Новини та події кафедри маркетингу та поведінкової економіки — Університет «КРОК»
22 березня 2024 Новини та події

Великі вітання студентам Фахового Коледжу Університету «КРОК» груп МА-22к/1 і МА-22к/2!

15 березня 2024 Новини та події

05-06 березня 2024 року відбувся успішний захист звітів виробничої практики здобувачів 4 курсу ОП «Маркетинг».

05 лютого 2024 Новини та події

22 січня 2024 року відбувся успішний фінальний акорд для здобувачів магістратури, ОП «Маркетинг». Захист дипломних робіт був проведений з великим успіхом, а майбутні фахівці продемонстрували високий рівень своїх досліджень.

03 лютого 2024 Новини та події

В Університеті «КРОК» ми впевнені, що ідеї та думки студентів є важливими для успіху системи освіти. Ми віримо, що, прислухаючись до відгуків наших студентів, ми можемо створити для них більш захоплюючий та цінний процес навчання.

Сторінка 1 з 14