Новини та події кафедри комп'ютерних наук — Університет «КРОК»
25 квітня 2024 Новини та події

Черговий цікавий воркшоп відбувся в Університеті «КРОК» на одному із практичних занять з дисципліни IoT (Internet of Things), яку викладає доцент кафедри комп'ютерних наук Троцько Володимир Валентинович, де студенти мали можливість зануритися у світ сучасних технологій IoT. Від самого порогу відчувалася дружня атмосфера і кожен крок у просторі навчальної аудиторії був наповнений очікуванням нових знань.

19 квітня 2024 Новини та події

18 квітня 2024 року, в Університеті «КРОК», відбулася IV Наукова конференція «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку», що була організована кафедрою управлінських технологій.

10 квітня 2024 Новини та події

У спільноті ІТ розповсюджена практика надання зворотнього зв’язку (фідбеку). Тому? Дякуємо Департаменту зі студентських питань та Студентській раді за можливість долучитися до чарівного всесвіту мистецтва. 27 березня в  Міжнародний день театру  відбувся показ Танцювально-театральної вистави «GRAND HOTEL KROK». Цей захід відвідали і здобувачі вищої освіти групи КН-23 та поділися своїми враженнями.

08 квітня 2024 Новини та події

01 квітня 2024 року відбулася зустріч гуртка «Фантастика-КРОК (клуб шанувальників фантастики)», де відбулося запальне обговорення можливості подорожей у часі в літературі та кінематографії. Учасники активно дискутували про книги «Спадок професора Пулюя», «Фактор світу»сучасного автора-фантаста Сілівра Ігора Володимировича та «Інститут шляхетних убивць» Валерії Малахової.

Сторінка 1 з 29