«Тиждень Землі» у Фаховому коледжі Університету «КРОК»: лекційно-практичне заняття «Як правильно давати та отримувати фітбек? — Університет «КРОК»

26 квітня 2024 Новини та події

24 квітня 2024 року, в рамках «Тижня Землі», проєкт Фахового коледжу Університету «КРОК» ЕКО «ЛОТОС» у співпраці з англомовним клубом «MoriArtTea» організували лекційно-практичне заняття під назвою  «Як правильно давати та отримувати фітбек?».

Захід зібрав студентів, які прагнуть вдосконалити свої навички спілкування, критичного мислення та публічних виступів.

Спікерами заходу стали:

Полуміскова Катерина, голова англомовного клубу «MoriArtTea», яка поділилася досвідом надання конструктивної критики англійською мовою.

Романчук Олександра, арт-дизайнер екологічного клубу ЕКО «ЛОТОС», яка розкрила секрети ефективного зворотного зв'язку в українській мові.

Під час заняття студенти мали можливість:
 • Навчитися давати конструктивну критику, яка буде корисною та мотивуючою для інших.
 • Отримати навички виступів перед публікою, навіть маючи обмежений час на підготовку.
 • Розвинути вміння уважно слухати та аналізувати думки інших, щоб надавати чіткий та конструктивний зворотний зв'язок.
 • Попрактикуватися у наданні та отриманні фітбеку в реальних ситуаціях.

Заняття стало не лише корисним навчальним досвідом, але й чудовою можливістю для студентів попрактикувати свою англійську та українську мову, а також познайомитися з однодумцями, які цікавляться екологією та саморозвитком.

Відгуки учасників свідчать про те, що заняття було цікавим, інформативним та практичним. Багато студентів відзначили, що вони отримали цінні навички, які зможуть використовувати у своєму навчанні та повсякденному житті.

Захід став ще одним кроком на шляху до створення екологічно свідомого та відповідального студентського середовища у Фаховому коледжі Університету «КРОК».

#ERASMUS+ #CLIMAN

Оновлено: П'ятниця, 26 квітня 2024 19:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Тиждень Землі» у Фаховому коледжі Університету «КРОК»: лекційно-практичне заняття «Як правильно давати та отримувати фітбек?