Нещодавно в Університеті «КРОК» відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам за спеціальністю 122 «Комп'ютерні науки». Основне завдання під час навчання цих студентів полягало в набутті знань та компетенцій щодо методів, які використовуються при проєктуванні та розробці передових програмних систем.
Університет «КРОК» та Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) 23 червня провели товариський матч з кіберспортивної дисципліни «Counter-Strike 2».
29 червня 2024 року в Університеті «КРОК» відбувся очікуваний багатьма шанувальниками комп’ютерних ігор кіберспортивний турнір з дисципліни Counter-Strike 2 у форматі 5x5.
А ось і ще один відгук по завершенню першого курсу від студента спеціальності «Комп’ютерні науки» – Бадилевич Ілля. За результатами першого курсу адміністрацією КРОК він був відмічений подякою за розвиток студентської спільноти, вміння працювати в команді та реалізацію успішних проєктів і ми попросили його поділитися своїми враженнями про перший курс: