Тиждень Землі — Університет «КРОК»

Тиждень Землі

26 квітня 2024 Новини та події

23 квітня 2024 року, в рамках  «Тижня Землі», відбувся цікавий захід «Говори ЕКО – живи ЕКО», організований Дарією Петренко та Дар'єю Баданіною.

Ця зустріч стала чудовою можливістю для студентів:

• Поспілкуватися на тему екології: Обговорити актуальні проблеми довкілля, поділитися власними думками та досвідом, а також почути думки інших.
  • Знайти однодумців: познайомитися з людьми, які також піклуються про довкілля та прагнуть до змін.
  • Отримати нові враження: взяти участь в цікавих дискусіях та іграх, дізнатися більше про екологічні проблеми та способи їх вирішення.
  • Бути на хвилі: дізнатися про останні новини та тренди в галузі екології.
  • Розуміти проблеми сучасності: Поглибити свої знання про екологічні проблеми та їх вплив на життя людей.
  • Сприяти їх вирішенню: Дізнатися, як кожен з нас може зробити свій внесок у захист довкілля.

Захід «Говори ЕКО – живи ЕКО» виявився цікавим та змістовним. Студенти з радістю долучилися до дискусій та ігор, а також отримали багато корисної інформації.

#ERASMUS+ #CLIMAN

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тиждень Землі