Фільтрувати матеріали за датою: червня 2011 — Університет «КРОК»

22 червня 2011 Новини та події

Університет «КРОК» відвідав посол Королівства Нідерланди22 червня Університет «КРОК» вшанував своєю присутністю посол Королівства Нідерланди Пітер Ян Волтерс. Посол провів відкриту лекцію для студентів і молодих фахівців про важливість верховенства права в підприємницькому середовищі («The importance of rule of law in business community»).

В середу, 22 червня в аудиторії 245 о 18:30 відбудеться відкрита лекція посла Королівства Нідерландів пана Пітера Яна Волтерса на тему “Importance of the rule of law for the business community”

Управління міжнародного співробітництваПісля лекції випускникам україно-нідерландської програми «Подвійний Диплом» буде урочисто вручено дипломи бакалавра бізнес адміністрування. Запрошуємо усіх бажаючих!

15 червня 2011 Новини та події

Вітаємо театральну студію «КРОКодил»!15-19 червня в Харківському гуманітарному університеті «Народна українська академія» відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль студентських театрів «На крилах кохання». Театральна студія «КРОКодил» Університету «КРОК» посіла третє місце за виставу «Крапля меду», присвячену Дню Перемоги. Вітаємо режисера – Дениса Гусакова, акторів – Оксану Солодюк, Ольгу Михалків, Максима Кучму, Аліну Шевченко, В’ячеслава Ольшанського, всіх, хто допомагали створювати дійство – Інну Бєлозор, Сергія Дудка, Олексія Шмиріна, Світлану Заріпову та директора Культурного центру – Станкевича Андрія!

05 червня 2011 Новини та події

Поїздка КРОКівців на ГоверлуШлях до вершини Говерли студенти розпочали від державного підприємства Ворохтянської високогірської навчально-спортивної бази «Заросляк» (Івано-Франківська область), де вони перебували дві доби з 4 по 5 червня 2011 року. КРОКівці мали змогу відвідати метеостанцію, м. Яремче та помилуватися річкою Прут.

03 червня 2011 Новини та події

Вітаємо веселих та кмітливих КРОКівців!Команда КВК «А я вот что подумал…» взяла участь у Всеукраїнському фестивалі КВК, який проходив у м. Ніжин. Організатором заходу виступила Студрада Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя. Команда, яку очолює Терлецький Артем, студент ІІІ курсу факультету міжнародних відносин, посіла ІІІ місце на фестивалі та отримала особливу відзнаку Студради ніжинського університету за представлену програму.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: червня 2011