Влада менеджера — Університет «КРОК»

Новини та події

Влада менеджера

14 червня 2023 Новини та події

13 червня 2023 року відбулася чергова захоплююча лекція для майбутніх управлінців магістрів (здобувачів групи МЕН/Agile-22м(в23)) на тему: «Влада менеджера» від визнаного експерта-управлінця Алькеми Віктора Григоровича. Лектор, завідувач кафедри управлінських технологій Університету «КРОК», доктор економічних наук, кандидат технічних наук, професор Університету «КРОК» та член Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти України, зосередився на розгляді влади як основного комплексного інструменту управління в сучасних організаціях.

Під час лекції були проаналізовані гносеологічний і аксіологічний аспекти влади менеджера. Лектор виділив зовнішні та внутрішні фактори, які впливають на владу, та наголосив на її організаційно-економічному та соціально-психологічному контексті. Він розкрив джерела влади та її вплив на особу, а також відзначив значення ситуації та стилю керівництва для досягнення результативності та ефективності управління.

Учасники лекції мали можливість розширити свої знання про важливість влади в сучасному бізнесі та управлінні. Алькема Віктор Григорович передав свої глибокі знання і практичний досвід, допомагаючи аудиторії зрозуміти роль влади та її вплив на успіх організації.

Ця лекція стала важливим КРОКом у розвитку управлінського мислення серед учасників, адже їхні знання тепер стали більш прогресивними і комплексними. Усі присутні залишились з багатою порцією нових поглядів та інструментів, які можна використовувати для покращення своїх менеджерських навичок та досягнення успіху в сучасному бізнес-середовищі.

Оновлено: Середа, 14 червня 2023 16:14
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Влада менеджера