Новини та події кафедри математичних методів та статистики — Університет «КРОК»
15 липня 2022 Новини та події

Не встигла пройти одна зустріч, як форум КН продовжує активно працювати над життям Інституту та його розвитком.

04 липня 2022 Новини та події

23 червня 2022 року нарешті довгоочікувана зустріч форуму КН здійснилась! Команда активу форму в тому ж складі із таким же натхненням відновила роботу після перерви, викликаної війною.

30 червня 2022 Новини та події

Навчальний рік підходить до кінця і з ним з’являються змішані емоції святкування та страху. У випускників виникає одразу питання, що ж робити після завершення навчання, як рухатись далі та що ж в результаті кожен має отримати для себе.

01 лютого 2022 Новини та події

24-26 січня 2022 року відбувся пів фінал конкусу стартапів Student Startup Battle. Це національний конкурс студентських стартапів, який проходить в межах ініціативи «Підприємницький університет».

Сторінка 1 з 4