Виховна робота Коледжу — Університет «КРОК»

Виховна робота Коледжу

У вихованні дітей головне,
щоб вони цього не помічали.

Коледж – це простір життя дитини, в якому вона має можливість повноцінно розвиватися.

Основним завданням Коледжу є сприяння становленню особистості, здатної усвідомлювати процеси життєтворчості, готової до активної участі в них. Студент повинен не лише набувати знань, а й оволодівати засобами пізнавальної та практичної діяльності, брати участь у конструктивному діалозі, бути здатним визначити своє місце в суспільних процесах.

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Ось чому необхідні пошук і підтримка студентської молоді – особистостей, які мають організаторські здібності, усвідомлюють себе потенційними лідерами, бажають використовувати свою енергію та можливості заради інших.

Участь молодого покоління в студентському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення студентства до радикальних перетворень, що відбуваються в нашому суспільстві.

Студентське самоврядування в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій (КЕПІТ) Університету економіки та права «КРОК» здійснює свою діяльність на підставі чинного законодавства України, Статуту Університету економіки та права «КРОК», Положення про студентське самоврядування в Університеті економіки та права «КРОК».

Вищим органом студентського самоврядування є Конференція студентів Коледжу. Виконавчий орган студентського самоврядування в КЕПІТі – Студентська рада.

Студентська рада Коледжу була заснована 15 березня 2005 року. Спільно з представниками деканату Коледжу вона започаткувала багато нових проектів, зокрема:

  • Зимовий (весняний) weekend – сімейний проект, створений для зміцнення родини Коледжу. Проект проходить на свіжому повітрі, батьки мають можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з людьми, які працюють із їхніми дітьми кожного дня, а студенти разом із батьками та кураторами можуть незабутньо та весело провести час.
  • Концерт для батьків, приурочений до Міжнародного дня сім'ї і створений силами самих студентів. Цей чудовий проект став уже сімейною традицією нашого Коледжу. У рамках заходу проводиться нагородження батьків найкращих студентів.

Не залишають Коледж без уваги і випускники. Вони є частими гостями як у деканаті, так і в Студентській раді. Приходять до нас зі своїми ідеями. Так, у Коледжі реалізовано проект випускників «Я – ведучий». У рамках цього проекту кожен охочий зможе спробувати себе в ролі ведучого та стати справжньою зіркою КЕПІТу.

  • Зустріч випускників-активістів студентського самоврядування всіх років також започаткована завдяки нашим випускникам.

Представники Студентської ради входять до складу Педагогічної ради Коледжу, відвідують засідання, висловлюють свою думку, приймають рішення разом із педагогічним колективом.

Ви дізналися лише про невелику частину життя Коледжу, адже тут кожен день перетворюється для студентів на цікаву подорож.

І поки в студентів КЕПІТу не згасає іскорка активності, він завжди буде найкращим!

Заходи, що проводилися в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій в позанавчальний час до 2016 року

  • 2015–16 н. р.

  • 2014–15 н. р.

  • 2013–14 н. р.

  • 2012–13 н. р.

  • 2011–12 н. р.

  • 2010–11 н. р.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok