргументовано обґрунтовує необхідність запровадження проектно-орієнтованого підходу до управління організаціями, але й розкриває ключові чинники впливу та умови здійснення такого підходу в сучасних умовах.

06 червня 2023 Новини та події

02 червня 2023 року в Дипломатичній академії України ім.Г.Удовенка при МЗС відбувся Перший Форум Мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні. Він відбувся під головуванням голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, першої заступниці міністра закордонних справ Еміне Джапарової та за участі заступника міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Євгена Кудрявця.

01 червня 2023 Новини та події

«Лідерство та соціальний вплив» – тема клубу майбутніх лідерів, які беруть участь у програмі Education USA Ukraine – покращення м'яких навичок Teens` Skills-up Club. Зустріч відбулася в Коледжі 31 травня 2023 року.

31 травня 2023 Новини та події

Для підвищення рівня знань з протипожежної безпеки та вміння на практиці користуватись засобами пожежогасіння серед студентів та працівників Університету «КРОК» 26 травня 2023 року на території Університету були проведені навчання спільно з підрозділом пожежної частини №6 Шевченківського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві.

31 травня 2023 Новини та події

Шановні студенти та колеги!

31 травня 2023 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування» другого рівня вищої освіти галузі знань 07 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 073 «Менеджмент».

31 травня 2023 Новини та події

26 та 27 травня 2023 року Студентська рада, Театр танцю Університету «КРОК» «K-Dance», найактивніші студенти Університету та Коледжу відвідали місто Полтава та відомі місця Полтавської області в Президентській поїздці. Протягом подорожі студенти почули багато історичних подій періоду України-Русі та Гетьманщини від гіда-екскурсовода Володимира. А саме про: заснування Києва, Полтавську битву 1709 року, походження родинного герба Івана Мазепи, життя письменника Миколи Гоголя, боротьбу за визволення від Російської імперії та багато іншого.

31 травня 2023 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Менеджмент проєктів та процесів» другого рівня вищої освіти галузі знань 07 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Сторінка 1 з 363
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ви тут: Вища освіта » Новини та події