Менеджмент — Університет «КРОК»

Спеціальність «Менеджмент»

Інститут інформаційних та комунікаційних технологій | Кафедра інформаційного менеджменту, математики та статистики

 • Освітня програма «Agile-технології розробки програмного забезпечення» | магістр

  Вступники на спеціальність «Менеджмент» у магістратурі можуть обрати освітню програму «Agile-технології розробки програмного забезпечення».

  За останні роки як в Україні, так і у всьому світі, сфера розробки програмного забезпечення є найбільш динамічною та успішною. Склалося так, що за статистикою Україна має найбільшу кількість ІТ-спеціалістів в Європі. І ця кількість швидко зростає. Очікується, що протягом останнього десятиліття чисельність таких фахівців збільшиться приблизно до 200 000. Це зумовлено тим, що обсяг експорту сфери розробки програмного забезпечення з кожним роком збільшується. Крім цього, в Україні діють філії більш як 100 R&D-центрів світових компаній у галузях телекомунікацій, розробки програмного забезпечення та комп'ютерних ігор, електронної комерції, промисловості. Такий стан дозволяє оптимістично оцінювати майбутнє України в ІТ-сфері.

  Сьогодні переважна більшість як іноземних, так і українських компаній, які виробляють програмне забезпечення, починають або вже використовують у своїй роботі гнучкі технології розробки, які базуються на методології Agile. І кількість таких компаній постійно збільшується. Подібна тенденція прослідковується і в роботі інтернет-бірж з розробки програмного забезпечення. Замовники навіть невеликих проектів часто разом зі знанням засобів розробки, наявності досвіду роботи, висувають до виконавців такі вимоги, як розуміння ними agile-методологій, уміння працювати в agile-команді і тощо.

  Отже, agile-технології розробки програмного забезпечення сьогодні стали невід'ємним компонентом управління в ІТ-галузі. Але, як зазначають експерти, agile-технології в більшості випадків сприймаються поверхнево. На жаль, команди з розробки програмного забезпечення часто фокусуються лише на механіці, не усвідомлюючи необхідності культурно-методологічних змін. Причина – відсутність академічних програм підготовки фахівців, які використовують найновітніші технології управління створенням програмного забезпечення на основі усвідомлення методології agile. Саме такі фахівці будуть користуватися найбільшим попитом в найближчому майбутньому. Для підготовки цих фахівців відкрита освітня програма «Agile-технології розробки програмного забезпечення».

  Нашим студентам ми пропонуємо вже сьогодні самостійно почати використовувати передові знання з розробки програмного забезпечення. Переваги такого підходу для студента:

  • підвищити власну компетенцію і стати повноправним учасником сучасної команди зі створення програмного продукту;
  • використовувати отримані знання для початку свого стартапу або бізнесу в ІТ;
  • отримати можливість використовувати світові технології вже сьогодні.

  Ключові професійні компетентності

  Знання та вміння, яких набувають студенти в процесі навчання:

  • знання для ведення проєктів за допомогою гнучких методологій;
  • практичні навички управління проєктами створення програмного забезпечення за допомогою agile-підходів: Scrum, Kanban, XP та ін.;
  • лідерські навички, вміння працювати в команді, командоутворення;
  • комплексне мислення;
  • мотивація команди;
  • самоорганізація;
  • управління змінами.

  Практика

  • практика у міжнародних та вітчизняних ІТ-компаніях у проектах зі створення програмного забезпечення;
  • практика у власних стартапах та проектах;
  • практична робота в дистанційних проектах з розподіленими командами з використанням інтернет-бірж та систем з розробки програмного забезпечення.

  Працевлаштування

  Випускники освітньої програми «Agile-технології розробки програмного забезпечення» зможуть бути учасниками діючих та майбутніх agile-команд у якості технічних спеціалістів у галузі розробки програмного забезпечення (Product Owner, Scrum Master та ін.).

  Випускник освітньої програми готується на посаду Project Manager або керівника проєктних груп IT-компанії з розробки програмного забезпечення.

  Також випускники цієї освітньої програми зможуть розпочати власний бізнес у ІТ-сфері, заснувати або стати учасником стартапів з розробки програмного забезпечення.

  Продовження навчання

  Випускники з дипломом магістра можуть продовжити навчання для здобуття ступеня доктора філософії

   
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok