Новини та події кафедри комп'ютерних наук — Університет «КРОК»
12 серпня 2022 Новини та події

Останні місяці стали викликом для кожного з нас та зрозуміло, що більшість енергії, спрямованої на вирішення проблем суспільного життя у зв'язку з війною було витрачено на вирішення її наслідків. Наслідки виснажили елементарні радощі повсякденного життя, проте, дозволило надати нам розуміння, що спільними зусиллями отримується результат.

12 серпня 2022 Новини та події

«Більшу частину свого часу я присвятив роботі в студентській лабораторії Університету «КРОК»: додавав нові функції та покращував телеграм-бота та його сміжні сервіси, розроблював спочатку в команді з В. Валігуном систему електронних відомостей, а потім продовжив розробку самостійно, коли він успішно став частиною програми мобільності.

11 серпня 2022 Новини та події

Чи вивчали Ви коли-небудь дисципліну, яка виходить за рамки своєї галузі? А чи зустрічались з викладачами, пари з якими проводиться в формі дискусій? Якщо так, то далі Ви ознайомтесь, а якщо ні, то мерщій вивчати.

10 серпня 2022 Новини та події

Під час навчання у Фаховому коледжі Університету «КРОК» на 4-му курсі (1 семестр) в мене була дисципліна «Управління проєктами».

Сторінка 1 з 17