Фільтрувати матеріали за датою: липня 2009 — Університет «КРОК»

Новини та події

10 липня 2009 Новини та події

ВИПУСК-2009ПроКРОКував ще один навчальний рік! Вітаємо! Вітаємо першокурсників, які тепер вже другокурсники, студентів, які з честю та відвагою здають або здали свою сесію. Співробітників, які подали заявки на відпустку. Культурний центр, який дописує у свої ряди все нових і нових зірок, всі студентські ради, яких вже не видно, бо мабуть на морі, Асоціацію випускників «КРОКу» та всіх випускників 2009 року, а їх майже 1000! До наступного року! До Посвяти в студенти - 2009!

03 липня 2009 Новини та події

Від Нідерландів до КРОКуЗ 27 червня до 3 липня 2009 року відбулася бізнес-подорож групи студентів магістратури та професорів з Нідерландів. Захід організовано у рамках співробітництва між Університетом економіки та права «КРОК» та нідерландським університетом Markus Verbeek Business Academy. У бізнес-подорожі також узяли участь студенти першого-другого року навчання програми «Подвійний диплом для бакалаврату». Вони отримали змогу долучитися до всіх організованих в рамках подорожі заходів.

02 липня 2009 Новини та події

Сни літньої ночі від Театральної студії КРОКодилУ ці дні в актовій залі КРОКу відбулося справжнє диво! На перехресті закінчення навчального року та початку вступної компанії у життя Університету увірвалась справжня казка! Не просто казка, а навіть сон! Прекрасні «Сни літньої ночі» у теплі літні вечори подарувала студентам, співробітникам та гостям Університету Театральна студія «КРОКодил». Вистава за п’єсою В. Шекспіра – новий проект Культурного центру - не залишила байдужим жодного глядача, про що свідчила атмосфера, яка панувала в залі під час вистави та нестихаючі овації після її закінчення.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: липня 2009