27 квітня 2020 Новини та події

Шановні студенти 1, 2 та 3 курсів бакалаврату освітньої програми «Комп’ютерні науки», починаючи з 27 квітня 2020 року розпочато І-ий етап вільного вибору дисциплін.

13 квітня 2020 Новини та події

Шановні студенти ННІІКТ!
Університет «КРОК» долучився до програми Coursera for Campus з підтримки університетів, що знаходяться на карантині спричиненому COVID-19.

02 березня 2020 Новини та події

28 лютого 2020 року за підтримки Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО) студенти спеціальності 122 Комп’ютерні науки взяли участь у найбільшій практичній бізнес-події року GET Business Festival.

27 лютого 2020 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми 122 «Комп'ютерні науки» зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки.

Сторінка 1 з 2