Фільтрувати матеріали за датою: січня 2020 — Університет «КРОК»

31 січня 2020 Новини та події

У грудні 2019 року для студентів коледжів, технікумів та центрів ПТО відбувався конкурс від проєкту «Scholarship в Україні».

30 січня 2020 Новини та події

23 січня 2020 року в Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом» розпочався курс занять, присвячених основам психологічної науки – «Пропедевтика психології».

30 січня 2020 Новини та події

21 січня 2020 року в Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом» відбулася шоста зустріч Супервзійної групи №2.

28 січня 2020 Новини та події

Вітаємо Університет «КРОК» з І місцем серед приватних закладів вищої освіти України у Міжнародному рейтингу «Вебометрикс»!

28 січня 2020 Новини та події

Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації «Мобілізаційна підготовка підприємств, організацій та Установ в Україні».

27 січня 2020 Новини та події

У Навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом», у якому регулярно проходять не тільки лекційні, а й терапевтичні заняття, взяти участь у яких може кожен бажаючий, відбувся другий модуль по «Дитячій психології з Оксаною Олійник».

24 січня 2020 Новини та події

14 січня 2020 року в Навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом» відбулася 6-та зустріч Супервзійної групи №1 для практикуючих психологів та кризових консультантів.

24 січня 2020 Новини та події

25 січня 2020 року виповнюється 31 рік Навчально-науковій фірмі «КРОК», на базі якої у 1992 році було засновано наш Університет!

21 січня 2020 Новини та події

13-17 січня 2020 року в Університеті Сан Антоніо м.Мурсія (Іспанія) за участю партнерів з Азербайджану, Грузії, Іспанії, Латвії, Нідерландів та України відбулись заходи проєкту Еразмус+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства» (MEDIATS), а саме – друга частина тренінгу викладачів магістерської програми з медіації та ІІІ-ій навчальний візит.

16 січня 2020 Новини та події

Початок нового навчального семестру в Центрі розвитку кар'єри «КРОК» видався достатньо гарячим:

14 січня 2020 Новини та події

Вітаємо Гіжевського Володимира Казіміровича, проректора, кандидата юридичних наук, професора, Відмінника освіти України, декана юридичного факультету (2000 - 2017 рр.), з нагоди професійного ювілею – 20-річчя трудової діяльності в Університеті «КРОК»!

14 січня 2020 Новини та події

Для студентів перший семестр виявився напрочуд цікавим, плідним та насиченим великою кількістю практичних майстер-класів.

14 січня 2020 Новини та події

Заступник завідувача кафедри міжнародних відносин та журналістики Неля Миколаївна Момот та студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Лілія Титаренко взяли участь у V Міжнародній науковій конференції «Культура як феномен духу» (Львів) та виступили з доповідями на конференції.

14 січня 2020 Новини та події

У грудні 2019 року в Університеті «КРОК» відбувся круглий стіл на тему «Булінг в освітньому середовищі: механізми протидії». Організаторами заходу були Коледж економіки, права та інформаційних технологій та Департамент зв'язків з громадськістю Університету.

14 січня 2020 Новини та події

У рамках Навчального-наукового інституту психології «Університету КРОК» існує Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом» у якому регулярно проходять не лише лекційні, а й терапевтичні заняття, взяти участь у яких може кожен бажаючий.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: січня 2020