Фільтрувати матеріали за датою: серпня 2014 — Університет «КРОК»

27 серпня 2014 Новини та події

Університет «КРОК» пишається своїми викладачами! У нас працюють і доктори наук, і професори, і заслужені діячі науки і техніки, і члени-кореспонденти НАНУ.

На юридичному факультеті Університету кафедрою цивільно-правових дисциплін завідує доктор юридичних наук, доцент Анатолій Йосипович Француз. У 1999 році за вагомий особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку та високий професіоналізм йому було присуджено звання заслуженого юриста України. А за особисті мужність і героїзм, проявлені при затриманні міжнародної терористичної групи і звільненні заручниці, у квітні 2002 року Анатолій Йосипович отримав звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка».

З нагоди 23-ї річниці незалежності нашої держави Анатолія Йосиповича привітав Президент України Петро Олексійович Порошенко.

22 серпня 2014 Оголошення

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Загальних зборах професорсько-викладацького складу Університету «КРОК» 29 серпня 2014 року.

Початок о 14:00

Місце проведення: актова зала

21 серпня 2014 Новини та події

10 серпня «КРОКівці» Войтенко Анастасія (студентка ФЕП, голова Студентської ради Університету), Шарапов Микита (студент магістратури ФЕП, студентський мер Києва), Ковальчук Вікторія (студентка КЕПІТу, член Студентської ради Університету) та Сергій Сушон (студент ФМВ) спільно з активістами Студреспубліки провели зустріч із президентом Європейської асоціації українців та головою Громадського комітету національної безпеки України Олексієм Толкачовим.

На зустрічі студенти обговорювали «Модель розвитку Києва» та вносили до неї свої корективи й пропозиції.

14 серпня 2014 Оголошення

Дорогі першокурсники! Щиро вітаємо вас у нашій дружній «КРОКівській» родині та запрошуємо 30 та 31 серпня на урочисту Посвяту у студенти Університету «КРОК»!

Для вашої зручності публікуємо графік посвяти (денної форми навчання) та наголошуємо, що кожному з вас додатково буде надіслано особисте запрошення поштою на адресу, вказану в заяві на вступ.

Початок занять – 1 вересня.

Посвята у студенти відбудеться в приміщенні Університету «КРОК» за адресою:
вул. Лагерна, 30–32, ст. метро «Берестейська» (мапа)

Із запитаннями, будь ласка, звертайтеся за телефоном (044) 455-57-57 або до ваших персональних менеджерів

Графік проведення урочистої церемонії
Посвяти у студенти Університету «КРОК»

30 серпня о 10:00

• Комерційна діяльність
  • Фінанси і кредит, КЕПІТ-Ексклюзив

30 серпня о 12:30

• Обслуговування програмних систем і комплексів
  • Розробка програмного забезпечення

30 серпня о 14:30
Київський коледж нерухомості (ККН)

1-й та 2-й курс

• Готельне обслуговування
  • Фінанси і кредит
  • Оціночна діяльність

30 серпня о 17:00

1-й та 2-й курси

• Правознавство

2-й курс

• Комерційна діяльність
  • Фінанси і кредит, КЕПІТ-Ексклюзив
  • Обслуговування програмних систем і комплексів
  • Розробка програмного забезпечення

31 серпня об 11:00 – Університет «КРОК»

• Правознавство
  • Психологія
  • Комп'ютерні науки

31 серпня о 14:00 – Університет «КРОК»

• Фінанси і кредит, КРОК-Лідер
  • Маркетинг
  • Облік і аудит
  • Міжнародна економіка, КРОК-Ексклюзив, Україно-австрійська програма
  • Менеджмент (Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, Логістика)
  • Міжнародна інформація
  • Міжнародний бізнес
  • Туризм

Чекаємо на зустріч!

12 серпня 2014 Оголошення

21 серпня 2014 року BSK та компанія Yaware запрошуть власників компаній, керівників, топ-менеджерів, HR-директорів, СЕО та осіб, які приймають рішення в організаціях і компаніях, взяти участь у роботі дискусійного бізнес-клубу на тему «Сказка о потерянном времени». Ми будемо говорити про те, як підвищити ефективність роботи компанії, збільшити результативність персоналу і скоротити непродуктивні витрати часу.

Очікуємо активне обговорення з групою зацікавлених осіб актуальних питань, що стосуються головного активу компанії – персоналу, шукаємо відповіді на питання: скорочувати, підвищувати, залишити все як є, посилювати контроль за дисципліною чи піти шляхом компаній-лідерів – Google, Facebook або знайти свій шлях і все ж таки стати «The Best Place to Work».

Спікери:

• Олексій Олейник, керівник компанії Yaware;
  • Дмитро Купреєв, комерційний директор Ecosoft Ukraine;
  • Ігор Соловйов, директор Unisender

Час проведення зустрічі: 21 серпня (четвер) з 10-00 до 12-00

Місце проведення: Університет КРОК, вул. Лагерна, 30–32

Для участі в дискусійному бізнес-клубі реєстрація обов’язкова.

Новини про захід на сторінці Facebook

Контактна особа:
Людмила Горохова
тел./факс: (+38 044) 455-69-81

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: серпня 2014