Національний проект «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді: знати, зберігати, діяти» — Університет «КРОК»
«КРОК» - UNESCO

Національний проект
«Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді: знати, зберігати, діяти»

Загальна інформація щодо впровадження проекту

Термін реалізації: жовтень – березень 2014–2015 рр.

Організатори проекту: Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник; комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді»; ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» (департамент довузівської підготовки, Коледж економіки, права та інформаційних технологій, кафедра туризму)

Проект реалізується за сприяння: Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Національного центру МАН України

Учасники проекту: учні МАН, учні шкіл-партнерів Університету «КРОК», загальноосвітніх навчальних закладів, Асоційованих шкіл ЮНЕСКО, студенти

Етапи реалізації проекту