Департамент довузівської підготовки — Університет «КРОК»

Департамент довузівської підготовки

Створений у 2001 році

 

Підготовчі курси до складання ЗНОПідготовчі курси для учнів 9-х класівПідготовчі курси для учнів 7-8-х класівДодаткова освіта для учнів 1-9-х класівДискусійний клуб для учнів 11-х класівШколи-партнери

 

Департамент довузівської підготовки Університету економіки та права «КРОК» є навчально-організаційним структурним підрозділом, що діє з січня 2001 року.

Метою діяльності департаменту є підвищення загальноосвітнього рівня учнів, випускників загальноосвітніх навчальних закладів, ефективна підготовка їх до вступу у вищі навчальні заклади; здійснення навчально-методичної роботи в системі довузівської підготовки, сприяння удосконаленню форм і методів позашкільної додаткової освіти; формування особистостей учнів, розвиток їхніх здібностей, обдарувань, наукового світогляду; розвиток профорієнтаційної діяльності, сприяння професійному самовизначенню учнів через проектну, ігрову, індивідуальну та тестову технології.

фото

Однією з найефективніших соціальних програм у департаменті є співпраця зі школами-партнерами, що допомагає віднайти громадський ефективний шлях у запитах майбутніх фахівців та пропозиціях роботодавців. Завдяки такій співпраці вибудувалась модель взаємодії: «Школа ↔ Університет ↔ Роботодавець».

У департаменті викладають кращі фахівці Університету «КРОК». Специфіка вікових особливостей слухачів сприяє тому, що навчальний процес поєднує традиційні форми та методи навчання з новими освітніми технологіями.

Як показує досвід, такий підхід дає позитивний результат, котрий спостерігається протягом всього подальшого навчання в Університеті.

Департамент довузівської підготовки Університету економіки та права «КРОК» – це перший крок Вашої дитини до якісної освіти, цікавої роботи та повноцінного життя.

Напрями діяльності

Додаткова освіта для учнів 1–9-х класів
Пропонуємо широкий спектр оригінальних навчальних курсів, створених за ексклюзивними програмами, з логіки, риторики, ейдетики, математики, іноземної мови тощо для учнів шкіл-партнерів.

Підготовчі курси для учнів 7–8-х класів «Перша спроба»
Пропонується ексклюзивна навчальна програма з комп’ютерних технологій, іноземних мов, математики, української мови, профорієнтаційного та психологічного супроводу.

Підготовчі курси для учнів 9-х класів
Пропонуємо навчання на підготовчих курсах, що проходить 1–2 рази на тиждень у другій половині дня чи щосуботи. Кількість слухачів у групах – до 25-ти осіб. Заняття проводять висококваліфіковані викладачі Університету «КРОК» та шкіл, із якими ми співпрацюємо. Вони допомагають абітурієнтам систематизувати шкільну програму та засвоїти новий навчальний матеріал, а також успішно підготуватися до державної підсумкової атестації тощо.
Триває набір у групи. Дізнайтеся детальну інформацію та зареєструйтеся на курси.

Підготовчі курси до складання ЗНО
Пропонуємо Вам підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання для учнів 11-х класів та випускників минулих років. Основу програм складають вимоги Українського центру оцінювання якості освіти щодо тестів. Ми співпрацюємо з найкращими викладачами ВНЗ та шкіл-партнерів.
Триває набір у групи. Дізнайтеся детальну інформацію та зареєструйтеся на курси.

Дискусійний клуб для учнів 11-х класів
«Моя майбутня професія менеджер-економіст» має на меті познайомити учнів 11-х класів і учнів випускних курсів коледжів зі значенням і роллю професії менеджера-економіста в сучасному світі.

Базовий рівень англійської мови з нуля
Щоб володіти мовою на професійному рівні, необхідно докласти неабияких зусиль, витратити чимало часу та енергії. Щоб спілкуватися на більшість розповсюджених побутових тем, щоб вільно оволодіти базовими структурами мови та закласти фундамент для будь-якого подальшого рівня – вистачить 16 годин!

Акція з благодійного збору вторинної сировини «Надія є!»
Ми проводимо благодійний збір вторинної сировини (макулатури та пластикових пляшок). За виручені кошти буде закуплено оргтехніку, надано допомогу школам Сходу України та дітям із зони АТО. Таким чином, не витрачаючи кошти, кияни можуть допомогти школярам Східної України та покращити довкілля.

Партнерство
Департамент довузівської підготовки активно співпрацює із загальноосвітніми навчальними закладами, організовує та проводить тренінги, семінари, круглі столи, дні Університету «КРОК» у школах.

Ми вітаємо наших випускників підготовчих курсів!

Департамент довузівської підготовки понад 15 років працює з майбутніми студентами за програмами підготовчих курсів для учнів 9-х та 11-х класів.

Це унікальний шанс для учня «приміряти» роль студента та можливість уявити себе майбутнім фахівцем.

Педагогічний колектив однодумців департаменту створив унікальну навчальну програму для школярів, яка містить профорієнтаційну складову, психологічний супровід, додаткові знання зі шкільної програми, інноваційні елементи навчальних курсів вищої школи та формує практичні навички майбутнього фахівця, що є відповіддю на запити роботодавця.

Ми бажаємо здійснення мрій усім нашим випускникам та вдалої подальшої навчальної траєкторії.

Традицією Університету «КРОК» є постійний зворотній зв’язок із нашими випускниками, і до Вашої уваги ми пропонуємо висловлювання майбутніх студентів про роботу підготовчих курсів:

Сподобались викладачі і викладання предметів, а також культурно-розважальна програма. Бажаємо наснаги та процвітання. Гарних і розумних абітурієнтів!

Бабенко Анна, Новопетрівська ЗОШ I–III ступенів № 1

Сподобалась робота підготовчих курсів, а саме робота педагогів і те, як вони викладають матеріал.

Данілова Маріанна, Жашківська СЗШ № 3 ім. І.М. Ляшенка I–III ступенів

Мені дуже сподобалися викладачі підготовчих курсів. Гарне ставлення та професійний підхід до учнів. Мені здається, що краще бути вже не може. Дякую за роботу!

Кухар Анастасія, м. Ірпінь, НВО «Освіта»

Добре ставлення методистів, вчителів до дітей.

Ковтун Дар’я, спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу № 302 м. Києва

Організована робота курсів на високому рівні. Професійний рівень педагогів забезпечує необхідні знання для вступу до коледжу, здачі екзаменів у школі. А доброзичливе, уважне ставлення до дітей робить приємним спілкування і знаходження в стінах коледжу.

Бєглова Світлана, НВК № 240 «Соціум» м. Києва

Мені дуже сподобалось. Я дізнався багато нового. Ще мені сподобався колектив учнів та вчителів.

Золотоперий Богдан, ЗНЗ № 231 м. Києва

Сподобалось, що можна підготуватись як до вступу, так і до випуску у школі.

Мельніковський Алекс, СЗШ № 22 м. Миколаєва

Підготовчі курси були дуже корисні та цікаві. Цікавий підхід викладачів до навчання. Бажаю так тримати далі!

Тимощен Олександр, гімназія № 261 м. Києва

Курси організовані на вищому рівні, викладачі чуйні і здатні допомогти та вислухати. Курси залишили після себе тільки хороші враження, я знайшла нових друзів!

Халімон Олександра, ліцей № 38 м. Києва

Легкість та доступність викладання матеріалу.

Степченко Дмитро, спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови № 15 м. Києва

З підготовчих курсів я дізнався багато цікавої інформації.

Альбрехт Ілля, гімназія № 48 м. Києва

Індивідуальний підхід до кожного абітурієнта.

Сандаков Андрій, СЗШ № 226 м. Києва

Найбільше мені сподобалося те, як вчителі зрозуміло пояснюють матеріал, їхнє ставлення до студентів.

Хмара Софія, СШ № 76 ім. О. Гончара м. Києва

Я бажаю, щоб «КРОК» і далі мав таку гарну репутацію. Більше всього мені сподобалося викладання вчителів (їх стиль викладання).

Амосов Валентин, СШ № 135 м. Києва

Сподобалась оперативна діяльність адміністративного персоналу.

Капшук Олександра, СЗШ № 156 м. Києва

Викладачі сильні. Адміністрація виконує свою роботу на повну силу.

Криваченко Богдан, ЗОСШУ № 20 м. Києва

Мені дуже сподобалось: ставлення вчителів до дітей, гарне навчання. Я дуже задоволена навчанням на підготовчих курсах.

Бугайчук Анастасія, спеціалізована школа № 97 ім. Олени Теліги м. Києва

Була дуже гарна та дружна атмосфера. Я впевнений, що вона там і залишиться.

Халілов Володимир, СЗШ № 288 м. Києва

Педагогічний колектив мені дуже сподобався.

Шмакова Ліана, СЗШ № 13 м. Києва

Дуже приємна атмосфера та ставлення до дітей та їхніх батьків.

Якименко Катерина, середня спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Д. Луценка № 197 м. Києва

Робота підготовчих курсів організована на високому рівні з професійними викладачами.

Бокша Едуард, спеціалізована школа № 82 ім. Т.Г. Шевченка м. Києва

Після прослуханих курсів залишилися тільки приємні, позитивні та яскраві враження як в моєму серці, так і в душі назавжди. Дуже вдячна всім викладачам, куратору та тим працівникам, які допомагали учням. Бажаю творчих злетів, зразкових студентів, хороших спонсорів, активних батьків.

Логош Вікторія, Бориспільська загальноосвітня школа I–III ступенів № 6

Сподобався wi-fi у приміщеннях, дружелюбні вчителі, чудова атмосфера. Зауважень немає, все сподобалось!

Семенюк Богдан, гімназія міжнародних відносин № 323 м. Києва

Дуже добре! Успішного розвитку і надалі!!!

Чорноморець Олександр, медична гімназія № 33 м. Києва

Доступне викладання матеріалу, оскільки проходила заочну підготовку, отримувала консультації та допомогу (відповіді на організаційні питання) оперативно в телефонному режимі.

Сімоненко Анастасія, спеціалізована школа № 130 ім. Данте Аліг’єрі м. Києва

Дуже сподобались вчителі, які проводили підготовчі курси. Підготовчі курси допомогли мені покращити оцінки у школі. Моє побажання: змінити дошки в аудиторіях.

Ткаченко Андрій, ЗНЗ № 170 м. Києва

Найбільше сподобалось навчання, колектив. Отримав багато позитивних емоцій.

Віштал Леонтій, гімназія № 48 м. Києва

Роботу підготовчих курсів оцінюю на «12». Працівники підготовчих курсів дуже уважні до кожного абітурієнта та їхніх батьків. Бажаю Вашому закладу якнайбільше абітурієнтів, щоб з кожним роком їх приходило більше і більше!

Самотяжко Валерія Валеріївна, КЕПІТ

Враження найкращі. Високий рівень підготовки. Доброзичливий, висококваліфікований, педагогічний колектив.

Проворова Катерина, СЗШ № 275 м. Києва

Дуже задоволена. Високий рівень. Професійний педагогічний колектив.

Гетьман Олександра, гімназія № 172 м. Києва

Враження найкраще. Сподобалось доброзичливе, уважне ставлення до дітей та батьків. Гарний рівень викладання. Дякуємо!!!

Гаршин Владислав, гімназія № 315 м. Києва

Сподобалося, бо навчання швидке і зрозуміле, розповідається про основне, що потрібно було для екзамену.

Мельничук Ольга, Київська інженерна гімназія

Найбільше мені сподобалось навчання, тому що вчителі дуже зрозуміло доносили інформацію зі своїх предметів, роз’яснювали всі запитання, всі дуже дружні.

Бузовецька Анна, Бородянська СЗШ I–III ступенів № 2

Сподобалась робота кваліфікованих спеціалістів, витримка і їхнє ставлення.

Чорна Ірина, с. Хотянівка Вишгородського району

Мені сподобалось ходити на підготовчі курси. Було дуже приємно дізнаватися нове. Я хочу і надалі вивчати право та історію.

Мельничук Дарина, м. Вишневе

Мені сподобалися вчителі географії та математики. Вчитель географії хоч і був суворий, але з ним було дуже весело, він зрозуміло пояснював. Вчитель математики засмутив мене тим, що викладає лише в студентів Університету. Мені хотілося, щоб вона викладала і в Коледжі. Вона дуже життєрадісна, добра, розумна і гарно навчає.

Ільчук Тетяна, спеціалізована школа № 139 м. Києва

Взагалі позитивні враження про роботу підготовчих курсів. Сформував своє уявлення про студентське життя, як буде проходити навчання та іспити.

Воїнов Юрій, СЗШ № 69 м. Києва
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Департамент довузівської підготовки