Гуртожиток — Університет «КРОК»

Гуртожиток

Студентський гуртожиток Університету «КРОК» призначений для проживання на період навчання іногородніх студентів, слухачів, аспірантів, докторантів, а також студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.
Іноземні громадяни, які навчаються в Університеті, розміщуються в гуртожитку на загальних підставах, якщо інше не передбачено договорами або іншими нормативно-правовими актами.

У гуртожитку можуть бути поселені іногородні студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період проведення вступних випробувань, студенти, які потребують короткотермінового перебування, а також абітурієнти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

Університет «КРОК» гарантує надання місць для поселення в гуртожитку іногороднім студентам 1 курсу денної форми навчання.

Гуртожиток знаходиться поруч з Університетом у парковій зоні за адресою: вул. Парково-Сирецька, 6А. Гуртожиток розташований у районі з досить розвиненою інфраструктурою. За 15 хвилин пішої ходи від нього знаходяться 3 станції метро: «Берестейська», «Шулявська», «Дорогожичі» та зручна транспортна розв’язка громадського транспорту.

 

Умови проживання

 • Гуртожиток коридорного типу: кухні, туалети, умивальні кімнати – на поверсі. Кухні обладнані газовими плитами.
 • Кімнати розраховані на 4 особи. У кімнаті є 2 двоярусних ліжка, шафи, столи, стільці.
 • До послуг студентів простора читальна зала. Поруч із гуртожитком розташований продуктовий магазин.
 • У гуртожитку є цілодобова охорона, діє пропускна система (турнікет), встановлено відеоспостереження по периметру гуртожитку.
 • Гуртожиток забезпечує мешканців спальним інвентарем (подушка, ковдра, комплект білизни, який змінюють двічі на місяць).
 • Також до додаткових платних послуг студентів пральні машини та швидкісний безлімітний Інтернет.

Гуртожиток Університету має власне студентське самоврядування, яке представлене Студентською радою гуртожитку. Вона є сполучною ланкою між адміністрацією студмістечка та студентством. Студентська рада гуртожитку має свою власну структуру. До неї входять представники кожного поверху гуртожитку, яких обирають на виборах Студради гуртожитку.

Головним завданням Студентської ради гуртожитку є захист основних життєвих прав та інтересів студентської молоді, яка проживає в гуртожитку, шляхом постійного діалогу та співпраці між студентами й адміністрацією студмістечка та Університету.

Студенти, які поселені до гуртожитку, повинні знати і суворо дотримуватися «Положення про студентський гуртожиток», «Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку» та умов Договору про надання послуг з проживання студента в гуртожитку.

Умови поселення

 • Договір про надання послуг з проживання укладається на рік (вересень 2022 р. – серпень 2023 р.) під час безпосереднього заселення в гуртожиток.
 • Вартість проживання в гуртожитку у 2022-2023 навчальному році при умові заключення договору на рік часу (вересень 2022 року – серпень 2023 року), оплата за 1 період (місяць): 1 650 гривень на місяць для громадян України; 2 000 гривень на місяць для іноземних студентів.
 • При поселенні необхідно оплатити 2 місяці проживання (перший – вересень 2022 р. та останній – серпень 2023 р.). У подальшому оплату слід здійснювати помісячно до 10-го числа поточного місяця за наступний місяць. Є можливість безготівкового розрахунку.
 • Заявку на поселення в гуртожиток можна заповнити протягом липня та серпня після оголошення рейтингових списків Приймальної комісії.

Документи для оформлення договору з проживання

 • заявка на поселення
 • копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки) або свідоцтва про народження
 • копія ідентифікаційного коду
 • 1 фото 3х4
 • копія медичної довідки (форма 086-о)
 • для неповнолітніх: обов’язкова присутність одного з батьків із копією паспорта (1, 2 та 11 сторінки) та ідентифікаційного коду

Детальну інформацію можна отримати в директора гуртожитку за тел.: 098 626 30 26 – Студзінський Максим Юрійович.

Ви маєте можливість особисто ознайомитися з умовами проживання, відвідавши гуртожиток, попередньо домовившись про зустріч.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Студентам » Гуртожиток