Діалог культур: «Людські цінності та щиросердність» — Університет «КРОК»

Діалог культур: «Людські цінності та щиросердність»

05 квітня 2011 Новини та події

«Людські цінності та щиросердність»5 квітня в Університеті «КРОК» відбувся захід «Діалог культур: «Людські цінності та щиросердність». До навчального закладу завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Гасемі Аліабаді. Співпраця Університету «КРОК» та Посольства Ісламської Республіки Іран розпочалася з Днів перської мови, які проводилися у березні 2009 року у стінах навчального закладу.

Цього ж року на кафедрі іноземних мов був відкритий курс перської мови для студентів Університету та всіх бажаючих. На кафедрі також було створено журнал «Фокус мови». Він є першим мовознавчим журналом в Україні, статті у якому друкуватимуться перською мовою. Організатори зустрічі мали на меті заручитися підтримкою Посольства Ісламської Республіки Іран задля вивчення перської мови більшою кількістю студентів Університету «КРОК». Реалізація такої підтримки вбачається в двох напрямах: 1) стажування студентів навчального закладу, які вивчають перську мову, в університетах Ірану; 2) сприяння отриманню роботи в Ірані випускниками Університету «КРОК», які володіють перською мовою.

Оновлено: Середа, 23 березня 2016 13:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Діалог культур: «Людські цінності та щиросердність»