Гуртожиток — Університет «КРОК»

Гуртожитки

Студентські гуртожитки Університету «КРОК» призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів, слухачів, аспірантів, докторантів, а також студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання. Іноземні громадяни, які навчаються в Університеті, розміщуються в гуртожитках на загальних підставах, якщо інше не передбачено договорами або іншими нормативно-правовими актами.

У гуртожитках можуть бути поселені іногородні студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період проведення вступних випробувань, студенти, які потребують короткотермінового перебування, а також абітурієнти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

Університет «КРОК» гарантує надання місць для поселення в гуртожитках іногороднім студентам 1 курсу денної форми навчання.

Гуртожитки знаходяться поруч з Університетом у парковій зоні за адресами: вул. Степана Руданського, 2 та вул. Парково-Сирецька, 6А. Гуртожитки розташовані у районі з досить розвиненою інфраструктурою. За 15 хвилин пішої ходи від них знаходяться 3 станції метро: «Берестейська», «Шулявська», «Дорогожичі» та зручна транспортна розв’язка громадського транспорту.

 

Умови проживання

 • Гуртожитки коридорного типу: кухні, туалети, умивальні кімнати – на поверсі. Кухні обладнані газовими плитами.
 • Кімнати розраховані на 4 особи. У кімнаті є 1 та 2 двоярусні ліжка, шафи, столи, стільці.
 • До послуг студентів простора читальна зала. Поруч із гуртожитками розташовані продуктові магазини.
 • У гуртожитках є цілодобова охорона, діє пропускна система, встановлено відеоспостереження.
 • Також до додаткових платних послуг студентів пральні машини та швидкісний безлімітний Інтернет.

Гуртожитки Університету мають власне студентське самоврядування, яке представлене Студентськими радами гуртожитків. Вони є сполучними ланками між адміністрацією студмістечка та студентством. Студентські ради гуртожитків мають свою власну структуру. До неї входять представники кожного поверху гуртожитків, яких обирають на виборах Студради гуртожитків.

Головним завданням Студентської ради гуртожитків є захист основних життєвих прав та інтересів студентської молоді, яка проживає в гуртожитках, шляхом постійного діалогу та співпраці між студентами й адміністрацією студмістечка та Університету.

Студенти, які поселені до гуртожитків, повинні знати і суворо дотримуватися «Положення про користування гуртожитками», «Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку» та умов Договору найму жилої площі у гуртожитку.

Умови поселення

Гуртожиток за адресою вул. Степана Руданського, 2

 • Договір найму жилої площі у гуртожитку укладається на 10 місяців (з 01.09.2024 по 30.06.2025) під час безпосереднього заселення в гуртожиток.
 • Вартість проживання в гуртожитку у 2024-2025 навчальному році за 1 період (місяць): 950 гривень на місяць для громадян України.
 • При поселенні оплата здійснюється авансовано за навчальний рік - 9500 грн. Є можливість безготівкового розрахунку.
 • Заявку на поселення в гуртожиток можна заповнити протягом липня та серпня після оголошення рейтингових списків Приймальної комісії.

Гуртожиток за адресою вул. Парково-Сирецька, 6А

 • Договір найму жилої площі у гуртожитку укладається на рік (вересень 2024 р. – серпень 2025 р.) під час безпосереднього заселення в гуртожиток.
 • Вартість проживання в гуртожитку у 2024-2025 навчальному році при умові заключення договору на рік часу (вересень 2024 року – серпень 2025 року), оплата за 1 період (місяць): 1 650 гривень на місяць для громадян України; 2 000 гривень на місяць для іноземних студентів.
 • При поселенні необхідно оплатити 2 місяці проживання (перший – вересень 2024 р. та останній – серпень 2025 р.). У подальшому оплату слід здійснювати помісячно до 10-го числа поточного місяця за наступний місяць. Є можливість безготівкового розрахунку.
 • Заявку на поселення в гуртожиток можна заповнити протягом липня та серпня після оголошення рейтингових списків Приймальної комісії.

Документи для оформлення договору найму жилої площі у гуртожитку

 • заява та ордер на поселення (оформлюються при укладенні договору);
 • 3 фото 3х4;
 • копія документу, що посвідчує особу (ID картки / 1, 2 та 11 сторінки паперового паспорту / свідоцтво про народження);
 • копія ідентифікаційного коду (РНОКПП);
 • оригінал або копія медичної довідки (форма 086-о);
 • для неповнолітніх: обов’язкова присутність одного з батьків із копією документу, що посвідчує особу (ID картки / 1, 2 та 11 сторінки паперового паспорту) та копією ідентифікаційного коду (РНОКПП).

Наявність вільних місць
Вільні місця в гуртожитках Університету є в наявності.

Детальну інформацію можна отримати у директора департаменту з побутового обслуговування за тел: 098 626 30 26 – Максим Студзінський.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Студентам » Гуртожиток