Перші зіркові кроки — Університет «КРОК»

Перші зіркові кроки

09 вересня 2015 Новини та події

29–30 серпня 2015 року відбулась серія офіційних церемоній «Посвята у студенти», під час яких освітня корпорація «КРОК» приймала нових зірочок до свого складу. Протягом двох днів «КРОКівська» родина провела 6 церемоній для студентів Університету та Коледжу.

Проводити «Посвяту» урочисто та яскраво вже стало доброю традицією для «КРОКу», адже це найперша і найголовніша подія для першокурсників. Саме під час «Посвяти» вступник перетворюється на студента. Це справжнє свято, до якого залучається велика кількість як співробітників, так і студентів Університету та Коледжу.

На подвір’ї гостей зустрічали «швейцари», вдягнені в класичні смокінги. Від входу простягалася червона доріжка, а вздовж неї на зірок чатували папараці. В оформленні Університету переважали корпоративні кольори: синій, білий та золотий, що створювало незабутню атмосферу свята. На захід було запрошено дитячий джазовий колектив «Джаз-бенд «Крок», який підтримував особливий, піднесений настрій.

Першокурсників 2015 року вітали адміністрація Університету та студентські активісти, які підготували чудовий концерт.

Щиро дякуємо всім учасникам, організаторам та режисерсько-постановчій групі, талановитим студентам, випускникам, та друзям «КРОКу», які подарували нам справжнє свято на церемонії «ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ – 2015»: ректорату Університету, Наконечній Н.В., Титаренко Н.В., Ковальчук Н.О., Чабалі К.Г., Дубенському Р.І., Карапетяну О.Р., Бєлозор І.М., Дудко С.В., Чепізі А.П., Атрощенко Г.І.

УСІМ, ХТО БУВ З НАМИ, СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ ДЯКУЄМО!

Вітаємо новоприбулих студентів «КРОКу» з першим зірковим досягненням – обранням найкращого навчального закладу!

Пропонуємо Вашій увазі фото з Посвяти у Студенти - 2015!

Посвята у студенти 2015

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 17 вересня 2015 14:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перші зіркові кроки