Кафедра математичних методів та статистики — Університет «КРОК»

Кафедра математичних методів та статистики

Історично колектив кафедри сформувався в період створення на базі Університету кафедри економіко-математичних методів, статистики та економічної інформатики. У березні 2010 року було відкрито Навчально-науковий інститут інформаційних та комунікаційних технологій і в його складі кафедру математичних методів та статистики.

Кафедра проводить підготовку студентів та слухачів із фундаментальних і професійних дисциплін математичного та інформаційного циклів Інституту, факультетів, коледжів.

Головною метою кафедри є реалізація освітніх програм, які об’єднують пріоритетні наукові напрями Університету з необхідними суміжними галузями знань, до складу яких відносять програми, що забезпечують підготовку спеціалістів економічного та юридичного профілю.

Викладачі кафедри ставлять собі за мету формування у студентів системного бачення, розвиток навичок логічного мислення, осмислення сучасних бізнес-процесів та оточуючої їх дійсності, вміння структурувати будь-яку управлінську ситуацію з метою прийняття обґрунтованих ефективних рішень.

Кафедра має чудовий дружний колектив професіоналів, які постійно підвищують свій науково-методичний рівень та беруть активну участь в житті Університету.

Провідні викладачі

Основні дисципліни

» Agile навчання та лідерство » Agile розробка » Agile тестування » Google-аналітика » Бізнес-моделювання та управління вимогами » Бізнес-статистика та математика (англ.) » Вища математика » Вища математика та теорія ймовірностей » Дискретна математика » Економетрика (англ.) » Економіко-математичні методи та моделі » Лідерство, комунікації та управління знаннями » Математичні методи дослідження операцій » Методи прийняття управлінських рішень » Міжнародна економічна статистика » Новітнє управлінське мислення » Оптимізаційні методи та моделі (англ.) » Основи менеджменту 4.0 » Системний аналіз » Статистика » Статистика та математичні методи в психології » Теоретична статистика » Теорія ймовірності » Терія практики Agile » Теорія прийняття рішень » Управління організаційними змінами

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Кафедра математичних методів та статистики