Новини та події

21 січня 2020 Новини та події

13-17 січня 2020 року в Університеті Сан Антоніо м.Мурсія (Іспанія) за участю партнерів з Азербайджану, Грузії, Іспанії, Латвії, Нідерландів та України відбулись заходи проєкту Еразмус+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства» (MEDIATS), а саме – друга частина тренінгу викладачів магістерської програми з медіації та ІІІ-ій навчальний візит.

14 січня 2020 Новини та події

Вітаємо Гіжевського Володимира Казіміровича, проректора, кандидата юридичних наук, професора, Відмінника освіти України, декана юридичного факультету (2000 - 2017 рр.), з нагоди професійного ювілею – 20-річчя трудової діяльності в Університеті «КРОК»!

14 січня 2020 Новини та події

Для студентів перший семестр виявився напрочуд цікавим, плідним та насиченим великою кількістю практичних майстер-класів.

14 січня 2020 Новини та події

Заступник завідувача кафедри міжнародних відносин та журналістики Неля Миколаївна Момот та студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Лілія Титаренко взяли участь у V Міжнародній науковій конференції «Культура як феномен духу» (Львів) та виступили з доповідями на конференції.

14 січня 2020 Новини та події

У грудні 2019 року в Університеті «КРОК» відбувся круглий стіл на тему «Булінг в освітньому середовищі: механізми протидії». Організаторами заходу були Коледж економіки, права та інформаційних технологій та Департамент зв'язків з громадськістю Університету.

14 січня 2020 Новини та події

У рамках Навчального-наукового інституту психології «Університету КРОК» існує Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом» у якому регулярно проходять не лише лекційні, а й терапевтичні заняття, взяти участь у яких може кожен бажаючий.

28 грудня 2019 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету К 26.130.03 подано кандидатську дисертацію Аронова Яна

Тема дисертації:

  • «Професійна культура юриста та її значення у юридичній практиці»
28 грудня 2019 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету К 26.130.03 подано кандидатську дисертацію Костюк Наталії Петрівни

Тема дисертації:

  • «Застосування норм права органами виконавчої влади в Україні: питання теорії і практики»
20 грудня 2019 Новини та події

14 грудня 2019 року відбулася одна із найважливіших та найочікуваніших подій року для кожного члена команди студентської проєктної групи «SPG» та медіа-групи «KMG» – Зимовий виїзд!

19 грудня 2019 Новини та події

17 грудня 2019 року у Французькому соборі на Жандарменмаркт у центрі Берліна відбувся різдвяний концерт українського хору хлопчиків і юнаків, в якому взяв участь студент 2-го курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Сторінка 1 з 219
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Новини та події