Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2024 — Університет «КРОК»

Новини та події

18 квітня 2024 Новини та події

Кафедра управлінських технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» запрошує Вас на захоплюючу наукову подію – IV Наукову конференцію – «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку»!

16 квітня 2024 Новини та події

Сучасна освіта передбачає необхідність вивчення якісно нових інструментів креативної взаємодії з соціальними медіа, у тому числі йдеться про використання стратегій SMM просування в соцмережах та медіабрендування, створення цікавого освітнього контенту й формування якісної, відкритої, мотивуючої комунікації зі стейкголдерами освітнього процесу на різноманітних платформах сучасних соціальних мереж.

16 квітня 2024 Новини та події

10-11 квітня 2024 року, в рамках святкування 15-ої річниці створення програми Eразмус для молодих підприємців, відбулася 32-а нетворкінгова зустріч у Каунасі, Литва. 

15 квітня 2024 Новини та події

Шановні здобувачі вищої освіти усіх рівніх, партнерський університет ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) пропонує Вам взяти участь у конкурсі на отримання державної стипендії від Республіки Литва на участь у програмі короткотермінового (семестрового) обміну («Short term (1-2 semesters) studies»).

15 квітня 2024 Новини та події

Нещодавно в Університеті «КРОК» на базі Департаменту освіти дорослих відбулися курси підвищення кваліфікації з опанування інструментів Moodle «Розвиток інформаційно-комунікаційних навичок в організації дистанційного формату навчального процесу». До навчання долучились слухачі з Університету «КРОК», а також науково-педагогічні працівники з інших закладів освіти.

15 квітня 2024 Новини та події

Туризм продовжує розвиватись, не дивлячись на зовнішні виклики!

28 березня 2024 р. відбулось засідання Координаційної ради  з туризму та іміджевої політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Марини Хонди.

15 квітня 2024 Новини та події

10 квітня 2024 року відбувся Український форум міжнародної освіти 2024, організатором якого виступив Українським державний центр міжнародної освіти (УДЦМО). Захід проходив у онлайн та офлайн форматах.

12 квітня 2024 Новини та події

11 квітня 2024 року, в Тімсі відбулася надзвичайно захоплююча гостьова лекція-зустріч для здобувачів  2-го курсу освітньої програми «Менеджмент»! 

12 квітня 2024 Новини та події

10 квітня 2024 року студенти Юридичного відділення 3 курсу Фахового коледжута 1 курсу Юридичного факультету Університету «КРОК» під керівництвом декана юридичного факультету Наталії Вʼячеславівни Степаненко відвідали Велику палату Касаційного адміністративного суду та Велику палату Верховного Суду.

12 квітня 2024 Новини та події

У рамках Форуму неІДЕАЛЬНИХ батьків кафедрою психології буде проведена лінійка психологічних заходів. Запрошуємо  абітурієнтів, студентів, випускників, дорослих та дітей, можна приходити сім'єю та приводити друзів!

12 квітня 2024 Новини та події

11 квітня 2024 року відбулась захоплююча зустріч студентів Фахового коледжу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з представниками адміністрації коледжу та партнерами-стейкголдерами.

10 квітня 2024 Новини та події

Університет «КРОК» запрошує пройти сертифікатний курс «Клінічна психологія»!

10 квітня 2024 Новини та події

23 березня 2024 року на базі ММО м. Києва відбувся конкурс власної студентської поезії англійською мовою. Основними завданнями конкурсу були: виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді; залучення студентів до поглибленого вивчення творчості іноземних поетів і письменників; стимулювання творчого мислення та самовдосконалення молоді.

10 квітня 2024 Новини та події

У спільноті ІТ розповсюджена практика надання зворотнього зв’язку (фідбеку). Тому? Дякуємо Департаменту зі студентських питань та Студентській раді за можливість долучитися до чарівного всесвіту мистецтва. 27 березня в  Міжнародний день театру  відбувся показ Танцювально-театральної вистави «GRAND HOTEL KROK». Цей захід відвідали і здобувачі вищої освіти групи КН-23 та поділися своїми враженнями.

09 квітня 2024 Новини та події

У сучасному світі, де питання екології стають все актуальнішими, розвиток груп і ініціатив, спрямованих на збереження природи та популяризацію сталого способу життя, набуває великої вагомості. Один із прикладів такої активності – екологічний клуб однодумців «ЛОТОС», що діє в Університеті «КРОК» і завдяки проєкту Erasmus+ «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату / CLIMAN» розвиває напрям кліматичного менеджменту.

08 квітня 2024 Новини та події

01 квітня 2024 року відбулася зустріч гуртка «Фантастика-КРОК (клуб шанувальників фантастики)», де відбулося запальне обговорення можливості подорожей у часі в літературі та кінематографії. Учасники активно дискутували про книги «Спадок професора Пулюя», «Фактор світу»сучасного автора-фантаста Сілівра Ігора Володимировича та «Інститут шляхетних убивць» Валерії Малахової.

08 квітня 2024 Новини та події

У рамках Школи лідерів 4 квітня 2024 року в читальній залі відбулася зустріч із випускниками Коледжу й Університету: Желепою Аліною та Євгенієм Савельєвим.

08 квітня 2024 Новини та події

04 квітня 2024 року в рамках проєкту «Професійний крок» відбулась захоплююча зустріч випускниці нашого Університету «КРОК», засновниці компанії GloryFunds та COO благодійного фонду DayByDay Іоани Рапаіч, зі студентами бакалаврами та магістрами спеціальності «Маркетинг». На зустрічі обговорювались питання щодо завдань та можливості проходження виробничої практики студентами Університету.

08 квітня 2024 Новини та події

27 березня 2024 року в Міжнародний день театру відбулась Танцювально-театральної вистава «GRAND HOTEL «KROK». Спільно з Департаментом реклами та звʼязків з громадськістю, Департаментом довузівської підготовки Театр танцю реалізував показ яскравої вистави для майбутніх вступників учнів 9-11 класів шкіл м. Києва та Київської області. 

08 квітня 2024 Новини та події

04 квітня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри дизайну Університету «КРОК» взяли участь у  ІІ Всеукраїнській науковій конференції «Дизайн і мистецтво України у часи національного спротиву», організованій Національною академією мистецтв України за технічної підтримки Університету «КРОК». 

08 квітня 2024 Новини та події

04 квітня 2024 року студентів ОП «Міжнародна журналістика» та «Культурологія» радо приймала у своєму офісі Українська асоціація зовнішньої політики.

05 квітня 2024 Новини та події

29 березня 2024 року в актовій залі Університету  відбувся урочистий захід до 21-ої річниці Фахового коледжу.

05 квітня 2024 Новини та події

Університет «КРОК» пропонує провести навчальний семестр в Європі! Бажаєш дізнатися про програми мобільності (обміну) та отримати інформацію про стипендіальні програми? 

05 квітня 2024 Новини та події

Протягом березня 2024 року кафедрою психології було проведено опитування із залученням стейкголдерів з приводу програми «Психологія» для здобувачів ІІІ рівня освіти. До уваги пропонувалось 8 питань щодо актуальності освітніх компонентів програми, відповідності фахових компетентностей вимогам роботодавців.

04 квітня 2024 Новини та події

У рамках Школи лідерів 2-го квітня 2024 року  в читальній залі відбулася зустріч із Євгенією Федотовою.

03 квітня 2024 Новини та події

01 квітня 2024 року на засіданні міжкафедрального семінару на базі кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» відбулась публічна презентація наукових результатів дисертаційного дослідження аспірантки освітньої програми "Менеджмент" Олени Олексіївни Рагуліної.

03 квітня 2024 Новини та події

27-29 березня 2024 року Університет «КРОК» взяв участь у 15-тій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» – професійній події в освітньому середовищі нашої країни, яка презентувала досвід упровадження інноваційних технологій, підвищення якості навчального процесу та його інтеграцію у світову спільноту, пріоритетні напрями розвитку науки. І це все про незламність освіти, непохитність українців  та розвиток на шляху розбудови європейської України.

02 квітня 2024 Новини та події

25 березня 2024 року відбулася перша зустріч у Школі лідерів. Цей старт - початок підготовки студентства Коледжу до звітно-виборчої конференції і до виборів членів Студентської ради.

01 квітня 2024 Новини та події

У сучасному світі, де питання екології стають все актуальнішими, розвиток груп і ініціатив, спрямованих на збереження природи та популяризацію сталого способу життя, набуває великої вагомості. Один із прикладів такої активності – екологічний клуб однодумців «ЛОТОС», що діє в рамках Turiba University.

01 квітня 2024 Новини та події

У рамках проєкту «КРОК до ментального здоровя» кафедрою психології була організована Мотиваційна зустріч #ТИВИВЕЗЕШ, присвячена методам самодопомоги в подоланні стресу війни.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2024