Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2011 — Університет «КРОК»

Новини та події

Управління міжнародного співробітництваЗ 10 по 15 квітня на запрошення колег із партнерського вищого навчального закладу Вища Школа Бізнесу-Національний Університет Льюіса (м. Новий Сонч, Польща) начальник управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв та керівник проектів та програм управління Анастасія Радчук брали участь в освітньому семінарі "Проблеми сучасних університетів - традиції, інновації та перспективи", що проводився в м. Новий Сонч, Польща. На заході також були присутні представники вищих навчальних закладів Донецька, Дніпропетровська, Луцька та закордонних університетів. В рамках семінару було проведено презентації на теми, що є важливими та актуальними для розвитку сучасних університетів загалом та для міжнародного освітнього співробітництва зокрема. Представники Університету "КРОК" представили начальний заклад та програму "Подвійний диплом для бакалаврату", що адмініструється управлінням міжнародного співробітництва.

16 квітня 2011 Новини та події

«Зробимо Україну чистою!»16 квітня в Києві відбулася національна акція «lets do it Ukraine». На заклик «Зробимо Україну чистою!» відгукнулася значна кількість людей, яким небайдуже майбутнє нашої країни. Екологічний клуб однодумців «ЛОТОС» приєднався до цього заходу та залучив до акції чимало людей. Члени клубу були координаторами прибирання в парку «Нивки», у якому взяли участь понад 40 осіб. Більшу частину інвентарю забезпечили головний координатор проекту і спонсори, але багато людей прийшли зі своїми пакетами та рукавичками.

Управління міжнародного співробітництваВ середу, 6 квітня, в Управлінні міжнародного співробітництва було проведено переговори з Крістіною Колаці, представником Європейського Університету Кіпра (м. Нікосія, Кіпр). Під час зустрічі з начальником управління міжнародного співробітництва Андрієм Лотарєвим та співробітником управління Анастасією Радчук було обговорено можливості співпраці між університетами, зокрема, запровадження програм студентської мобільності та організація літніх шкіл. В ході переговорів було виокремлено перспективні напрямки співробітництва та досягнуто попередніх домовленостей.

Управління міжнародного співробітництваВ актовому залі Університету "КРОК" в рамках заходу "Діалог культур: "Людські цінності та щиросердність" відбулася зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні п. А. Гасемі Аліабаді. Під час візиту було проведено переговори з паном послом за участю першого проректора Університету О.І. Шарова, начальника управління міжнародного співробітництва А.Г. Лотарєва, зав. кафедри англійської мови О.Ф. Лєонтьєвої. У ході зустрічі було обговорено напрямки співпраці Університету з Посольством Республіки Іран в Україні, зокрема щодо залучення до навчання іранських студентів на програмах Університету та сприяння визнанню диплома Університету "КРОК" в Ірані.

05 квітня 2011 Новини та події

«Людські цінності та щиросердність»5 квітня в Університеті «КРОК» відбувся захід «Діалог культур: «Людські цінності та щиросердність». До навчального закладу завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Гасемі Аліабаді. Співпраця Університету «КРОК» та Посольства Ісламської Республіки Іран розпочалася з Днів перської мови, які проводилися у березні 2009 року у стінах навчального закладу.

01 квітня 2011 Новини та події

Круглий стіл1 квітня представники кафедри міжнародного права Університету «КРОК» - Вихрист С.М., Поєдинок О.Р., Гребенюк М.С., Лук’янець В.С. взяли участь у круглому столі на тему: «Міжнародне кримінальне право: проблеми розвитку, дослідження та викладання». Організаторами заходу виступили Українська асоціація міжнародного права і кафедра міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

01 квітня 2011 Новини та події

День угорської культури в Університеті «КРОК»1 квітня 2011 року в Університеті економіки та права «КРОК» м.Києва відбувся День угорської культури в рамках Днів угорської культури в Україні. Захід почався з відкриття виставки угорської карикатури, на якій виступили Надзвичайний та Повноважний Посол Угорської Республіки в Україні Міхаль Баєр, Надзвичайний та Повноважний Посол, завідувач кафедри технологій міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор Ткач Дмитро Іванович, голова Київського товариства угорців Тібор Вашш.

01 квітня 2011 Новини та події

Брейн-ринг31 березня – 1 квітня студенти юридичного факультету взяли участь у V Всеукраїнському брейн-рингу «Знавці Конституції» на Кубок ректора Національного університету «Одеська юридична академія». Капітан команди – Найда Ольга Василівна. Члени команди: Верхоляк Людмила Ігорівна, Скрипух Уляна-Володимира Ігорівна, Бісюк Станіслав Віталійович, Левченко Анатолій Сергійович, Грицик Денис Сергійович.Брейн-ринг

01 квітня 2011 Новини та події

Сертифікати для майбутніх юристів1 квітня студентам четвертого та п’ятого курсів юридичного факультету Університету «КРОК» - слухачам Школи майбутніх юристів Асоціації міст України були вручені сертифікати про закінчення навчання. За ініціативи Асоціації випускники Школи матимуть певні переваги при працевлаштуванні на службу в органи місцевого самоврядування. Вітаємо Безручко Вікторію, Шакірову Діану, Линника Ярослава, Сологуба Михайла, Холявчука Аркадія, Ольхового Руслана, Григель Ірину, Черниш Марію, Панасюка Сергія, Найду Ольгу, Верхоляк Людмилу!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2011