Тиждень Землі: Захід з Вадимом Калюхом — Університет «КРОК»

Тиждень Землі: Захід з Вадимом Калюхом

26 квітня 2024 Новини та події

25 квітня 2024 року, в рамках Тижня Землі, відбувся цікавий захід Практичне заняття «Дерево вирішення проблем» за участю спікера Вадима Калюха.

Під час заходу:

Вадим Калюх поділився методом знаходження ідей для екологічного бізнесу «Дерево вирішення проблем». Цей метод допомагає систематично шукати та оцінювати ідеї для стартапів, які можуть зробити позитивний вплив на довкілля.

Разом зі студентами спікер розібрав тему «Забруднення повітря Києва та Київської області» по методу «Problem Solution Tree». Цей метод дозволяє чітко визначити проблему, її причини та наслідки, а також генерувати та оцінювати потенційні рішення.

Студенти напрацювали ряд ідей для еко-стартапів, які могли б допомогти вирішити проблему забруднення повітря в Києві та Київській області.

Захід був цікавим та пізнавальним. Студенти дізналися багато нового про екологічний бізнес та отримали практичний досвід генерування ідей для еко-стартапів.

#ERASMUS+ #CLIMAN

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тиждень Землі: Захід з Вадимом Калюхом