Про КРОК — Університет «КРОК»

Університет економіки та права «КРОК»

Корпорація Розвитку Освіти і Кадрів

Університет «КРОК» є одним із перших приватних ЗВО України (заснований у 1992 році).

Сьогодні Університет є частиною великої освітньої корпорації, де забезпечується якісна робота з надання освітніх послуг та розвитку студентів як професіоналів у обраних галузях і як цікавих особистостей.

Місія Університету

Створення гнучкої інноваційної освітньої системи для підготовки професіоналів, особистісного розвитку, наукових досліджень та консалтингу, адекватної вимогам інформаційного суспільства, потребам міжнародного і національного ринків праці, інтегрованої в світовий освітній простір та орієнтованої на демократичні цінності.

Основні факти про Університет

 • Система управління якістю діяльності Університету відповідає вимогам національного стандарту вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT).
 • За даними незалежних рейтингів Університет упродовж останніх років стабільно входить до п'ятірки кращих приватних ЗВО України.
 • В Університеті навчається близько 3,5 тисяч студентів, у тому числі іноземці.
 • Для здобуття ступеня фаховий молодший бакалавр, бакалавр, магістр, доктор філософії в Університеті пропонується підготовка фахівців у галузях права, економіки, міжнародних відносин, менеджменту, комп’ютерних наук, психології, нерухомості, туризму, готельного обслуговування, геодезії, дизайну, журналістики, медсестринства та безпеки. Є постійно діючі аспірантура та докторантура.
 • «КРОК» – найбільш студентський ВНЗ Києва за версією Студентської ради м. Києва (результати рейтингу 2009 р.).
 • Університет упродовж більш ніж 25 років системно займається розвитком партнерської мережі шкіл за програмою «Партнерство заради успіху». Участь у програмі беруть найкращі середні загальноосвітні заклади м. Києва та Київської області.
 • Структурний підрозділ Університету Коледж економіки, права та інформаційних технологій (КЕПІТ) у 2010 р. став асоційованим навчальним закладом мережі ЮНЕСКО.
 • Із 2012 року Університет «КРОК» входить до складу членів Глобального договору Організації Об’єднаних Націй.
 • Із 2014 року Університет «КРОК» приєднався до членів Європейської бізнес-асоціації.
 • Із 2016 року Університет «КРОК» – член Торгово-промислової палати України.
 • Університет «КРОК» включений до університетів – партнерів проекту «Темпус» «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (ELITE – Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging)
 • У 2017 році підписано нову Угоду про співробітництво між Університетом «КРОК» та австрійським Університетом прикладних наук Ай-Ем-Сі (IMC)
 • 18 жовтня 2018 року (протокол №1) Вченою радою Університету затверджено Кодекс академічної доброчесності Університету «КРОК»
 • У 2018 році Університет «КРОК» визнано кращим приватним закладом освіти України згідно з рейтингом «ТОП-200 Україна»
 • Університет «КРОК» 2018 року набув членство в міжнародній Асоціації CEEMAN, яка представляє собою глобальну мережу управлінських установ, які зацікавлені в покращенні якості освіти.

Місце в рейтингах

Визнання діяльності Університету «КРОК» у сфері надання освітніх послуг є надзвичайно цінним відгуком, який допомагає розвиватися та вдосконалюватися.

 • За Національним бізнес-рейтингом «КРОК» є переможцем в номінації «Лідер галузі» за КВЕД 80.30 «Вища освіта».
 • За 2015-2016 н.р. нагороджений дипломами за творчу працю з підвищення якості національної освіти, за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір та за активну профорієнтаційну роботу серед молоді
 • У 2015 році Університет виборов Гран-прі лідера міжнародної діяльності за високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі «Міжнародна діяльність»
 • У 2015 році «КРОК» став лауреатом конкурсу І ступеня у номінації «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»
 • У 2016 році Університет «КРОК» нагороджено золотою медаллю у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час
 • Згідно з даними рейтингу «ТОП-200 Україна» 2 роки поспіль (2015 та 2016 рр.) Університет «КРОК» посідає перше місце серед приватних ВНЗ України.
 • Згідно з даними Консолідованого рейтингу ВНЗ України у 2016 році Університет «КРОК» визнано кращим недержавним вишем країни та включено до 15 кращих вишів Києва.
 • У 2016 році в рейтингу інтернет-сайтів ВНЗ Webometrics інтернет-ресурс Університету «КРОК» посів 59 місце серед 291 ВНЗ України.
 • У жовтні 2016 року Університет «КРОК» визнано лауреатом І ступеня в номінації «Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки та культури» за результатами конкурсу учасників Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті»
 • У 2017 році Університет «КРОК» визнано лідером вищої освіти на Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»
 • У травні 2017 року Університет «КРОК» визнано кращим приватним ВНЗ України згідно з рейтингом «ТОП-200 Україна»
 • У 2017 році Колектив Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» нагороджений Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України, Подяками Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації з нагоди 25-тої річниці від дня заснування Університету «КРОК»
 • У травні 2018 року Університет «КРОК» визнано кращим приватним закладом освіти України згідно з рейтингом «ТОП-200 Україна»
 • У березні 2019 року Університет «КРОК» удостоєно дипломом «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» на X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2019»
 • У січні 2020 року Університет «КРОК» посів І місце серед приватних ЗВО України у Міжнародному рейтингу «Вебометрикс»
 • 2020 року Університет «КРОК» став лідером серед приватних навчальних закладів України згідно рейтингу заснованого на веб-присутності Uni-Rank
 • У липні 2020 року Університет «КРОК» визнано кращим приватним університетом України згідно з чотирнадцятим академічним рейтингом закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020»

Наука

Основними напрямами наукових досліджень Університету є проблеми економіки, права, економічної безпеки, міжнародних економічних відносин, правового регулювання економічних відносин, кримінально-правового захисту економіки, організаційної, економічної та юридичної психології, психологічного забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств.

 • В Університеті діють:
  • Спеціалізована вчена рада Д 26.130.01 із правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук та освітньо-наукового ступеня доктора філософії в галузі соціальних та поведінкових наук за спеціалізаціями: економічна безпека держави; економічна безпека суб’єктів господарської діяльності.
  • Спеціалізована вчена рада К 26.130.02 із правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії в галузі соціальних та поведінкових наук за спеціалізацією: організаційна психологія; економічна психологія.
  • Спеціалізована вчена рада К 26.130.03 із правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії в галузі права за спеціалізацією: теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень
 • Діє аспірантура з економічних, юридичних, психологічних та політичних спеціальностей. Із 2013 року рішенням Міністерства освіти і науки України в Університеті «КРОК» діє докторантура за спеціальностями: «Економічна безпека держави» та «Економічна безпека суб’єктів господарської діяльності».
 • Результати наукових досліджень учених та молодих науковців можуть бути опубліковані у фахових виданнях.

Міжнародні зв'язки та проекти

Університет підтримує партнерські стосунки з університетами Нідерландів, Австрії, Німеччини, Італії, Польщі, Угорщини, Латвії, Литви, Молдови, Грузії, Білорусі, Азербайджану. Співпрацює з іноземними партнерами в рамках проектів урядів Нідерландів, Польщі, США та Європейського Союзу.

Студенти Університету «КРОК», які володіють англійською мовою на рівні Upper Intermediate (B2) або вище, мають можливість брати участь у програмах обміну (bilateral exchange) або у рамках стипендіальної програми - Erasmus + KA107 та проводити академічний семестр в освітній установі, яка є одним з партнерів Університету «КРОК».

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування є важливим елементом розвитку суспільства, що сприяє вихованню молодих управлінців та організаторів, які мають можливість здобувати професійний досвід, навчаючись в університеті. Студентська рада Університету «КРОК» впливає на зміну умов життя в гуртожитку, допомагає у творчій і науковій діяльності, бере участь у вирішенні питань міжнародного обміну, у роботі вчених рад, висловлює думку студентів, до якої прислухається адміністрація.

Cтуденти активно беруть участь у житті Університету, допомагають у вирішенні проблем інших студентів (удосконалюючи навчальний процес, підвищуючи якість навчання, розробляючи цікаві плани подій на рік). Вони також активно реалізовують проекти як для студентів Університету, зокрема «КРОК збирає друзів», так і для дітей та людей літнього віку, які потрапили у скрутні життєві обставини, зокрема фестиваль «Ти – особливий».

Студенти Університету та Коледжу дотримуються академічної доброчесності адже чітко усвідомлюють відповідальність за конкретні її порушення відповідно до Кодексу академічної доброчесності, а також пропагують правомірну поведінку та непримиренно ставляться до будь-яких проявів корупції. Вони беруть активну участь у застосуванні відновних практик задля попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ у рамках проектів пов'язаних з протидією булінгу.

Студенти «КРОКу» – життєрадісні та активні особистості, котрі мають змогу реалізовувати свої творчі вміння вокально, театрально та танцювально завдяки мистецьким студіям Культурного центру.

Серед досягнень за останні роки слід виокремити участь у всеукраїнських та міжнародних проектах, так зокрема учасники танцювальної студії Університету «КРОК» K-girls стали переможцями II Всеукраїнського фестивалю-конкурсу Z1 TALENT FEST. Вони також були удостоєні першої премії та отримали Гранд в номінації сучасна хореографія на XXIV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Свято талантів».

Студенти Університету вже чотири рази обиралися на посаду студентського мера міста Києва, тож не дивно, що перемогу в номінації «Найбільш студентський ВНЗ Києва» (за версією Студентської ради м. Києва) отримав саме Університет «КРОК».

Структура

Навчальні підрозділи

Матеріальна база

Університет розташовується на умовах довготривалої оренди в окремій будівлі:

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК