Новини та події

18 січня 2021 Новини та події

Нещодавно ми анонсували практичну підготовку бакалаврів з комп’ютерних наук, у рамках якої заплановано серію зустрічей з професіоналами-практиками, представниками роботодавців, експертами ІТ-галузі. І, як обіцяли, ділимося результатами та цікавими фактами першої такої зустрічі.

14 січня 2021 Новини та події

Університет «КРОК» бере участь у програмі «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти. Академічна доброчесність».

11 січня 2021 Новини та події

Друге півріччя у студентів освітньої програми «Комп'ютерні науки» почалося з практичної підготовки.

08 січня 2021 Новини та події

Кінець 2020 року ознаменувався важливою науковою подією: у грудні 2020 року в Університеті «КРОК» успішно пройшла І студентська конференція «Спадщина ЮНЕСКО та туризм», організована кафедрою туризму та науковою спільнотою нашого навчального закладу. Конференція проходила в режимі онлайн на платформі Microsoft Teams.

Програма Конференції для студентів «Спадщина ЮНЕСКО та туризм»

05 січня 2021 Новини та події

Навіть тоді, коли хвиля новорічних привітань заштормлює океан інформаційного простору, ми не можемо завершити неймовірний 2020 рік, поки не розповімо про те, що деякі руйнування можуть бути дуже корисними.

03 січня 2021 Новини та події

Вітаємо засновника та президента
Університету імені Альфреда Нобеля,
Заслуженого діяча науки і техніки України,
доктора економічних наук, професора
Холода Бориса Івановича
з 80-річчям від Дня народження!

30 грудня 2020 Новини та події

Чайна традиція є невід’ємною складовою нематеріальної культурної спадщини народів світу, до якої причетний чи не кожний із нас…

30 грудня 2020 Новини та події

У рамках імплементації основних положень Закону України «Про вищу освіту» щодо формування власної освітньої траєкторії та індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти за рахунок вільного вибору дисциплін кафедра Комп’ютерних наук провела I етап вільного вибору дисциплін для студентів бакалаврату освітньої програми «Комп’ютерні науки» на 2021-2022 навчальний рік.

30 грудня 2020 Новини та події

У грудні 2020 року Університет «КРОК» приєднався до програми Oracle Academy – міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах.

29 грудня 2020 Новини та події

От і закінчився осінній семестр, прийшов час підбивати підсумки! 2020 рік був сповнений не тільки викликами, але й новими можливостями та ініціативами. Так, Навчально-науковий інститут інформаційних та комунікаційних технологій долучився до ініціативи «Підприємницький університет», що реалізується мережею стартап-інкубаторів YEP спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Проєкт охопив 29 міст України, понад 2 000 студентів були слухачами курсу. Отже, ділимося результатами ННІІКТ!

Сторінка 1 з 252
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події