КЕПІТ – учасник Всеукраїнського соціального проєкту «Scholarship в Україні» — Університет «КРОК»

КЕПІТ – учасник Всеукраїнського соціального проєкту «Scholarship в Україні»

31 січня 2020 Новини та події

У грудні 2019 року для студентів коледжів, технікумів та центрів ПТО відбувався конкурс від проєкту «Scholarship в Україні».

За визначенням фундаторів проєкту – інтернет-маркетингового агентства «CyberShark»: «мета… соціальної програми полягає в заохоченні і стимулюванні здатних українських студентів до вивчення перспективних областей маркетингу, фінансів та економіки, а також довести, що знання здатні приносити прибуток задовго до отримання диплома». Проєкт має досить амбітне та мотивуюче гасло: «Повір в себе! Повір у свої можливості!».

Надзвичайно приємно, що до участі в конкурсі долучилась студентка I курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Анастасія Примак. Вона презентувала власну конкурсну роботу за темою «Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Які заходи слід вжити?».

Щиро вітаємо Анастасію з чудовим фаховим дебютом, дякуємо за активну позицію та бажаємо подальших успіхів!

Оновлено: Понеділок, 03 лютого 2020 12:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – учасник Всеукраїнського соціального проєкту «Scholarship в Україні»