04 жовтня 2021 Новини та події

22 вересня 2021 року для студентів освітньої програми «Комп'ютерні науки» було проведено вебінар, присвячений обізнаності у хмарних обчисленнях.

04 жовтня 2021 Новини та події

Шановні здобувачі вищої освіти бакалаврської освітньої програми «Комп’ютерні науки» та співробітники Університету «КРОК»!

25 серпня 2021 Новини та події

Поспішаємо повідомити, що нещодавно вийшов з друку Збірник матеріалів студентської науково-практичної конференції Навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій, яка проходила навесні 2021 року.

15 липня 2021 Новини та події

Здобувачі освітньої програми «Комп’ютерні науки» в рамках практичної підготовки «Проєкт (перший рівень)» успішно опанували навчальний курс «Low-code розробка застосунків» від освітнього порталу Creatio Academy компанії Terrasoft. Студенти І курсу (група КН-20) набули навички citizen developers – користувачів, які автоматизують бізнеспроцеси і створюють власні ІТ-рішення. Автори курсу, посилаючись на думку аналітиків Gartner, Forrester, Nucleus Research, вважають що попит на фахівців з low-code розробки буде зростати з кожним роком, і отримані знання в цій професійній галузі допоможуть випускникам курсу знайти перспективну роботу.

Сторінка 1 з 10
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.